Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nero 7


Lalolib

Recommended Posts

olli
Nekem is fenn van a Nero, most épp a hetes.

A Nero Media Home hiba üzenettel leáll, újratelepítést kér. Ez a beta hibája?

Link to comment
Share on other sites

nascar
Nero 7 Premiummal feltelepült a Sajátgéphez egy "egyéb" alkalmazás, Nero Scout néven (klikk ide) Ez micsoda?

(amúgy szenzációs a progi!)

Nem kötözködni akarok, de ha nem tudod, hogy mi az, akkor honnan tudod, hogy szenzációs :?: :!: :?::pislog::pislog::démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós
A Nero Media Home hiba üzenettel leáll, újratelepítést kér. Ez a beta hibája?

Így jár, aki bétát használ. :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR
Nem kötözködni akarok, de ha nem tudod, hogy mi az, akkor honnan tudod, hogy szenzációs :?:  :!:  :?:  :pislog:  :pislog:  :démonikacaj:

Szenzásiós=1. jól néz ki a felhasználó felület, 2. a korábbi Nero Burning Rom progimhoz képest ezzel tudok aviból DVD video készíteni. Nem volt teljes a NeroVision Expressem 2 ilyen téren. 3. Filmkészítõ sem szuperált a régi neromon, itt igen.

A kérdéses ikonra ha ráklikkelek nem nyílik meg semmi, ezért kérdeztem meg.

Máskor PÜ-ben kérném az ilyen tök értelmetlen hozzászólást. (Gyorsabban tudom kukába dobni :démonikacaj: )

Nem értem, hogy másnak miért szabad ilyen személyeskedõ jellegü, off hozzászólásokat írkálnia? :S

 

@Halasi Miklós

Nyugi, nemsokára használni fogjuk a full verziót :D .

Link to comment
Share on other sites

mizsi

És meg is veszed? :D

Link to comment
Share on other sites

nascar
Szenzásiós=1. jól néz ki a felhasználó felület, 2. a korábbi Nero Burning Rom progimhoz képest ezzel tudok aviból DVD video készíteni. Nem volt teljes a NeroVision Expressem 2 ilyen téren. 3. Filmkészítõ sem szuperált a régi neromon, itt igen.

A kérdéses ikonra ha ráklikkelek nem nyílik meg semmi, ezért kérdeztem meg...

Látod, erre voltam kíváncsi! ;)

Csak ennyi! Nem kell mindig hátsó szándékot keresni, fõleg ha nincs! :!: :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

A Nero web oldalán megjelentek az elsõ igazi infók a programmal kapcsolatban...Csak kapkodom a fejem! Ha még müködni is fog, ráadásul magyarul, sok fejlesztõnek feladják a leckét. Próba nélkül nem akarok véleményt mondani, de nagyon-nagyon biztató... :D

Link to comment
Share on other sites

payskin

Kaptunk ma végre egy teljest (európai Premium Edition), és az a jó hírem van, hogy testre szabható telepítõ van benne! Tehát mostantól felrakhatom csak a Burning ROM-ot! Istenkirálycsászár! :oké:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
VINIKOR

Lehet tudni mennyibe fog kerülni a nero7 ? Valaki használ már nem demó verziót (szerkesztõségen kívül)?

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Ha jól tudom, október 26-ra módosult a végleges megjelenés. Az összeg is akkor fog kiderülni.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Bruttó 19900 Ft a dobozos Premium, tehát amiben minden benne van.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Kinnt 47 Euro lett csak a Nero 7 Premium! 8):D Így már megvásárolható.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

És aki teheti, az nem itthon fogja hagyni a pénzét! Átszámitva 11.900 Ft körül van, nálunk meg 20 ezer. Az ÁFA különbség ennyit azért nem jelenthet! :upsz:

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

A kinti is áfás ár. :ötlet:;)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

A "kintit" hogy érted? Ausztriában ennyi, vagy a neten ennyi?

Link to comment
Share on other sites

payskin
:pislog: A hazai bruttó nagyker (!) ára 15250 Ft.
Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Mindenképpen a neten érdemes megvenni. Szerintem. 18-alatt nemigen lehetne itthon megkapni. Annyit meg azért nem ér ...

Link to comment
Share on other sites

payskin

Dehogynem ér annyit! Hihetetlen mi mindent hordtak benne össze!

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Szerintem is megér max. 50 Eurot.

 

@ MD:

Kisker üzletben, Németországban. Ausztriában egy 10-essel többért találtam csak.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Azért a különbözõ részeinek használhatósága nem igazán meggyõzõ számomra, illetve a lemez író részén kívül csak a vision express-t próbáltam, ami gyors, de szerintem kritikán aluli eredményt hozott. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

juhi

Feltettem a Nero 7-et. A Vision Expressel próbáltam mpeg2-bõl DVD formátumot készíteni. Leállt hibával. Le szedtem és felraktam a hatost verziót.

Ismét megpróbáltam átkódolni, de nem sikerült. A videófile hozzáadásnál egy pillanatra végigszalad a csík, de nem jelenik meg a bal ablakban sem és alul sem jelent meg a csík, hogy hány giga. Magyarul üres maradt minden.

A Nero 7-tel talán leszedett valamit?

Újra telepítsem az XP-t, vagy van megoldás?

A válasz sürgõs lenne.

 

Köszi

 

juhi

 

Ne idézz be elõtted íródott teljes hozzászólást! <PF>

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Vagy a videófájlod sérült volna meg?

Link to comment
Share on other sites

juhi

Mindegyik?

 

juhi

Link to comment
Share on other sites

PPeter

Ha telepítettél mindeféle kodeket, esetleg valami kodekpakkot, az tud ilyet mûvelni, ha megborítja a teljes filter-mechanizmust az XP alatt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...