Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nero 7


Lalolib

Recommended Posts

Táltos Papa
:bocsánat: Mert eddig nem okozott problémát :bocsánat::bocsánat: Én is tudom
, hogy elõre összecsomagolt kodekek többet ártanak, mint használnak?
hogy a többség ilyen nem akarok én sem :brucelee: kardoskodni a kodekpakkok mellet hisz :rtfm: tapastalapból tudom hogy a többség pikk-pakk hazavágja a gépet :bocsánat: !!! Csak azt akartam kifejezni hogy nekem ezzel a kodek pakkal :rtfm: évek óta nem volt semmilyen szoftver ütközési problémám !!! :rtfm: azt tapasztalva hogy eme pakk sok száz szoftverrel mûködik eggyütt fagyás lassulás és egyéb problémák nélkül ellentétben a többi pakk 99% és a létezõ multimédiás állományok 99.99% át lejátsza!! :P hozzátéve hogy az álltalad mutatott link a 2.65 verzióra mutat ami :bocsánat: tényleg szintén nem ajámlott senkinek hisz már volt telepítve a gépemen :mérges: de sikeresen kigyomláltam a registry-bõl is az ir magját nekem a v1.4.3.0 van fent de ha azt mondod hogy inkább :pislog: hogy mind 100 összetevõjét telepítsem kölün-külön :Sír: hisz a fent leírak alapján eddig. :D Nem okoztak problemát :hmm::hmm: De ha Néróék mégis ennyire inkompatibilissé tették volna a 7es verziót üzenem nekik hogy :cenzúra::S kénytelen leszek elõbb utóbb behódolni és összevakarni külön külön a kodekeket és szoftvereket :S
Link to comment
Share on other sites

olli

Csak mellesleg említem meg, hogy 5.1-es kódolású a hang az Expressben. Ugyan így változhattak az egyéb codekek is a neróban. Eddig soha sem használtam pakkokat, egy egy újonnan feltelepítettnél könnyebb megállapítani az ütközéseket, ugyanez a módszer az új programokkal is. Elõbb a munka, atomstabil programmal, aztán a szórakozás az ujdonságokkal. Nálam tökéletes a Nero 7-es, a meglehetõsen széleskörû környezet mellett is. Volt a 6-os verzióból olyan, amit kapásból törölni kellett.

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Úgy látszik több lehetett a hiba a vártnál, hiszen csúszik az újabb frissítés. Eddig legalábbis mindig hó végéig volt érvényes a demó, ami ugye november 30.-án lejárt.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Fuh, végigolvasva a topikot, maradok a Nero 6.6-nál. Úgyis csak írásra kell. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Egyenlõre ez tûnik a legjobb megoldásnak, még gyerekbetegségekkel küzd a Nero 7. :)

Link to comment
Share on other sites

pampalini

Kipróbáltam én is, és leszedtem. Ez még mindig nem az igazi. Teljes telepítés, az INCD-vel együtt. Az INCD nem mûködik. Egyszerûen nem veszi tudomásul, hogy lemez van a meghajtóban, a Nero 7 többi összetevõje mind megtalálja, az INCD nem. :?::Sír:

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

A 7.0.1.4-es verzió is ezt csinálja még? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

pampalini

Igen. A tegnap megjelent 7.0.1.4 is. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Felraktam a letöltések közé a magyar 7.0.1.4-et! Yahoo! Toolbar nélküli változat!

Link to comment
Share on other sites

PPeter
Kipróbáltam én is, és leszedtem. Ez még mindig nem az igazi. Teljes telepítés, az INCD-vel együtt. Az INCD nem mûködik. Egyszerûen nem veszi tudomásul, hogy lemez van a meghajtóban, a Nero 7 többi összetevõje mind megtalálja, az INCD nem. :?::Sír:

Esetleg nincs fent valami olyan program, ami a másolásvédelmeket kijátszandó, elrejti az írjható lemezek tulajdonságait a programok és a rendszer elõl (Alcohol, valamelyik BlindWrite Suite program is ezt csináéja például), mert akkor érhetõ, ha az InCD tehetetlen az írható, formázandó (korábban formázott) lemezekkel, hiszen nem is látja, hogy ezek újraírható korongok.

Link to comment
Share on other sites

pampalini

Nincs fent semmi. Próbáltam olyan rendszerre feltenni ami még nem látott semmilyen Nero alkalmazást, :nyíl: NERO 7 INCD :nemoké: , nem találja meg a lemezt. Olyan telepítés melyen mûködik az utoljára kiadott 6-os verziójú INCD :nyíl: Nero 7 uninstallálja a korábbi veziót, majd feltelepül : Nero 7 INCD :nemoké: nem mûködik. Nero 7 uninstall, majd vissza a korábbi 6-os verzió: INCD rendben. :oké:

Link to comment
Share on other sites

Egerb

Most hogy végigolvastam ezt a topikot, csak azt nem értem, hogy nekem még miért nem volt problémám a Nero 7-tel? Megmondom õszintén, eddig semmi baja nem volt, mindent jól csinált. Ez meg hogy lehet?

