Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Motorola topic


Hutchington

Recommended Posts

cicó

Sziasztok!

Most regisztráltam, és az a bajom, hogy a Motorola Phone Tools nem ismeri fel a W375-ösömet. Korábban V220-szal tökéletesen mûködött a dolog, sajnos a V220 javíthatatlanul térerõhibás lett, ezért kellett W375-öt vennem, ami elég kellemetlen meglepetés minden szempontból.

Kérlek segítsetek, hogy tudnék a géppel kommunikálni, képet cserélni?

A többire egyelõre gondolni sem merek....

Elõre is köszönöm!!!

Cicó :fal:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
rich16
Sziasztok! Nem tudjátok, hogy honnan tudnám letölteni a motorola v220-ashoz a handset programot? Ha igen, mernátok ide? Elõre is köszönöm!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
lemani

Hello!

Motorola v3-as telefonomat szeretném összekötni a számítógéppel, de a letöltött programok hadával valami probléma lehet. Nem tudna valaki segíteni, hogy hol találok használható alkalmazást hozzá? Az itt lévõ hozzászólásokat már átböngésztem, a linkek vagy elévültek, vagy használhatatlan eredményhez jutok velük.

Kösz elõre is, ha ide kukkant valaki!

peti

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
S. Tamás

Sziasztok!

 

nekem motorola V3-asom van és témákat töltöttem le hozzá de nem tudom a telefonra felvinni, vagy esetleg ha úgy kell akkor telepíteni ebben szeretnék segítséget kérni, hogy mit tegyek !!!???

 

Köszi mindenki

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
set

Sziasztok!

Valakitõl segítségre lenne szükségem! Hogyan küldhetek a számítógépemrõl mp3-at a mobilomra??

Mivel nem értek hozzá.....

Köszi.

set

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Nénje

Sziasztok!

Nõ vagyok,de nem szõke,mégsem jön össze:

Motorola V300-asom van,Motorola Phone Tools a gépemen,és nem tudja a frissítéseket letölteni.Belekezd,aztán kiírja,hogy letelt valamilyen idõ,hibakód=12002.És állítsak az internetbeállításaimon.Ha nem kérem hogy frissítsen,akkor elõször még megtalálja a telót,de be nem olvassa róla az adatokat.Bezárom,újra kinyitom-akkor meg azt írja,hogy nem csatlakozik mobiltelefon.Ami persze csatlakoztatva van.

Nem értem,mert 2 hétig tökéletesen mûködött,frissített....aztán egyszercsak elkezdte a fennt említett problémát. :nem:

Kérlek szépen segítsetek,de úgy,hogy megértsem.köszi elõre is! :D

Link to comment
Share on other sites

Alex99
Bezárom,újra kinyitom-akkor meg azt írja,hogy nem csatlakozik mobiltelefon.Ami persze csatlakoztatva van.

 

A régi Pc Suiteom csinált ilyet, hogy csak egyszer lehetett csatlakoztatni, de frissítettem a legújabbra, azóta már a drivereket is intézi és akárhányszor rádughatom. Neked a legújabb verzió van?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
♥V3xx♥

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy hogyan lehet V3xx (RAZR xx) telefonra rakni számítógéprõl skint, zenét, hasonlókat! Milyen program volna jó? A Phone toolst teljesen frissítettem a gépen de nem ismeri fel a telefont vagy kiírja, hogy frissítenem kell, de már nincs jobb frissítés! :Sír: Kérlek segítsetek!

Link to comment
Share on other sites

Nénje
Bezárom,újra kinyitom-akkor meg azt írja,hogy nem csatlakozik mobiltelefon.Ami persze csatlakoztatva van.

A régi Pc Suiteom csinált ilyet, hogy csak egyszer lehetett csatlakoztatni, de frissítettem a legújabbra, azóta már a drivereket is intézi és akárhányszor rádughatom. Neked a legújabb verzió van?

Szia!

Nem tudom,hogy melyik a legújabb verzió,a lemezen,amit kaptam hozzá a 4.0-ás verzió van,amit szépen frissítgetett is egy darabig 5-ösre,6-osra.

Köszi hogy írtál és segíteni akartál,de rájöttem,hogy mi a gond.Nem eredeti Motorola adatkábelem van,hanem utángyártott,és a kábel adta fel,valahol megszakadhatott.Ugyanis kipróbáltuk más gépen is,másik telefonnal,és ott sem működött.Az eredeti kábelt még nem volt alkalmam beszerezni,remélem az tovább bírja....Jelenleg nincs fennt a Phone Tools a gépemen.

Üdv.:Nénje

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
tepizoli

Sziasztok!

Kérem aki találkozott már hasonló hibával segitsen! A cimben szereplõ telefon bekapcsolás után a kijelzön az akkumulátort teljesen lemerültnek mutatja és az akkumulátor jel át van huzva egy piros vonalal. Pár másodperc után a telefon ujraindul és ezt addig csinálja mig ki nem kapcsolod. 3 darab akkumulátorom van és van egy motorola W490-es telcsim is amiben ugyanez a fajta aksi van /BT50/ . Ebben min a 3 aksi jó és fel lehet tölteni öket.Mivel müszerész vagyok ma szétbontottam a telefont és ellenöriztem a panelon az akkumulátor érintkezõit és ujra is forrasztottam de a hiba nem mult el.A véleményeteket kérném ,hogy ez szerintetek lehet e software hiba mert nekem ezt nem csinálta csak én eladtam ezt a telefont és nem sokra rá vissza kellett vásárolnom mert ez lett a baja. A hölgy aki megvette azt mondta hogy elvitte telefon szervizekbe ahol töltöttek rá uj szoftvert ami látszik is mert teljesen megváltozott a kinézete a menünek.Egy másik forumon azt irták hogy az akkumulátor kalibrácioja sérült meg és a software frissités segitene. De honnan lehetne szerezni hozzá és hogyan kell rátõlteni? Válaszokat elöre is köszönöm!

 

 

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Ha feltöltött aksit raksz rá, akkor is ez van?

Link to comment
Share on other sites

tepizoli

Természetesen a másik telefonal feltöltöttem az aksikat és ugy probáltam.Valamint ha USB-n rádugom a számitogépre akkor is ugyanez a helyzet. Le és fel csatlakozik ugy ahogy a telefon ujraindul betölt aztán pár másodperc múlva resetel és minden kezdödik elölrõl.

Link to comment
Share on other sites

KGigi
Üdv! Légyszi írj rendesen és szerkeszd az eddigi hozzászólásaid! Nekem nincs türelmem ennyi helyesírási hibát kijavítani (gyakorlatilag szavanként).
Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Biztosan jól sikerült az a szoftver módosítás?

Link to comment
Share on other sites

tepizoli

Valószínű, hogy nem. De nem tudom, hogy ki és mit csinált vele. Nekem azt mondták, hogy szervizben csinálták.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...