google Posted June 21, 2005 Posted June 21, 2005 Ezt mondom, rúgnak két gólt az elsõ félidõben, és annyi is lesz a végeredmény.
Shia-ko Posted July 12, 2005 Posted July 12, 2005 Fiatalít a Valencia Öt évre kötelezte el magát a Valenciához Fabian Estoyanoff. A 22 éves uruguayi támadó az elsõ idényt kölcsönjátékosként az újonc Cádiznál tölti.
google Posted July 12, 2005 Posted July 12, 2005 Bocs Gabi, de ez miért is olyan fontos? Ismered? Vagy Ti akartátok leigazolni?
Shia-ko Posted July 12, 2005 Posted July 12, 2005 Vannak játékosok, akikrõl érdemes megemlékezni. Kissé nagy tehetség. Egyenlõre az MTKval tárgyalok, ez még nagy falat lenne. Egyébként én is korosztály felett játszottam, nem egy kupákon szerepeltünk. Õ kimaradt, bocsánat.
Viking6 Posted August 4, 2005 Posted August 4, 2005 Én is gratulálok a debreceni fiúknak! (Nem tudom közülük hányan olvassák ezeket a sokokat) Ez nagyon-nagy dolog volt!
Shiwer Posted August 5, 2005 Posted August 5, 2005 Megyek majd Real Madrid - Magyarország meccsre! Kíváncsi vagyok rá.
google Posted August 14, 2005 Posted August 14, 2005 Á, az gálameccs lesz. De a debreceniek sikere tényleg elképesztõ, még a Manchester ellen is jól jászottak (sajna jelenleg ez erre elég), illetve elég kápráztató volt, amikor a spliti ráadióközvetítés elsõ percében a riporter gólt kiáltott. :olé:
cereal180 Posted August 14, 2005 Posted August 14, 2005 Végre egyszer jól játszottunk. Csak annyi volt a különbség, hogy õk belõttték a helyzeteiket, mi meg nem
google Posted August 14, 2005 Posted August 14, 2005 1-3 Bizony megérdemeltünk volna néhány gólt. Az utolsó gól elõtt pedig lökés volt, szerintem érvényteleníteni kellett volna Owen találatát. Milyen érdekes, ilyesmi történt Manchesterben is, Halmosi eseténél, ott persze azonnal lefújták az akciót. Itt meg mehetett tovább... Így játszunk az argentinok ellen is, akkor nem lesz baj.
mizsi Posted August 17, 2005 Posted August 17, 2005 A vereség ellenére nagyon szépen játszottunk! :olé: :olé: Ha ilyen teljesítményt nyújtunk a hátralévõ két VB selejtezõ meccsen, akkor nem kell félnünk.
cereal180 Posted August 17, 2005 Posted August 17, 2005 Félni félhetünk (fõleg a svédektõl), de bizakodhatunk.
cölöp Posted August 17, 2005 Posted August 17, 2005 Le a kalappal a csapat elõtt. Megint az a fránya gólrugás........
mizsi Posted August 17, 2005 Posted August 17, 2005 Tipikus magyar "focibetegség": vagy gólt kapunk az egyenlítés után, van a vesztes gólt a 90-92-dik percben. Most az elõbbi történt.
google Posted August 17, 2005 Posted August 17, 2005 Az a baj, hogy hiába játszik jól egy csapat, az ma már semmit nem ér nemzetközi szinten. Egyetlenegy dolog számít: a helyzetkihasználás. Ezért nyert két góllal a Real Madrid, pedig nem volt jobb. És ezért nyert egy góllal és -1 emberrel az argentin nemzeti tizenegy, pedig mi is voltunk olyan jók (a második félidõben), mint õk. És itt jön a képbe a játékosok képzettsége: minél képzettebb egy játékos, annál kisebb a hibaszázaléka is. Pl. a Manchester United nagy átlagban 80-85%-os helyzetkihasználással játszik. Most gondoljunk bele, ha ennek csak a felét értékesítenék, akkor hol tartanának Európában.
mizsi Posted August 24, 2005 Posted August 24, 2005 Na most vagy soha, hajrá Loki! Mindent bele! :olé:
Shia-ko Posted August 25, 2005 Posted August 25, 2005 Valaki leírhatná, hogy mi történt, mert én 11ig vigyázzban álltam.
mizsi Posted August 26, 2005 Posted August 26, 2005 Sajnos a csoda elmaradt, újra kikaptunk 3-0-ra. ír:
mizsi Posted August 27, 2005 Posted August 27, 2005 Atz UEFA-ban is nehéz lesz a LOKI helyzete, az ellenfél a Sahtar Doneck, 6 brazillal.
google Posted August 28, 2005 Posted August 28, 2005 Szerintem csak rosszabbul járhatott volna. Mindenki sopánkodik, hogy jaj, a Donyeck, ehhez képest kaphatta volna a Lens-ot vagy a Galatasaray-t is. Az mennyivel lett volna könnyebb? (A Lens az elmúlt héten verte 7-0-ra az Auxerre-t).
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now