Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Age of Empires III


manguszta

Recommended Posts

Kovács Gyula (MiniDisk)

Tegnap este játszottam a teljes verzióval. Nos, hogy is mondjam: Új. Ennyi biztos. Öt-hat játék után biztosan kiderül, hogy mennyire jó, de eddig kicsit csalódás. Viszont érdekes, hogy míg a demoban a kincsörzõk nem tudtak kárt tenni a katonákban, addig a teljesben már igen. :)

Viszont alig akar elindulni ... Csak a sokadik kisérletre indul el a játék. :hááát: Vagy még akkor sem. :(

Link to comment
Share on other sites

Athos

Árát illetõen jól beletrafáltam. :(

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Nem volt nehéz, mert minden új és jó játék ennyibe kerül, majd fél év múlva már 7-8000, gyengébbek esetében 4-5000 az áruk. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Nekem jelenleg ennél tovább nem megy a játék. Eddig kétszer sikerült játszani. :(

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem keverted össze a demóval? Mármint a fájlokat...

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Nem. A Demo le lett törölve elötte. Ez ellenõriztem is. Azóta újratelepítettem, de egyszerûen nem megy. :(

Link to comment
Share on other sites

Oke

Nekem is tetszik. :D

Link to comment
Share on other sites

payskin

Na, letoltam 8-10 küldetést a kampányból! Mit mondjak? Pazar! Azért egy-egy nagyobb csatára rázoomolva egész jó kis látványt nyújt, a robbanások és az épületek sérülései hihetetlen jól néznek ki. A vizi ütközetek is brutálisan jók. A történet egy csöppet sablonos, elég gyorsan változik, hogy épp ki a barát, és ki az ellenség, de fenn tartja az érdeklõdést.

 

Röviden: eddig bejön. Remélem, repülõs iskola nem lesz benne. :):oké:

 

Ja, és a kampányban is lehet kosztümizálni a Home Cityt (ami Málta, egyébként), és persze a segítõ kártyákat. Úgy hogy nem feltétlenül az a legjobb megoldás, ha az ember ész nélkül lenyomja a küldetéseket, mert rengeteg XP-t lehet összeszedni kincsekkel, épületek lerombolásával stb. stb.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Hjajjj, de soká lesz, míg megjelenik a megvehetõ verzió. (Azóta sem megy a teljes verziós próbajátékom :D )

 

Egyébként én a játékkészítõk helyében jövõre kiadnék egy patch-t, amivel nem XP-t, hanem Vistát lehet gyûjteni. :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

MD, próbáld megtalálni a hiba okát, mert a dobozos sem fog mûködni, ha ez nem megy! :huh: Ez a "dobozos".

Link to comment
Share on other sites

Adani

Nálam is leállt még tegnap egy hibaüzenettel, Direct3d bajokat írt, és régi videókártya drivert. Majd felteszem rá a legújabb Catalystot, meg a legújabb DirectX-et. Majd vasárnap.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Nekem nem leáll, egyszerûen nem indul el. Eljut a splash képig, és onnan nem megy tovább. Viszont két fájlt szivesen vennék, ha valaki elküldené: a splash.exet, és a játék indító exe-t. A kettõ nincs 1MB sem ... Szerintem az elõbbi exevel van a baj ... mivel eddig kétszer - igaz nagy nehezen - elindult, gondolom valami sérülés lehet az indítási folyamatban.

Link to comment
Share on other sites

manguszta

Age of Empires 3 Collectors

 

Az extra kiadás esetében a késõbb megjelenõ magyar verzióra való átcserélés nem lesz lehetséges.

Link to comment
Share on other sites

payskin

MD, próbáld ki ezt:

 

1. Open your My Documents\My Games\Age of Empires 3\Startup folder

2. Create a user.cfg file

3. Add the line +nointrocinematics save and exit

4. Play the game

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Mûködik. A Hiba oka a Spy Sweeper volt. A splash.exe nem tudta a játékot indítani egy téves registry bejegyzés miatt. Kikapcsolt Spy Sweeper melletti telepítéssel már jó volt. :S

 

Új fejlemény: Bekapcsolt SpySweeper mellett sem indul a játék. Töröltem is a SpySweepert a géprõl.

Link to comment
Share on other sites

payskin
:pislog:
Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Igen. Amióta leszedtem a SpySweepert, tökéletesen megy a játék! :oké::istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

Oke

Az Age of Empires III kihasználja a 64 bites gépeket?

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Szerintem nincs 64 bites változata. Talán lesz. Valamikor. Esetleg. De nem valószínû.

 

Nos, végigjátszottam pár néppel, és tényleg nagyon jó. De továbbra is kicsinek tûnnek a pályák. :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Mit jelent az, hogy "végigjátszottad"? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Azt jelenti, hogy létrehoztam minden néppel City-t, és játszottam egy-egy menetet vele. :) (XP gyûjtés) Miután teljesen legyõztem a gépet, egyetlen embert hagytam meg az ellenségbõl (egy munkást) aki már semmit sem tudott csinálni nyersanyaghiány, és legfõképpen épületek nélkül. Éjszakára hagytam a gépet menni, hadd' legyen sok XP! :D

Link to comment
Share on other sites

payskin

:lol::istenvagy:

 

De mitõl nõ ilyenkor az XP? Simán a termeléstõl?!

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Neeem, hanem a vonatok (lovaskocsik) növelik! Akárhányszor elhaladnak az állomások mellett, úgy nõ az XP szám. Nekem pl. a franciákkal kétszer 58XP/elhaladás volt a mennyiség.

 

Viszont tényleg öt korszak van, (fejlõdési korszak) bár a beállításoknál nyolc lehetõség van. :hmm:

 

Viszont kérdésem is lenne: Hogyan kell folyamatosan láthatóvá tenni az XP-t? Illetve olyasmi lehetõség, mint az Age II-ben, hogy jobb oldalt alul a "versenytársak" pontszámai láthatóak voltak, illetve az idõ is kiiratható volt a bal felsõ részben: Itt is van ilyesmi lehetõség?

 

(Ui: Döbbenet, hogy tönkrtevágta a SpySweeper a játékot ... :hááát: )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...