Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nero


Victor

Recommended Posts

aadaam

utókérdés:

 

Sokszor mint ahogy te is említetted sima adatként írom ki a filmeket, mert ugyis csak a PC-n nézem majd meg.

Ilyenkor is a Burning ROM-ot használom, de ilyen esetre melyik formátumot a legcélszerûbb kiválasztani, mert nem tudom mi a különbség köztük ...

- dvd rom iso

- dvd rom efi

- dvd rom udf

- dvd rom iso/udf

 

Köszi

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR
Ez esetben az avi-t DVD Video formába kell alakítani. Erre kiváló program a Nero Vision Express.
Ezt a mûveletet az én NERO-m nem tudja elvégezni, mert valamilyen plugint kell megvenni hozzá. Valamilyen ingyenes programmal nem lehet elvégezni ezt az átalakítást, hogy utánna DVD-re írható legyen a film?
Link to comment
Share on other sites

google

De igen. Erre jó a DivXToDVD.

Ingyenes szoftver, 1.6-os Intelen kb. 2 óra alatt végez egy filmmel. Ezután a vobokat már csak importálni kell a Neróval és menüt készíteni hozzá. :)

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Kösz! (Sajnos ez a progi csak Try) Ez jár valamilyen veszteséggel, kép és hang minõségének romlásával?

Link to comment
Share on other sites

google

Ez igaz, de a régebbi verziója nem az. :)

Nem vettem észre különösebb minõségcsökkenést. Viszont az sajnos elõfordulhat, hogy elcsúszik a hang, ez már abszolút a divX tömörítésétõl függ.

Link to comment
Share on other sites

ktbazsi

Vinkor!

 

Közkincsé tehetnéd hogy hogyan lehet hozzáférni!

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR
Az egész hozzászólásodat töröltem, mert itt ilyenekre nem buzdítunk embereket! Másrészt meg nem olyan drága már, hogy ne lehessen megvenni. :dühös: Edited by Halasi Miklós
Link to comment
Share on other sites

Reyorkin

Vagy van egy még egyszerûbb megoldás : vegyél CD-/DVD-írót, és kapsz ahhoz, ha box...

Vagy tényleg vedd meg!! :D

Edited by Reyorkin
Link to comment
Share on other sites

mizsi

Egy jótanács: inkább a vásárlás, mint a DC!

Link to comment
Share on other sites

Neo

Nálam a telepített verzió: Nero OEM 6.3.1.18 (Express)

Az optikai meghajtó vásárlásakor kaptam és azóta is ezt használom. Sajnos frissíteni nem érdemes, mert frissítés után hibásan mûködik (a kurzor keresztirányú válik - kivéve a Nero ablakát!). Ezért vissza kellett térnem a 6.3.1.18 változathoz.

 

Vajon milyen hibákkal találkozik az a felhasználó, aki az illegális változatát használja? ;)

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Szerencsére itt nem használ senki illegális változatot és jól megy minden... ;)

Link to comment
Share on other sites

Reyorkin

Az tény és való, hogy az egyetlet tiszta út ez. Azért mertem ilyet írni, bár én ilyenhez sosem folyamodnék :) , mert már eleve a crack-es vátozatok keresésérõl volt szó a téma elején...

 

Mellesleg én is a DL DVD-íróhoz kapott vátozatot használom :P .

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Hol? Én nem látok ilyen bejegyzést, hogy ilyesmit kerestek volna... :)

Link to comment
Share on other sites

Reyorkin

Valóban, görög van a fa lóban!!! :D:D

 

Akkor, ahogy mondani szokták, ez mellé ment... :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Neo

Mike, csak azt nem értem, hogy az OEM licenc miért nem jó a frissítéshez? Gyanítom, hogy a mûködésbeli probléma az engedélyre vezethetõ vissza.

 

Ez így baromság, mert az új terméket csak a frissítés miatt nem fogom megvenni, inkább használom az old változatot.

