Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik e-mailszolgáltatót használod?


aadaam

Recommended Posts

h.arpad

GMail és TVN Mail. Előbbire szavaztam. Gondolom egyértelmű. :)

 

A Freemail-használókat nem tudom megérteni. Full reklám, nincs SMTP-elérés és kicsi volt nagyon sokáig a tárhely, most se' nagy. Szóval az egész egy nagy :P.

 

Ha már magyar levelezőt kerestek, ott a TVN.HU, ingyenes 100 MB web tárhellyel (korlátlan MySQL és PHP -utóbbi korlátozott), mellette 2 alias e-mail címmel (POP3 és SMTP-elérés, POP3 letöltés, levél szerkesztése HTML kódban), spam-szűréssel, 52 MB tárhellyel, ami még növelhető a szerzett TVN-pontok alapján. 8) 24 órás e-mailes ügyfélszolgálatuk van és segítenek a tárhellyel kapcsoloatos kérdésekben is, 6-12 órán belül biztosan.

 

Egyszóval: Freemail-esek! Mit kedveltek a levelezőtökben? :D

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Már nekem is beállt a sorba a GMail. Az elejére. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Abszolút, és 100%-os Gmail használó vagyok. 8) Teljesen meg vagyok elégedve a szolgáltatásukkal.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Papet

Mostanában lassú a gmail üzenetküldése. Vagy az iwiw lassú.

Maga a gmail pikk-pakk bejön, meg a levél is látszólag elmegy, de pl kértem iwiw-tõl visszaigazolást, ha valaki bejelöl. 2 órája bejelöltek és 5 perce kaptam meg a levelet...érdekes. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Crocket

Attól függ, mire... :démonikacaj: Mivel freemailem már régóta van, automatikusan erre kapok több levelet, de a komolyabb dolgokat Gmailen bonyolítom. Komolyabb cég...

Link to comment
Share on other sites

h.arpad

Valószínű az IWiW hibája. A GMail-en jelentek meg eddig leghamarabb a leveleim. De mivel ugye mindkettő béta, nehéz így kitalálni.

 

Közben rájöttem, mikor nem fogadja el a ZIP archívumot az SMTP-szerver. Ha EXE a kiterjesztése a fájlnak benne. :S Amint átneveztem *****.EX_ -re már el is ment a levél. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
fecogee

Szerintem a Gmail a legjobb: gyors, jó a spamszûrõje, áttekinthetõ.

Huh, a szavazás nagyon kiegyenlített a Gmail és a Freemail között... Azaz 32-32 szavazat..

Link to comment
Share on other sites

Egilis

Akkor most a kiegyenlített szavazást megszakítom: egyértelmûen Gmail! :punk:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

A gmail mellett a saját levelezõ szerveremet használom. Regisztrációnál meg változó, mi jut épp eszembe az ötbõl.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Én is sokat változtam. Küldésre most már kizárólag csak Gmailt használok, fogadásra még azért természetesen maradt a többi is.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pjotr

Még anno a freemail-re szavaztam, mert azt használtam. De most, mióta van Gmail-em már egy ideje, azóta másra rá se nézek :!: :P (még egyszer köszi a meghívót ProFiler!)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Gaborszki

Nekem is küldjön valaki gmail meghívót

Link to comment
Share on other sites

eremit

Küld, aki tudja a zímél címedet!

Link to comment
Share on other sites

gaborxy88

Freemail-ra szavaztam, de VIP-mailom is van. Azonban ha lenne Gmail meghívóm....(gaborxy88@vipmail.hu) 8)

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Menni fog rövidesen.

Link to comment
Share on other sites

gaborxy88

Köszi Cölöp megjött, de majd otthon megyek rá. Most "dolgozom"

Link to comment
Share on other sites

szikidani
Ajálom nektek a Yahoo-t. Nagyon jó a Spam szûrõje. 100%-os.
Link to comment
Share on other sites

Richy

Eddig nekem a GMAIL spam szûrõje sem okozott nagy hibát :)

Link to comment
Share on other sites

Tpeter9

Windows live mail. A spamszûrõje majd' tökéletes, a 2gb tárhely pedig bõven elég.

Link to comment
Share on other sites

szikidani

Akkor már inkább GMAIL. Nekem az is van. 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
aty

Kellene nekem valami normálisan testreszabható webes ingyenes mail.

Például szükségem lenne threadkezelésre.

Kellene továbbá még olyan levéltovábbítási opció, hogy nem küldi tovább a levelet, hanem csak értesítést küld a megadott címre.

Gmail szép és jó lenne ha ezeket tudná. Valaki találkozott már ilyen webes mailfelülettel ami tudja ezt a két dolgot?

 

Jah ha már Gmail. Lehetne létrehozni valahogy külön mappákat, vagy csak a "címke" jó erre a célra?

Link to comment
Share on other sites

h.arpad

Eddig még csak levelezõklienssel tudtam megoldani. Ha elõfizetsz tárhelyre, akkor elvileg olyat készíthetsz magadnak, amilyet akarsz, de így... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

aty

Ha már tárhelyrõl van szó, akkor melyik kész webes levelezõ frontend tudná ezeket az opciókat? Squirrelmailben, meg openwebmailben ilyeneket nem láttam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...