Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call of Duty Online Lan Party a fórumtagokkal


Sanzi

Recommended Posts

r-chee

COD2-ben hová kell kapcsolódni (server ip, jelszó...)??

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nah, A COD2 server: 195.228.155.14:28969

 

Conzolba: 0-val elõhívod: /connect 195.228.155.14:28969

Link to comment
Share on other sites

Egerb

Melyik pályán játszunk?

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Egyenlõre annyit, hogy az aki adta volna a servert, az eltûnt mint a kámfor. Sehol nem lehet elérni, nem tudok vele csinálni semmit. Ez van, nem rajtam múlik.

 

TS servert is cseréltünk, mert nem bírta a terhelést az eddigi.

 

Sajnálom, a szervezés 100%-os csõdöt mondott. Az én hibám... :upsz:

 

Érvényes TS server: (ez már 100 megás...)

Server cím: 193.202.63.80:8767

Becenév: Amit akarsz

Jelszó: békés

 

COD server:

Cím: irc.netsplit.hu:28960

konzolban, az elõbb leírtak szerint.

Link to comment
Share on other sites

Egerb

Akkor én most kikkel játszom?

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Jó, minden mûködik az elõbbi hozzászólás szerint.

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Nekem nagyon akadozik a kapcsolat az 1Mbps mellett :( Most már nem is tudok kapcsolódni.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Server Restart, mert elég érdekes valamiért...

Link to comment
Share on other sites

Egerb

Elvileg mûködik. Most vagyunk Carentanban.

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Fiúk! Nem lehet hogy csak 5 percet tudunk játszani, mert utána akadni kezd :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

A serverrel van valami. Egy idõ után belagol. Akkor is, ha nincs rajta senki. Fuh, mára lefújva... :( Sajnálom, amit lehetett, azt megpróbáltam. Ezer bocsánat a játszani vágyóktól. Én vagyok a hibás, valami gáz van a serverrel. Holnap leírom a részleteket, mert mára agyilag kikészület emiatt.

Link to comment
Share on other sites

Egerb

Most kezdõdik Tujana.

Link to comment
Share on other sites

Egerb

Na, jól kidobtatok! :( Sajnos nem nagyon értettem az utolsó három pálya lényegét.

Mondjuk még most sem értem. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nemtudom, hogy te kivel játszottál, de nem velünk, az tuti. De örülök, hogy te legalább élvezted a dolgot.

Link to comment
Share on other sites

Egerb

Mér, nem volt játék? :pislog:

Hát ez kész.... :lol:

Magyarokkal játszottam, az elsõ IP-címen amit leírtál. Biztos nem volt játék?

:muhaha::fetreng:

Link to comment
Share on other sites

Egerb
:?: Most tényleg nem volt játék???? :?:
Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nah, akkor gyorsan.

A terv.

Volt egy szerver, 100 mega. Ismerem az admint, és aztmondta, hogy szivesen vállalná a "szolgáltató" szerepét. Tehát használhatjuk nyugodtan, olyan pálya lesz amit szeretnénk, olyan mod, meg minden. Péntek este lezsíroztam vele mindent, de most szombaton sehol nem volt. Se mail, se IRC, se MSN. Ennyi. Eltûnt. (Lesz majd fejrekoppintás! :mérges: )

B terv.

Gondolkoztunk azon, hogy keresünk egy olyan public servert, ahol csak mi vagyunk, de ez több szempontból se lett volna jó.

- Ha felmegyünk rá mondjuk 6-an, akkor már a listákban elõre kerül, tehát mások is jönnek, megtelik a server, nem tud feljönni akit mi akarnánk.

- Ki se tudjuk rugni az illetõt, mert nem vagyunk adminok. (a szépen megkérem, hogy menjen le itt nem mûködik :( )

- Nem tudunk se pályát, se idõt, se csapatot osztani, mert mint már mondtam, nem vagyunk adminok.

C terv.

Majd valaki csinál szervert, és akkor az a miénk, semmi gond a pályával/userekkel/csapatbeosztással. De mikorra 5-en lettünk, olyan lagos volt mindenki, hogy élvezhetetlen volt a játék. És én ebben a pillanatban mondtam azt, hogy innen netovább, mert így semmi értelme nincs.

 

Egyértelmû, hogy a szervezés mondott csõdöt. Legközelebb csinálunk is valamit, nem csak idegeskedünk. (vagyis én...) Élnézést mindenkitõl.

Link to comment
Share on other sites

Egerb

Aha. Ebbõl nem derült ki, hogy valójában én hol játszottam. Ha ez segít, az én nevem Mandelentzündung volt.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Te ott játszottál, ahol kelett volna, csak nem volt admin, és nem voltunk mi. Te jó helyen voltál, csak mi nem voltunk ott a megfelelõ jogokkal.

Az én nevem SanziBl@de volt, de nem emlékszek rád, Valószínûleg azért, mert én azon a szerveren 10 percet voltam.

Link to comment
Share on other sites

Babó22

Én is szívesen benne lennék egy ilyenben, de én esetleg 1848-ban. :upsz:

Az a baj, hogy nagyon kevés embernek van meg, ezért én meg a COD-ot nem tudom, hogy szerezzem meg :Sír:

Tehát aki benne lenne egy 1848 partyra ( bár igen kevesen ) az szóljon, és pontosítunk. Az MSN címem pedig: nemethbabo@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Egerb

Még mindig nem értem, a többiek (a fórumról) nem voltak ott, mások viszon igen?

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Egy-egy szerveren mindig van elvétve valaki. Fõleg ilyentájban. A fórumról rajtad meg Baludadán kívül senki nem aktivizálta magát.

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Mi volt? Játszottatok? Sorry de nem értem rá, meg a hangulatom se olyan nagyon...

Link to comment
Share on other sites

Egerb

Jah, csak én játszottam, ismeretlenekkel. Úgy hogy nem is tudtam róla! 8)

Link to comment
Share on other sites

r-chee

Egerb én is ott voltam, láttalak is, jó volt a game, egészen 1 óra hosszan, míg Valami oknál fogva

szakadt a kapcsolat, azután pedig tele volt a szerver. Kár, hogy nem jött össze teljesen.

Talán legközelebb...

 

 

(Azt csak mellékesen jegyezném meg, hogy kaptam egy figyelmeztetést örökfentlévõ moderátorunktól, hogy ne warezkedjek... :upsz: Pedig nem vagyok hacker :lol: Azt hiszem nem jól értelmezik itt a warez fogalmát... :!: )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...