Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mivel érdemes?


zazie

Recommended Posts

zsoltchelsea

Ez az oldal pedig szinte az összes HTML dolgot tartalmazza: KATT

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
mazda6diesel

Sziasztok!

 

Egy olyan egyszerû weboldalt szeretnék, amin vannak szövegek, szép hátterek, pár nyomógomb amire kattintva megjelennek a nyomógomb tartalmai, egy két animáció és könnyen frissíthetõ. Teljesen amatõr vagyok még soha nem csináltam ilyet tehát abszolút a legaljáról kezdeném. Alkalmas lenne erre az NVU?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
mazda6diesel

Sziasztok!

 

Tudna nekem valaki segíteni az NVU használatában?

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Mi a problémád?

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

Szia!

 

Most csinálok először ilyet úgyhogy nagyon láma vagyok még és tele vagyok kérdésekkel.

 

Itt van előttem a progi megnyitva. A háttér színét beállítottam feketére, a szöveg színe vörös. Ezt a szöveget szeretném félkörívesen megjeleníteni. Valami olyasmi funkcióra gondolok, mint a Word-ben a WordArt.

 

Azután lenne egy másik mondat is amit meg szeretnék görbíteni de azt az ellenkező irányba, úgy hogy a két mondat illesztés után egy kört alkosson.

 

A kör közepébe pedig szeretnék egy visszaszámlálót ami a weblap elkészülte és feltöltése után kezd visszaszámlálni 364 nap 00:00 perctől.

 

Ezt szeretném létrehozni.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Áh, ilyet nem lehet HTML-ben (és másban sem). Csak azt tudod csinálni, hogy pl. megrajzolod WordArt-tal, csinálsz róla egy képet, és azt a képet beilleszted a HTML-be.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
stabipapi

Sziasztok!

Szerintetek az NVU honlap készítõ progi mûködik Win7 32bit alatt ? Esetleg kompatibilis módban?

Nem nekem kell hanem a keresztfiamnak, középiskolában.

Link to comment
Share on other sites

Giraffe1
Áh, ilyet nem lehet HTML-ben (és másban sem). Csak azt tudod csinálni, hogy pl. megrajzolod WordArt-tal, csinálsz róla egy képet, és azt a képet beilleszted a HTML-be.
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy nem kezdõknek való feladat. 8) Ja, és nem árt, ha a böngészõ támogatja a CSS3-at... :hááát:

 

Link to comment
Share on other sites

Garono

Mondjuk azt több, mint 1 éve írtam. ;)

Link to comment
Share on other sites

Giraffe1

Jogos a 2 pont, csak az utolsó hozzászólás dátumát néztem. :upsz: És ma már vállalnád tisztán HTML+CSS alapokon? :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Garono

Lehetséges. Habár IQ-ból nem menne, de utánanéznék valami tutorialnak. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...