Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Counter Strike 1.6


szaLAMAndra

Recommended Posts

szaLAMAndra

Azért nyitottam ezt a topicot, mert hiányzott már az Új fórumból a CS, és azért is mert nekem is lenne egy kérdésem, ha valaki tud rá válaszolni.

? Hogyan lehet CS-ben beállítani a deathmatch játékmódot ? Nagyon sok ilyen szervert találtam, és nagyon tetszett ez a körökre osztatlan hent. Hálózatban szeretnék készíteni egy deathmathes szervert. A választ előre is köszönöm.

 

sza[L4M4]ndra

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Szerintem a CS-ben nincs deathmatch... Csak TDM. De ha van, akkor elnézést, de én nem tudok róla. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

szaLAMAndra

Ha All Seeing Eye-ban rákeresel a "deathmatch" szóra, akkor jó pár szerver lesz olyan amelyiken deathmatches a játékmód, csak lehet hogy nem magyar szerver. A kritériumokat érdemes Europe-ra állítani.

Másik kérdésem lenne, aki erre jár:

? Hol találok jó HLTV-t ?

Találtam egyszer egyet, de valami RCON passwordot kért. A régi normális HLTV-be beírtam, hogy connect ip.ip.ip.ip, aztán szépen felcsatlakozott, beírtam, hogy record demonev.dem és vette már is az eseményeket.

? A HLTV videót hogyan tudom ide oda játszani, ha mondjuk csak egyes részeket akarok lejátszani és bevágni a videómba ?

1000 köszönet:

 

szaL4M4ndra

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Én 1 hete kezdtem játszani és kezdek függõ lenni! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
CDNorbi8

Bencce!!!

 

Ez nem véletlen

 

Ciao

Link to comment
Share on other sites

intruder
Szerintem a CS-ben nincs deathmatch... Csak TDM. De ha van, akkor elnézést, de én nem tudok róla. :hááát:

Szerintem sincs Deathmatch...a HL2-ben van meg a Team Fortress-ben is de CS-ben...háááát :hááát:

Link to comment
Share on other sites

CDNorbi8

Szasztok!

 

Tényleg csak akkor találsz Deatmatch-ot, ha az ASE-ben (The All Seeing Eye) rákeresel egy DM szerverre.

 

Counter-Strike:Source

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Ellen-Forradalom:Forrás

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Greene

Na most ez miért kellett :hááát:

Link to comment
Share on other sites

eremit

@CDNorbi8

 

Pirosat nem használunk! :dühös::dühös::dühös:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Intézkedtem. ;) Amúgy a counter-strike maximum ellencsapásként jöhet szóba, de sebaj, egy "jó vicc" kedvéért bármit. :P

Link to comment
Share on other sites

intruder

És ki látta már az ASSAULT-ot? Én tegnap próbáltam, de öszintén szólva nem az igazi.

Ez gyári pálya vajon? Mert valamit írt róla a Steam, de az Update News-ben sehol nem szerepel, és sokkal kissebb mint az 1.5-ben volt...és nem tetszik, pedig szerettem ezt a pályát :S

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
SHADOWMAN19

Nekem meg segíthethetne valaki, mert ne mtudom játszani a neten a játékot. Az a legnagyobb gond, hogy én ugyan megvettem a teljes csomagot, de még kb. 1 évvel ezelõt, és azóta a cég eladta más valakinek a CD kulcsomat, magyarul újranyomtatták, és fel is használták egy accounthoz. Úgy hallottam, hogy az 1.5-ös megy kulcs nélkül is, de HOGYAN??? Mindenféle kiegészítést megpróbáltam, de akkor is ezt kapom: "your Half-Life version is up to date." Mit tegyek? :?:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Valakinek a segítségét kérem! Szeretnénk LANon a Source-val nyomulni, de nem tudunk botokat beállítani. Nem olyan, mint régen. Itt nem találjuk sehol. Azért kellenének botok, mert nem vagyunk rengetegen. Van valami mod vagy Patch? Elõre is THANX!

Link to comment
Share on other sites

eremit

Counter Strike: Condition Zero

Valaki játszik ezzel? Most telepítettem, de nem nagyon bírok vele. :(

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Mi ezzel játszunk LANon, mivel nincsenek botok Source-ba. Nekünk minden megy simán. Mi a probléma?

Link to comment
Share on other sites

eremit

Csak annyi, hogy 2 mp után szitává lõnek! :nevet:

Nem tudom, mi az a Source?

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

:D Jah, csak ennyi. Ebben akkor nem tudok segíteni. Esetleg ha visszább állítod a szintet, akkor nem lõnek le rögtön.

A Source-os kérdés még él, és pls segítsetek, mert Hétfõn Lan.

Link to comment
Share on other sites

Papp Norbert

Szerintem a CS nagyon kira! :oké:

A haverjaimmail szoktunk hálóba játszani.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Mi is LAN Party-kon mindig nyomunk pár óra CS-t. Ki akartuk volna próbálni a Source-t, csak nem jött össze a BOT gyártás... :D Tehát LANon csak CS, meg Call of Duty. Esetleg egy kis Unreal vagy Quake :D

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nincs itt esetleg valaki aki komolyabban nyomja a CS-t. Mert kellene egy kis segítség. Vannak a különféle verziók, (1.3, 1.6, 2.5 én ezekrõl tudok) és nem tudom, hogy mi a különbség. A pályák (amennyire láttam) nagyából ugyan azok, a fegyverek is. Esetleg BUG felvarrás van bennük? Mert ha igen, akkor beszereznék egy újabb CS-t, (nekem 1.3-as van), mert nagyon idegesít, hogy tele van buggal. A Source is jó lenne, csak azzal meg nem tudok BOT-okat betenni. Ebben is helpet várok ;)

Link to comment
Share on other sites

intruder
Mi is LAN Party-kon mindig nyomunk pár óra CS-t. Ki akartuk volna próbálni a Source-t, csak nem jött össze a BOT gyártás... :D Tehát LANon csak CS, meg Call of Duty. Esetleg egy kis Unreal vagy Quake :D

Szóval, hogy eredeti-e a Source-od?

