Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Avant Browser


Blueeight

Recommended Posts

Ruzsa Dániel

szerintem a FIREFOX ill. az AVANT a legjobbak, az utóbbi teljesítménye a blokkolások bekapcsolásával(reklám, flash, active-x, pop-up) ugyanoylan szintre hozható, minta FOREFOX!!! :)

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Na végre valaki, aki egy véleményen van velem!!! De azért a biztonság tekintetében, ki lehet jelenteni, hogy a Firefox a császár, egyebekben, meg az AVANT!

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Azért az ilyen sommás kijelentéseket kár erõltetni. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Én szeretem az AVANT-ot, de azért mostanában inkább FIREFOX...

Link to comment
Share on other sites

pezso

Üdvözlet! Én nem rég kezdtem az internet világával ismerkedni, és én még ránézésre választottam böngészõt, mert az IE, olyan puritánnak, meg egyszerûnek tûnt. Rámutattam rögtön az Avant Browserre. Jelenleg is ezt használom, a Firefoxal felváltva. Azóta teszteltem már elég sok böngészõt, és a Firefox a tuning programjával a leggyorsabbnak tünik. Nos! Én úgy látom, hogy böngészõ tekintetében azon múlik, hogy ki mit használ, hogy egyszerüen amelyiket megszokta. Én pl sosem fogom megszokni az Operát, hiába hibátlan a TUDÓSOK szerint. Kár, hogy sok program, meg honlap, csak az IE-t támogatja...

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Igazad van én is így vagyok ezzel.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sanzi

Nah, végigolvastam a hozzászólásokat, és amit látszik nagyon megoszlanak a vélemények. Nekem fent van a "nagyából" legújabb Avant, és elég is. Van tûzfalam, vírusírtóm, kémprogram írtóm, így ne érzem szükségességét a FireFoxnak. Lehet, hogy jobb, de én már annyira megszoktam, hogy semmi pénzért nem cserélném le. Meg nekem Vodafone-nettel gyakran nagyon jól jön a képek letiltása. Fõleg ha egy kicsit kifutok a napi adagból...

Még egy kérdés. Vannak beépített skinek, amik szerintem elég gyatrák. Lehet hozzájuk letölteni? Ha igen egy url-t vagy egy weboldalcímet megköszönnék.

Link to comment
Share on other sites

Blueeight

Hello!

 

Elmondaná valaki, hogy miért jó két, esetleg három böngészõt használni egy gépen?

Ha úgy gondolom veszélyes oldalra megyek akkor a Foxit használom, ha nem akkor jó az Avant is. Az Operát meg azért, hogy elmondhassam: én mást használok, mint a többiek. :upsz:

 

Az Avant a legjobb szerintem is. Kihasználom nagyon sok extra funkcióját, amit a többi progiban nem találtam meg.

 

Ja, szerintem az AvantBrowser böngészõ. A nevében is benne van. 8)

Van amikor a Skoda VW motorokat, alvázat használ, de attól még nem VW. Lehet attól biztonságosabb vagy kényelmesebb. :upsz:

 

Na jó tudom, hogy ez nem volt egy korrekt példa :S;)

 

Blue8

Link to comment
Share on other sites

chipmix

Hát igen nem árt egyáltalán, ha több böngészöt használtok. Gyüjtöttök egy kis tapasztalatot annak terén, hogy mi is a fontos a beállításoknál.

A másik meg velem is elõfordult, hogy hiba miatt nem engedte indulni, az IE-t és

nem tudtam akkor más böngészöt indítai. Szerencsére MS redbehozta a hibát.

De az volt az elsõ, hogy még egyet letöltöttem mellé, ami nem IE alapút. Opera

a kedvenc.

