Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Honfoglaló


Guest GoodSpeed

Recommended Posts

ordító egér
Jó játék ez, néha játszom is, de sok ellenfél kapásból a várra megy, amit nem dijazok.

 

Ha jobb vagy, megvéded a várad. 8)

 

Ha az elején megfelelõen helyezkedsz, és jó válaszokat is adsz, akkor azért jó kis védelmi zónát tudsz magadnak építeni.

 

Ez a játék különben sem a békés egymás mellett élésrõl szól.

Nincs mese, le kell nyomni a másik két játékost.

Nem is kérek soha elnézést, ha sikerül kiejtenem valakit. :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

google

Elnézést én sem, de az engem is idegesít, hogy egyesek - ha már elfoglalok tõlük két területet - rögtön anyáznak meg minden ilyesmit. :S Ha nem tudnak, akkor nem kell játszani, rossz napja meg mindenkinek lehet. :dühös:

Link to comment
Share on other sites

apacs

Engem még egyszer sem anyáztak le(?) honfoglalózás közben ( én sem másokat ).

 

A vár elfoglalásról pedig én sem szoktam soha elnézést kérni ha lerombolom.

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Az nemtudom, miért baj, ha valaki várra megy. Ha nem olyan valakivel játszom, akit személyesen is ismerek, vagy jóba vagyok vele, akkor én is az ellenfél várára megyek.

De elõtte bebiztosítom magamat. :lol::P

Link to comment
Share on other sites

google

Én pontra megyek, nem várra. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Na, énis így gondoltam. De a vár ér a legtöbbet, meg akkor már nem tud tõlem pontot elvenni az ellenfél, ha a vára az egyém. :D

Link to comment
Share on other sites

Adani

A játék elején kell Szabolcs megyébe bemenni, azt a legkönnyebb védeni. Mondjuk ez a várfoglalás is olyan, hogy ha nincs szerencséd mindig rossz kérdést kapsz, ami nehéz, a tippelésnél meg az ellenfeled nyer.

Link to comment
Share on other sites

chipmix

Én sajna még mindenre megyek, mert volt amikor csak 2 megyével kezdtem, de mivel túl közel jöttek hozzám, meg óriási mázlim is volt, mindkettõt sikerült elküldenem. Ide nem lehet leírni, hogy miket kaptam jelzõként. De meg volt róluk a véleményem, minek játszanak.

Link to comment
Share on other sites

intruder

Az a legviccesebb amikor két ismerôst kapok, mint tegnap is, és egybôl megy a szövegelés, hogy akkor a zöldet (engem) támadjuk, de egymást ne, jó akkor én sem támadlak meg csak a zöldet.... aztán a végén szegénykéim úgy elszomorodtak, hogy a zöldet nem tudták kiirtani közös erôvel sem, hogy szónélkül kiléptek....

most megsértôdtek, hogy néhány dolgot jobban tudtam mint ôk és volt egy jó adag szerencsém is? nem értem ezt. akkor most játszunk vagy nem? és ha veszítek akkor mi van? semmi. ha nem lehet nagyszájúskodni meg menôzni akkor már nem is játszunk?nem értem én ezt. :nem:

Link to comment
Share on other sites

google
Ha nem lehet nagyszájúskodni meg menôzni akkor már nem is játszunk?

Ott a pont. :(:S

Link to comment
Share on other sites

chipmix

Hátha egy kicsit megnézed, hogy ott mellette milyen szövegek mennek, tudod a chaten, akkor olyan túl sokat nem lehet elvárni.

 

Egyszer játszottam én is a Machiavellivel, már majdnem, az egész tábla az õvé volt, mindjárt az elején. Megkérdeztem tõle, hogy ki vagy Te? mert addig nem hallottam róla, és még annyit utána írtam, hogy proffesszor vagy. A végére az övé lett az Alföld, enyém meg a Dunántúl, de nagyon kultúráltan játszik. Hiába van tudása. Nekem meg nagy mázli is kell hozzá.

Link to comment
Share on other sites

apacs

Esetleg nincs valakinek kedve játszani velem egyet a mai nap folyamán? :upsz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
master

Én már 2 éve honfoglalózom, és tényleg sokszor lehet olyan emberekkel találkozni, akik nyugodt szívvel küldenek el melegebb éghajlatra, mikor éppen bajban vannak. Volt olyan, hogy az egész ország az enyém lett, ekkor hosszú idõn át szidtak.

 

Én is pontra megyek, de ha olyan kedvem van (ami elég gyakran elõfordul) akkor egybõl megyek a várára.

 

A másik dolog az, hogy belép két gyerek, úgy tûnik, egymás osztálytársai, és lazán "összeesküvést szõnek" hogy csak a sárgát támadjuk, mert ketten többre jutunk. Mindezt a b.felsõ sarokban lévõ ablakban nyugodtan megbeszélik egymással...

 

Aki szeretne velem játszani, az MSN-en elér este 6 és 7 közt (többnyire) aztán vívhatunk egyet... :)

 

Az egyik PCStúdióban is volt szó a Honfoglalóról, akkor egy játékot is játszottunk. Úgy tûnik, hogy nagyon tetszett nekik a játék. Akkor miért nem játszanak?? Az igazán poén lenne.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
pannonboy

Én is régóta ismerem a játékot. Azt nem szeretem, hogy 4-5 gyõzelemmel összegyûjtött JEP-et egy elveszített játékkal el is viszi. Nincsenek arányban a kapott és az elvett pontok.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Igen, ez igaz, és nem egyszer csak a szerencsén múlik a dolog.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...