 

Rémálom, hogy állandóan mindenki csak a pénzt akarja kivadászni a zsebedbõl!

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Az OEM licenc is elég, ha verzión belül frissítesz (update). Ha pedig verziók között (upgrade) nem engedi, akkor sajnos ez a biznisz. :(

Pl. Chris annak idején, amikor fizetõssé tette a ChrisTV-t megígérte, hogy az 5-ös verzióig nem kell kiadni pénzt újabb kiadásért. Az már más kérdés, hogy az Ahead meg fél évente-évente ad ki újabb fõverziót. :(

Link to comment
Share on other sites

aadaam

Sokszor mint ahogy te is említetted sima adatként írom ki a filmeket, mert ugyis csak a PC-n nézem majd meg.

Ilyenkor is a Burning ROM-ot használom, de ilyen esetre melyik formátumot a legcélszerûbb kiválasztani, mert nem tudom mi a különbség köztük ...

- dvd rom iso

- dvd rom efi

- dvd rom udf

- dvd rom iso/udf

 

Köszi

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Nero Burning Rom 6.6.0.3-hoz és Nero Vision Express 3.0.1.14-hez keresek magyarítást. Ha el tudnád küldeni nekem akkor kérlek jelezd PÜ-ben vagy mailban. 2005/01 DVD mellékleten volt rajta a frissítésekkel együtt. Egy mail mellékletébe bõven elférne. Hatalmas köszönet elõre is!

Link to comment
Share on other sites

mizsi
Itt már próbáltad?
Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Kösz megoldódott. Sikerül szereznem egy 6.6.0.16 setupot, amivel frissítettem a 6.6.0.3-at és ehhez már tudtam használni a belinkelt letöltési oldal nyelvi csomagját.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

6.6.0.3 verziós Nero Burning Romot frissítettem a 6.6.0.16-al, ami után nem jelenik meg a Nero ProductCenter (klikk ide), csak a Súgó --> "Új sorozatszám megadása" megnyitásánál. Hogyan lehetne a Nero ProductCentert alapértelmezetté tenni a progi megnyitásakor?

Kösz!

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

A ProductCentert eléred a Nero csoportjában a Start menüben. A ProductCenter beállításai között nincs olyan beállítás, amit keresel?

Link to comment
Share on other sites

google

Szeretnék Nero Express 6-tal hagyományos Audio CD-t készíteni mp3 fájlokból. A hozzáadás gombra kattintva azonban csak a cda illetve az m3u kiterjesztéseket szûri. Ez már gyanús volt. Aztán mikor megpróbáltam hozzáadni mp3-fájlt, hibaüzenettel lezárul, ami azt írja, hogy ezt a formátumot nem támogatja.

 

Csakhogy ez a szöveg áll a nyitóképernyõn:

MP3 and WMA files will be automatically converted to Audio CD format during the burn process.

(Azaz: az írás alatt automatikusan átkonvertálja az mp3 és wma fájlokat audio CD-formátumra.)

:mérges:

 

Ehhez képest hozzáadni sem engedi! Emlékszem, a régi NERO Express-szel (ami még a CD-írómhoz járt, 5.5-ös) lazán lehetett készíteni MP3-akból lemezeket, soha nem volt ilyen gond.

Itt miért van? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

A kérdés érdekes, mivel nekem simán megy a lemezkészítés. Igaz, hogy a nerotól megvett példány. Azt viszont nem hinném, hogy nem támogatja a"próbaverzió" az ilyen lemezek készítését. :hmm: Esetleg valamilyen nero-elem nincs feltelepítve, talán ez lehet a gond. Jobb nem jut az eszembe. (Pl. a nero wmpburn)

Link to comment
Share on other sites

google

Ez nem próbaverzió, hanem Nero Express 6, amit a DVD-íróhoz kaptam. Minden Nero-elemet feltelepítettem, ami csak járt mellé.

A Nero Express 5.5 egyedüli program volt (CD-írómhoz kaptam), és simán kovertálta az mp3-akat. :S

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...