Mondjuk az Avant az IE alapú, de vannak akik azt használják, ha jól beállítják nincs is vele semmi gond.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Nekem OPERA meg AVANT van fenn, de csak azért, mert OPERA-val szoktam nézni a kevésbé biztonságos oldalakat. :D Én nagyon szeretem az AVANT-ot, mert szerintem gyors és a sok blokkoló funkcióval egész biztonságos.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Mostanába egy picit többször kényszerültem használni az OPERA-t és jóval gyorsabb,mint az AVANT szal lehet, hogy búcsút mondok jó öreg barátomnak. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ruzsa Dániel

Emléxem, hogy a régi fórumban elég sokat írt ATHOS az AVANT-tal kapcsolatban és szeretnélek megkérni téged, hogy most is írj buzdítólag, hogy ne lankadjon ez a topik! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Athos

Régen sokat írtam valóban, mert használtam. Tetszett, de most már a Firefoxot nyúzom. ;)

Link to comment
Share on other sites

LoSA

Sziasztok!

Van egy kis problémám...

 

A legújab Avant böngészõt használom! Az a gondom, hogy... A gomboknál a keresés eszköztárat egyszerûen nem tudom kiiktatni! Kikapcsolom, majd újraindítom az Avant-ot és ugyanoda visszatér, ahogy volt! Mit tegyek?! :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Én is megpróbáltam, így kiiktatni, de nekem sikerült :upsz:

Nem tudom, hogy lehetne ezt orvosolni, talán majd más okosabb lesz nálam...

Egy biztos újratelepítéssel nem érdemes próbálkozni, mert a beállítások megmaradnak, gonolom ki lehet õket szedni a registry-bõl de az elég macerás :bolond:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ruzsa Dániel

Segítség! A mi nap Avanttal böngészerintem a PCW fórumot és egyszer csak az oldalsáv (amivel föl-le lehet mozgatni az oldalt) ELTÛNT!! Persze ez idáig csak kétszer fordult elõ. De azért nem a legkellemesebb!!

Link to comment
Share on other sites

csiki35

sziasztok

 

 

megtudnátok nekem mondani, hogy tudom az avant browsert alapértelmezett böngészõvé tenni? most az internet exploer az.

 

köszi

Link to comment
Share on other sites

Blueeight

Hello!

 

Eszközök --> Avant Browser beállítások --> File-ok és protokollok

 

Blueeight

Link to comment
Share on other sites

csiki35

Köszönöm szépen sikerült ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Sanzi

Az Avant Browser böngészõt használom már nem is tudom mióta. Vagyis majdnem 100 éve. :D És most egyik napról a másikra elkezd szivatni. Eddig minden mindig ok volt, de most nagyon gyakran van, hogy megnyiton, és kilép. Vagy futás közben gondol egyet, és bezárja magát. Már újratettem a legfrissebb verziót is, de azzal is ugyanez a probléma. A Firefoxot feltettem, de nagyon rühellem. Nekem egyáltalán nem jön be, az Avant Browser többet tud. Valahog meg kellene gyógyítani szegény. Hogyan? Vagy ha van FireFoxra Avant Browser skin ( :D ) akkor az is megteszi, mert már nagyon megszoktam...

Link to comment
Share on other sites

zico

Csak egy ötlet. A popup blokkolása nincs máshol is engedélyezve? Gondolok itt pld. Ad-aware pro vagy valami más állandó védelmi program?

 

Ffoxra Avant skin Orca browser, van egy topikja.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

De van. Kikapcsolom ott, hátha...

Letöltöm, kipróbálom, hátha...

 

u.i.: Megvolt az Ad-Watch-ban. A ZoneAlarm Pro-ban van POP-UP blokkolás?

Link to comment
Share on other sites

zico

Az Ad-Watch ban kapcsold ki. A Zone Alarmot nem ismerem.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Eddig még nem lépett ki. ;) Bár ez nem jelent semmit.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Igen van abban is popup blokkolás, ha a PRO verziót használod, de ha jól tudom, akkor te a nem ezt! Ha mégis akkor a privacy fülön tudod kikapcsolni, a középsõ opcióban, ha az advanced gombra nyomsz és a block popup elõl kiveszed a pipát!

Én is nagyon szeretem az AB sokat használtam és ha - mint a te esetetben- van mellette Ad-watch és az esetleg még max.-ra is van húzva, akkor nem kell félned a támadásoktól! ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...