Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Egér problémák


payne

Recommended Posts

ProFiler
az mx1000-é is szerintem elég sok

Nem. Az MX1000 kifejezetten gyors! A nem-gamer egereknél a leggyorsabb! Nem használ ilyen takarékos üzemmódokat. Ha lassú lenne, az más problémából ered.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Calyd

Amikor kikapcsolja az oldalsó led-eket, az nem ilyen takarékos üzemmód? :pislog:

Ha például kikapcsol a monitorom, akkor - szerintem - nagyon lassan reagál (2mp körül), míg hugom vacak pilot-opticalja szinte azonnal.

 

OFF

Az igazat megvallva eddig nem mondhatnám, hogy nagyon tapsolok örömömben az mx5000-mtõl, sõt :( Az egér még csak-csak, de a bill.

ON

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Az egy dolog, ha a LED-eket kikapcsolja, de akkor a lézert még nem! :ötlet:

A monitorod nem tudom, hogy függ össze az egérrel. A talpában van az USB hub, vagy hogy?

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Calyd

Windows képernyõkímélõnél beállítható monitorkikapcsolásra gondoltam. Amikor ki van kapcsolva a monitor, és visszaülök a géphez, akkor kb 2-3mp, mire rájön az egér, hogy megmozdítottam.

Link to comment
Share on other sites

Mort2006
Ha jobb gombbal kattintasz a mappára, akkor nem a menün jön elõ? :huh:

Az egér beállításainál nem lehetséges, hogy hozzárendeltél valamit a jobb gombhoz?

Ez különlegesség egy program telepítése után jött elõ a elméletileg azt programot töröltem de ez a hiba meg maradt.

Ha jobb gombbal kattintok a mappára, akkor a menün jön elõ, de legfelül nem a Megnyitás van hanem a Keresés és ezért dupla kattintásnál a keresõ indul el.

 

 

hali

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

@ Calyd:

Nem lehet, hogy a HDD is "elalszik"? Egyébként ott valami nagy baj van. :pislog:

 

@ Mort2006:

Ez valami szoftveres probléma. Egy Explorer-újratelepítés talán segítene.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Zolix

Heló!

 

Nekem is volna egy problémám. Microsoft Intellimouse Explorer 4-em van, idáig rendesen mûködött, de tegnap óta nem reagál az egérke jobb gombja :Sír: . Valami ötlet?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Kattanik?

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Zolix

Igen kattanik, viszont más gépbe átszúrva se megy...

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Akkor az elektronika hibásodhatott meg.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Zolix

Akkor ez azt jelenti, hogy vihetem vissza kicserélni? :Sír: Gondoltam, hogy nem fog meggyógyulni...azért kösz a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

Calyd

Ha garanciás, akkor újat kéne adjanak, nem? Akkor meg lesz egy új egered ;)

Link to comment
Share on other sites

ProFiler
Gondoltam, hogy nem fog meggyógyulni

Magától nem. Ha még garanciális, akkor ne tétovázz. ;)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Most Linux alatt teszelem az MX1000-rest. Ha itt is rosszalkodik akkor szerviz.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Egy barátom egere + billentyûzete a mai naptól részleges sztrájkot hirdetett. Csak reset után mûködnek. Az egér PS/2-es, a bill. USB-s de átalakítóval PS/2-be megy. Majd kipróbálja úgy is, hogy USB-re tolja, és restart után lesz-e.

 

Mintha lett volna már ilyen probléma. Ha valaki emlékszik rá, akkor átrakom. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
snailprank
:( Az a nagy problémán hogy megbolondult a kurzor elkezdett összevissza ugrálni a képernyõn, ezt többször is eljátszotta csak úgy, aztán meg nem nagyon akart engedelmeskedni az egerem, végül fel is adta. Mi történt? Megprobáltam egy másik egérrel is de semmi reakció. Mi van ilyenkor és mit tegyek?
Link to comment
Share on other sites

h.arpad

A kérdés az, hogy PS/2 vagy USB egér? Ha USB-egér, gondolom megpróbáltad egy más helyre is dugni. Ha optikai egér, akkor egy tükröződő felület (fém, üveg, lakk, stb.) okozhatja. Tedd rendes egérpadra, az a biztos. Nem árt a port is kifújni belőle. Ha rádiós egér akkor lehet interferencia, túl nagy távolság a vevő-egységtől, fém felület, lemerülő aksi vagy elem az egérben. Okozhatja az egér kábelébek a szakadása is. Szóval, milyen egered van? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

snailprank

Hát az egerem az nem usbs nem is optikai nem is infrás az a régi hosszú farkú, Nem tudom mi a neve.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Vezetékes, golyós egér. ;)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Az egeret gondolom egy csavar tartja össze, azt kicsavarod, szétszeded, belül a kerekeket megtisztítod, a golyóval együtt! Aztán szépen óvatosan összerakod, a vezetéket is a helyére illesztve!

Link to comment
Share on other sites

snailprank

Igen, olyan, golyós. De figyeljetek, ez sem segített. Szétszedtem, megtisztítottam mindenhol, összeszereltem és mégsem volt jó, sõt még egy másik egérrel is megpróbáltam hogy hátha, de nem. :(

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Akkor keresd meg hozzá a neten a legújabb drivert, ha ez sem segít akkor vírus- és féregírtás, esetleg ezek is okozhatják, de elõfordulhat, hogy elkopott pár alkatrész.

Link to comment
Share on other sites

h.arpad

Ha egy másik, kölcsönkért egérrel is ez a gond, az alaplapra gyanakodnék... Tisztítsd ki a csatlakozó helyét, hátha érintkezési probléma. Az alaplapot sajnos nem lehet szerelni...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ChuckyB

Sziasztok!

 

Az lenne a problémám, hogy a minap elkezdett szórakozni az egerem (de működött), nem tudtam vele mit kezdeni, így hát leszedtem a drivert úgy ahogy volt (azóta is bánom). A gond, hogy azóta nem tudom vissza rakni (optikai Samsung). Már vagy ötször felraktam az XP-t (SP2), háromszor formatáltam és semmi, letöltöttem a legújab drivert, minden gond nélkül feltelepíti, de az eszközkezelőbe még a szabványos driver sem jelenik meg, a vezérlőpultnál az Egér címszó alatt a hardware résznél nincs semmi és nem is engedi telepíteni! Az egér mindeközben vígan világít, meg addig működött is. Átnéztem még a biost is, de semmi!

 

Na ilyenkor mi van??????

 

Előre is köszi, ha van ötlet!

 

Cs.I.

Link to comment
Share on other sites

szili92

Az optika akkor is világít amikor még akkor is, ha nem tudod használni :?:

Nézd meg a BIOS-ban nincs e letilva az egér haználata :!:

 

Tuti, hogy kontakthibás nekem is ezek az õskorik azok lettek. 8)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...