Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Counter Strike 1.6


szaLAMAndra

Recommended Posts

Blaise

Hi

 

Mi jelenleg a CS 1.3-mal nyomjuk, csak az a gond, hogy neten nem tudunk vele játszani. Egyáltalán lehet az 1.3-mal neten nyomulni :?:

Link to comment
Share on other sites

Doc

Tudtommal a legrégebbi verzió, az 1.5 amivel lehet nyomulni neten. De már ott is nagyon sok a cheater, így egyre kevesebben játszanak. Bár már 1.6-is tele van cheaterrel, így ott se mindíg leányálom a játék.

Amúgy szerintem a Condition Zero méltatlanul lett lehordva. Tartja az 1.6 taktikai részét, és jobb a grafika, meg finomítottak néhány dolgon. Ráadásul beépített botokat is tartalmaz, és single player módot.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
gdani01

Hali,

 

A counter strike source és az 1.6 az egy és ugyanaz a játék?

Link to comment
Share on other sites

RedBoy

@gdani01:

Nem, az CS 1.6 nem CS Source! Az 1.6, a Half Life 1 :!: motorjára épül (ha jobban tetszik modja/kiegészítõje). A CS Source a Half Life 2 :!: motorjára a "Source engine"-re épül, és szintén a HL2 kiegészítõje.

 

Ezt pedig "okító" szándékkal írom mindenkinek, akinek továbbra sem lenne világos:

Tapasztalataim szerint sokak számára nem teljesen világos a CS-k egyes verziói, kiadásai közti különbség. Van egy pár ismerõsöm, akik hasonló kérdéssel fordultak hozzám nem is olyan rég. Volt olyan is aki egyenlõvé tette az 1.6-ot a Counter Strike: Condition Zero-val. Habár a kettõ majdnem egy és ugyanaz, csak a CS:CZ-ben van egyjátékos mód is (küldetésekkel), ami mellesleg szerintem elég "gagyi".

Én az 1.5-ös korszak óta vagyok benne a játékban, és a sorozat így néz ki:

HL1 -> CS 1.5, 1.6 -> erre találták ki a CZ-t.

HL2 ->CS:Source

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tanko_sz

Sziasztok!!!

 

 

1. Deathmatch létezik CS ben, már én is játszottam vele.

 

2. Ha Dust on alig találjátok meg egymást deathmatchen, akkor mit szólsz CoD 2 ben mondjuk Brécourt pályán? az a pálya monumentális (mármint a mérete)!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

pindrus

Srácok, szerintetek miért van az hogy amikor a paszuj kijátsza magát a Condition Zero gaméval akkor mikor kilép a játékból a tálcának a joboldali része eltűnik. Jobban mondva a tálcának egy olyan kétharmada teljesen átlátszó lesz csak egy keret van a helyén. Olyankor kijelentkezek, majd be és visszakapom a tálca joboldali részét. Szerintetek mi a túrórucája okozza eszt, és vajon mi rá a megoldás hogy ne jelentkezzen?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Toxikus bosszúálló

Hi!

 

Emberek valaki mondja már meg nekem, hogy mit csináljak az All seeing eye-jal hogy lássam rendesen a szervereket, mert látok vagy 3-at. :mérges:

Vagy valami más progi?

 

Köszi

Link to comment
Share on other sites

Toxikus bosszúálló

Magyar szervereket :!: :S

Link to comment
Share on other sites

czpetike

Szevaszok!

 

Nekem van egy problémám, nem csak a CS-vel. A Steam a következõ hibaüzenetet adja azóta, hogy a torrentrõl letöltött Half-life 2: Episode One-t kipróbáltam (természetesen nem ment): Platform Error module failed to initialize, utána Mikrofos memóriaolvasós hiba. Ez van amikor indítom a CS:Source-ot, a Half-life 2 Deathmatch-ot és a Half-life 2: Lost Coast-ot. A Half-life 2 tökéletesen mûködik, egyébként meg teljesen eredeti.

 

Találkoztatok már ezzel, mi a megoldás (már nem egyszer újratelepítettem).

Link to comment
Share on other sites

czpetike

Közbe megoldottam a kérdést.

