Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ajánlom magamat!


web

Recommended Posts

ProFiler

@ Oke:

Mindenki így kezdte... Van mit fejlõdni még, de kezdésnek nem rossz.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Oke

Köszi. :D

Link to comment
Share on other sites

Oke

Megnyílt a fórumom is! Mindenkit szeretettel várok! :D

http://oke.uw.hu

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Én speciel, nem csináltam egy bonyolult oldalt, mert ez volt a rendelés célja, hogy egy egyszerû weboldalt hozzunk létre! Nem kell semmi csicsa, meg semmi. A jelenlegi alap "design"-ra is (ha ezt lehet így nevezni) én beszélte rá a megrendelõt, meg egyéb színezésekre, mert aki ezt kérte, az úgy gondolta, hogy fennt lesz a neten és hú de jó!!! Közben meg én felvilágosítottam, hogy a kinézetre is többet kellene adni mint azt gondolná, mert az jobban megfogja az embereket! :D

 

Nem egy nagy durranás, sõt kicsi sem, de ajánlom, mert büszke vagyok rá, mert ez az elsõ megrendelésem, és a weblaptulajdonosnak volt egy kérése, hogy milyen legyen, de én szerencsére rá tudtam venni, hogy legalább így nézzen ki! Szerintem, ha láttátok volna, hogy õ hogy gondolta, ti is azt mondanátok, hogy nagyon jó! (Szerintem az átlag alatt van, de legalább ennyit sikerült kihozni :P )

 

Itt a link: Csumpi munkaruhabolt

Link to comment
Share on other sites

google
...a weblaptulajdonosnak volt egy kérése, hogy milyen legyen, de én szerencsére rá tudtam venni, hogy legalább így nézzen ki! Szerintem, ha láttátok volna, hogy õ hogy gondolta...

:D Ez ismerõs! Nekem is volt már ilyen "problémám". :)

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Én az mondom, hogy inkább legyen ilyen típusú "problémáink", mert ha nincs semmilyen akkor már baj van! 8)

 

Az uw ad egy lehetõséget, miszerint egy számlálót bele behet illeszteni az oldal kódjába, és így lehet utána látogató statisztikát nézegetni. Na ez beillesztettem. De van olyan kód, hogy az eddigi összes látogatót mutassa ez az uw-s számláló? Mert most csak a napi-t mutatja! :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Utonium
Megnyílt a fórumom is! Mindenkit szeretettel várok!  :D

http://oke.uw.hu

Én nem látok ezen a lapon semmiféle fórumot. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Uti!

Ez egy két hetes beírás... :hmm: Tudod mennyi minden történhet azalatt? 8)

Link to comment
Share on other sites

Oke

Bocsi!

 

Közben megsérült a fórumom! :upsz::Sír:

Link to comment
Share on other sites

Hutchington

Hi!

 

Szeretném ajánlani oldalamat!

Ha Motorola telója van valakinek akkor ezen az oldalon rengeteg hasznos dolgot talál hozzá!

Ami még vár rátok: Fórum, Friss hírek, Letöltések, Leírások

 

És mindezekért csak regisztrálni kell!

 

..::MOTOROLA FAN SITE::..

 

Üdv: Hutch

Link to comment
Share on other sites

Darcy Tucker

Sziasztok! Én is ajánlom magam: http://uhrinyidaniel.atw.hu. Noha még messze nincs kész az oldal, kritikai megjegyzéseket nagyon szívesen vennék. Ha sok jót írtok, a reklámcsíkot is eltüntetem. ;):D

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Nagyon klassz! Tetszik! Gratulálok! ;)

Link to comment
Share on other sites

Darcy Tucker

Köszönöm, MiniDisc! Igyekeztem és még majd kell is, mert jócskán van még hátra a munkából!

Link to comment
Share on other sites

google

Nagyon jól haladsz, csak így tovább! :taps:

Link to comment
Share on other sites

eremit

@Darcy Tucker

 

Szép, ízléses! Nem csicsás, és ez elõny! A linkek még nincsenek kész, vagy csak nálam nem mennek?

Link to comment
Share on other sites

Darcy Tucker

Köszönöm mindegyikõtöknek az elismeréseket! A linkek még valóban nem mûködnek (a hiba nem az Ön készülékében van :)), mert egyelõre csak a nyitólap van feltöltve.

Link to comment
Share on other sites

Oke

http://oke.uw.hu

 

Újból megnyílt a fórumom!

 

:upsz::upsz::upsz::upsz::D

 

Mindenkit szeretettel várok!

Link to comment
Share on other sites

eremit

Miért vannak kérdőjelek? Firefoxot használok.

Link to comment
Share on other sites

google

A Foxid az idézõjeleket nem tudja értelmezni. Az enyém tudja, de akkor sem helyes úgy, ahogyan vannak.

A kódja: nyitó idézõjel: „ és utána pontosvesszõ

Záró: ” és utána pontosvesszõ (azért nem írom ide, mert azonnal át is alakítja ;) )

 

És jó volna, ha lenne az oldalon karakterkészlet is megadva, hogy a böngészõ tudja rögtön, milyen kódolású a szöveg:

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2">

(a <head> után)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Az új, készülõ 6.0-s weboldalamról kellene elsõsorban színhatásilag vélemény. Jól látható e, vagy esetleg némely színeken változtatni kellene esetleg? Nekem így tetszik, de ha valami jobbító ötlet van, azt szívesen fogadom.

 

A Linkek közül a bal oldali Letöltések, és az ott található almenük mûködnek egyelõre.

 

>> Klikk <<

Link to comment
Share on other sites

google

Nekem is tetszik, fõleg, ha logója is lesz (a fejléc bal oldala nagyon üres). ;)

A helyedben azonban a szöveg jobb oldalánál ugyanazt a paddinget adnám, mint ami a bal oldali dobozoknál van. Már csak a szimmetria kedvéért. :)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Logo ... :hmm: :hmm: Na ezt még ki kell találnom, jelenleg semmi használható ötletem nincs. A padding-right-al igazad lehet, azt megoldom. ;)

 

[utólag:] Padding megoldva.

Link to comment
Share on other sites

google
:) Igen, a logó néha tényleg nagy fejtörés... szerintem fogj egyetlen képet, pirosítsd be, engedj rá egy szûrõt és kész. Persze mondani könnyû, de néhány kísérlet után hirtelen meglátod majd azt, amire azt mondod: na ez az! Milyen jól fog mutatni! 8)
Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Ez így jól is hangzik, na de melyik kép legyen az? :D

Link to comment
Share on other sites

google

Én a helyedben egy PC-t fényképeznék le.

De ne én mondjam meg, ki tudsz találni biztosan valami jót. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...