Mert ha igen akkor ugye start offline mode, Dedicated Server, LAN server, ott beállítod a játék tulajdonságait, elvileg a BOT-okat is hogy legyenek vagy sem, többiek csatlakoznak és enjoy it...

játszottam már nem eredetivel is LAN-ban de azt nem tudom hogy volt megbuherálva...

Link to comment
Share on other sites

szaLAMAndra

Az 1.3 és az 1.5 között grafikában fejlesztettek, kis pályamódosítás történt talán, de csak kis finomítások történtek az újabb verziókban. Az 1.6-ban már a célzás is változott, nem ugyanúgy lehet eltalálni az embereket, és talán még egy kicsit finomítottak egyet a grafikán. 2.5-rõl nem hallottam, csak Source néven emlegetik a Half Life 2-es motorra írt legújabb Counter Strike-ot. Ugyebár a szépen elkészített motorral már nem volt nehéz elkészíteni minden idõk legjobb FPS-nek folytatását. A célzás megint más lett :( , és szerintem már nem hozta azt az játékélményt, amit az elõzõ verziók adtak (legalábbis szerintem). Én épp ezért meg is maradtam az 1.6-nál. És ha lesz állandó netem akkor valószínûleg keményebben fogom nyomni.

Botokat csak tört Source-banláttam, ugyanúgy ahogy a tört 1.6-ban.

Különben CDNorbi8-nak igaza van: ha All Seeing Eye-ban rákerestek szervernévre, akkor tényleg lehet találni olyan szervereket, ahol van deathmatch mód. Vásárlás csak részben van, tehát van egy menü amiben ki lehet választani, hogy egy új fegyverarzenált vásárlok, vagy az elõzõ jó lesz. A pénz nem számít, akkor is megvásárolhatjuk a legdrágább fegyvert, ha csak 1-2E $-unk van. És ha meghalunk is egy új helyen rögtön újjászületünk, úgy hogy még várni sem kell. Tehát ilyen szerverek vannak, ez nem az én kitalált újdonságom :) . Én is mondjuk csak funolás képpen szoktam deathmatchezni, csak az a kérdés, hogy nem lehetne-e letölteni ezt a kiegészítést.

Link to comment
Share on other sites

intruder
Az 1.6-ban már a célzás is változott, nem ugyanúgy lehet eltalálni az embereket, és talán még egy kicsit finomítottak egyet a grafikán.

Azért az 1.6 elég jelentõs finomítás volt a grafikán, az 1.5-höz képest :)

 

  Ugyebár a szépen elkészített motorral már nem volt nehéz elkészíteni minden idõk legjobb FPS-ének folytatását. A célzás megint más lett, és szerintem már nem hozta azt az játékélményt, amit az elõzõ verziók adtak (legalábbis szerintem). :(

Nem a célzás lett más igazán, hanem "állítólag" a source motor miatt és a Havok fizikai motor új tárháza miatt megváltoztak a HitBoxok is a játékban. Az elõzõ verziókban szabályos négyszögek voltak, míg a source-ban amennyire lehet simulnak a HitBoxok a karakterek testére.

 

Másrészt egy HitBoxnak egy bemeneti és egy kimeneti vége van, tehát a találat akkor találat, ha bement és ki is jött valahol a golyó. Vagyis ha mondjuk az 1.5-ben hárman egymás mögé álltok és a negyedik szembõl fejbe somja az elsõt akkor az elsõ és az utolsó fog meghalni, mivel az egymás mögött álló karakterek négyszögletü HitBoxa összefér. Így elsõ ember a bemenet, az utolsó a kimenet. A középsõ meg 100-100-zal elszalad. :) Ezt a hibát papíron a source-ban megszüntették, emiatt viszont nehezebb fejest is osztani, mivel nem elég a négyszög sarkát eltalálni. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Belcure1

Hello! Most láttam, hogy bajotok van a Counter-Strike Source-szal. A botokat nekem így kellett betenni: elindítod a játékot, majd kiválasztod a pályát, ahol játszani akarsz. Elindul minden, elindul a kör, és nyomtok egy Esc-et, utána jön a varázsszó: bot_add. A tabbal írod be újra a cuccost a konzolba! Remélem, menni fog! Üdv! :)

 

Lefordítottam magyarra, hátha hasznát veszitek. - SB

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

zsoltchelsea

Egyetlen egyszerű, de egyben nyomós indoka van annak, hogy NINCS benne deathmatch: a játék alapelve nem az egyjátékos mód! Mivel itt mindig többen játszanak, ezért nem is tejesen normális dolog a deathmatch, meg hát nem kicsik a pályák. Amire megtalálja... Én 5 perces roundokat (köröket) szoktam nyomni, az alatt ha valaki megtalálja a Dust pályán (1.6) a másikat, megemelem a nemlétező kalapom...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...