Más fórumon felmerült, hogy a magyarítás okozza. Ha magyarítod a Szeam-et, minden Valve game-et magyaríts, különben hibaüzenet a vége.

Most viszont, hogy mindent magyarítottam csak a HL2 nem megy. Ha a Steam-Original.reg-gel visszaállítod a Steam-et angolra, akkor mûködik minden, de nem magyar.

Link to comment
Share on other sites

Toxikus bosszúálló

Köszi a tippet!

 

Az ASE nekem kezelhetõbbnek tûnik, de valóban több magyar szervert lát az Xfire és ez a lényeg :démonikacaj: :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Csillag Patrik

Sziasztok!

Lenne egy kis problámám. Igaz nem 1.6os CS de remélem tudtok segíteni. Na szóval megvan eredetibe a CS: Condition Zero. Nemrég lett itthon is netem, és eddig csak singlebe nyomultam. Most hogy van elõkeritettem és feltettem. A steambe beírom a cd kulcsát és azt mondja hogy duplikált (vagy ilyesmi). Nem tudjátok mit lehetne tenni?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Victor

Az elsõ kérdésre válaszolva:a Deatmach-hez elõször is le kell szedned a netrõl az AMX modot majd onnan próbáld elindÍtani.A server parancs amx_off Így mennie kell a DM-nek.

Link to comment
Share on other sites

Timer

Patrik! Ha tényleg eredeti a játék, akkor a Valve segíteni fog, bár arra már nem emlékszem, hogyan is kell igazolni, hogy a Tiéd a játék, és legális.

Link to comment
Share on other sites

Timer

Srácok! Nektek megy a steam? Nekem hibát ír ki bejelentkezésnél, pedig eddig jó volt. Teljesen jogtiszta CS:CZ-val rendelkezem, tehát nem letiltás a gond.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
pötyii

Nem tud valaki nekem adni 1 linket ahonnan letudom tölteni a játékot?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
keresztapa1

Sziasztok tudtok nekem segíteni?

 

 

Letöltöttem a cs 1.6 LAN-t és megtalálja a szervereket, de nem tudok csatlakozni csak a HLTV-kre és ott nem tudok játszani valaki segítsen pls! Előre köszi!

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Vedd meg erredetibe. Akkor szerintem menni fog. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Becsoft

Akkor biztos, hogy meni fog. De így soha :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tomi12_1
Hogy kell szervert csinálni??? Edited by Gereby
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
olpeti

Szevasztok!

 

Kellene valaki olyan ember segítsége, aki ért a CSS-hoz. Az lenne a gondom, hogy ha LAN-on játszunk és beadok egy rakás botot, átlállnak hozzánk. Két gép van hálón és ha beadok pl. 4 botot akkor egy átáll hozzánk. Hiába úgy csinálom, hogy bot_add_ct -t vagy bot_add_t akkor sem maradnak a helyükön.

A kérdés ezt a problémát hogy lehet megoldani?

 

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
bdavd
Hogy kell szervert csinálni???

 

Szia!

 

Ha LANon, vagy interneten szertnél játszani, egyaránt tudom ajánlani a Dedicated Server nevű programot. Ezzel a programmal a CS: Anthologyban szereplő játékokhoz tudsz szervereket készíteni ( CS 1.6, CS: CZ, Ricichet, Day of Defeat, stb...), tehát Source motort használó játékokhoz nem. Ha Source játékokhoz szeretnél szervert készíteni, akkor a Dedicated Server Source kiadását kell használnod.

A Dedicated Serverrel sok mident be tudsz állítani "grafikus" úton is, de ha komolyabb szervert szeretnél, akkor a program konzolját kell használnod; ehhez nem árt egy kis utánanézés ;) . Ehhez nyújt segítséget az adminheaven oldal.

 

Persze szerver készítésre az is megoldás, ha bérelsz egyet :P .

Link to comment
Share on other sites

durango

Helló!

 

Egy kis segítségre szorulok. Elindítom az Xfire-t, kiválasztom a szervert, elindítom, majd nem tud csatlakozni a CS 1.6. Mindig azt írja ki hogy: retrying connection. Ha tudnátok segíteni, megköszönném.

 

U.i.: igen a tűzfal is ki van kapcsolva és ADSL-em van

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...