Link to comment
Share on other sites

PPeter

Én hivatalból gyûjtöm a bugokat a Nero fejlesztõinek és küldöm szorgosan nekik az újabbnál újabb hibalistákat, de megmondom õszintén, az InCD-t nem igazán használtam, csak az alapvetõ funkcióit szoktam kipróbálni egy-egy író tesztelésekor és nem volt bajom a 7-es mellé járó új változattal sem. Szóval érdekes.

Link to comment
Share on other sites

pampalini

@egerb

Esetleg nem használod az INCD-t. A többi részével nincs bajom. (Azokkal az összetevõivel amit használnék belõle, a többirõl meg nem tudok.) :)

Link to comment
Share on other sites

olli

Egyszer régen 6....- hoz felraktam az incd-t. Lett is nagy lefagyás, újratelepítés. Azóta nem teszem. Most béke van, verziótól függetlenül.

Link to comment
Share on other sites

bamse
Néhány helyen már rövid hírként olvasható, hogy komoly váltás elõtt áll a Nero. A honlapjukon túl sok mindent nem közölnek. Tud valaki az újdonságokról?

Sokkal jobb, mint az elõzõ verzió volt. Nekem tetszik, most tesztelem.

Link to comment
Share on other sites

szerecsen

Sziasztok !

 

A showtime-hoz lehet valahonnan letölteni skin-eket? Mert nekem ezek nagyon nem tetszenek.

Link to comment
Share on other sites

olli

A Beckup indítólemez készítéshez, ha máshol van a partíció mentett képe, az odamásoláson kívül van-e más megoldás ?

Link to comment
Share on other sites

olli

Amennyiben a mentést cd v. DVD-re végezzük, létre hozza a image fájlt és boot lemezt készít. Ez O.K., de a bootolás után a helyreállítás a image kiválásztása után elakad.

Link to comment
Share on other sites

pampalini

A Honosító Mûhely oldaláról letölthetõ egy újabb Nero7 kiadás, (7.0.1.4b verzió) akit esetleg érdekel, de az INCD ebben sem mûködik. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Akkor mit javítottak a programban?

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

A "szakértõk" biztosan tudják, de én sok mindent nem fedeztem fel. Szerintem még mindig nincs teljesen kész! Kiindulva a 6-os verzióból, valószinüleg majd jön a 7.5 - csak gyõzzük kivárni! - ami után ismét visszanyeri a Nero a méltó hirnevét.

Link to comment
Share on other sites

wildjano

Melyik komponeneseket kell kiválasztani hogy a legkisebb mûködõ Nero Burning ROM-ot kapjuk? Mert én kipipáltam csak a Burning ROM opciót, és indulásnál hiányolja az UDFImporter.dll fájlt... Kipróbáktam egy teljes telepítést, úgy elindult a program.

Szóval? :pislog: Mit kell még kiválasztani?

Link to comment
Share on other sites

wildjano

Megoldottam. Szóval:

 

1) Feltelepítettem újra az egész Nero 7 Demo csomagot, és rákerestem az UDFImporter.dll fájlra. A Core mappában megtalálta. A Core mappa teljes tartalmát elmentettem máshova.

 

2) Uninstalláltam A Nerot.

 

3) Telepítettem, de csak a Burning ROM komponenst választottam ki. Ez elvileg 29 MB-ot foglal.

 

4) Próbáltam indítani a Burning ROM-ot, de megint hiányolta az UDFImporter.dll fájlt. Az elmentett mappából pótóltam, de újbóli indításra újabb fájlt hiányolt, amint megint bemásoltam, aztán megint kellett neki valami, ekkor összehasonlítottam a telepített és elmentett Core mappák tartalmát, és az eredmény az lett, hogy az elmentett 28 plusz fájlt tartalmazott. Ezt a 28-at bemásoltam a teleptített mappába (így lett 54 fájl), és most nár fut a Nero 36,7 MBot foglalva. ;)

 

(Amúgy a 7.0.1.4b verzióval próbálkoztam, az angol nyelvûvel, és természetesen újraindítgattam a lépések között.)

Link to comment
Share on other sites

PPeter
8) Ügyes. Amúgy nem tudom miért csinálja, nem volt korábban valamelyik korai 7.0.0.0 változat telepítve ami megkavarhatta a registry-t? Mert nekem simán felment maga a csupasz Nero és nem hiányolt semmit. :pislog:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...