Jump to content
GSForum - Segélyvonal

MSN Spaces


Kovács Dávid ( Davs )

Recommended Posts

Linduska

Red Boy: Erre én is kiváncsi vagyok. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Gege24

Hali 8) !

 

Én is a zene kapcsán írok mert nekem is ugyan az a gondom. Beraktam egy Media Player modult és nem tudok linket amirõl be lehetne másolni :S . Ha valaki tud akkor majd segítsen már

Link to comment
Share on other sites

DJGABI

RB, Linduska: Foxit állítjátok be alapértelmezett böngészõként és így állítólag abban nyitja meg.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
DJGABI

Magyarították nagy részét! :taps:

Grat MS! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Andy001
Én is a zene kapcsán írok mert nekem is ugyan az a gondom. Beraktam egy Media Player modult és nem tudok linket amiről be lehetne másolni :S . Ha valaki tud akkor majd segítsen már

Csatlakozom, én sem találok linket, senki nem jár erre aki ebben segíteni tud??? :segítség:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Andy001

Mostmár lecsatlakozom, nekem sikerült zenét csalogatnom a ...spaces.live-omra! Klikk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
from hell

Na aki feltöltött zenét, árulja is el hegy csinálta, ne csak mondja, meg mutogassa, hogy õ már tud, légyszí...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Andy001

Tündérkének üzenem: megkaptam az üzeneted, de a kapcsolati bállításaid nem engedik, hogy válaszoljak, pedig szívesen megtenném!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Fujitsu

Most kaptam egy levelet (vagyis nem most, de most néztem meg), hogy megszûnik a Windows Live Spaces, mert fuzionáltak a WordPress.com vállalattal. Ez persze örvendetes, mert a Spaces egy nagy rakás trágya. Mondjuk nem értem, hogy nekem ehhez mi közöm van (már vagy egy éve rá se néztem a tárhelyemre), de mindegy. :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Én azonnal átraktam a blogot wordpress.com-ra. Azóta a wordpress teljesen véletlenszerû napokon kidönti az 5 év összes hozzászólását az RSS feedbe, így nagyjából mindenki leiratkozott rólam, aki az elmúlt egy évben, mióta nem írtam semmit, nem tette meg.

 

Remekül egymásra találtak. :mérges:

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba
Én nem iratkoztam le, még mindig RSS link dob át a saját blogomból. Bennem még él a remény egy év után is. :) Meg persze a tisztelet...
Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Én sem iratkoztam le, de nálam a GReader nem frissít semmit az új tárhelyrõl. Ez csak azért érdekes, mert volt az olvasómban más Spaces-blog is, és amikor azt áttették WP-re, akkor az új bejegyzések ugyanúgy megjelentek a GReaderben, mint azelõtt. :huh:

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Én az Opera beépített RSS olvasóját használom, és nekem már vagy háromszor megjött a komplett blog. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...