Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Varázsoljunk Mac-es indítómenüt az XP-re


zsé

Recommended Posts

béna

Értem és tudomásul vettem. Csak még picit reménykedtem.

De közben meg is oldódott a dolog.

Feltettem egy Vistás skint és ezután próba szerencse alapon mégegyszer megnyitottam a FlyakiteOSX setup-ját, és így elfogadta az installt. (Ezt csak azért írom ide, hátha valaki hasonló gonddal küszködik és ez segít megoldani.)

üdv b.

 

Ezt, látod, remekül csináltad! :igen:

Link to comment
Share on other sites

Zénón87
A hivatalos honlapon számos bővítmény – docklet – közül válogathatunk, ezek közül az egyik leglátványosabb a StackDocklet, amely képes egy mappán belüli parancsikonokból látványos kezelőfelületet építeni.

Sajnos még nem tökéletes a StackDocklet kiegészítő. Megcsinálom az ikont és egészen addig működik is amíg újra nincs indítva a gép, vagy a RocketDock. Utána ugyanis csak az üres üveg Stack Docklet ikonja van. Egyszerűen mintha mindent elfelejtene. Másnál is van ez a hiba? Tudja valaki a megoldást?

Link to comment
Share on other sites

Leona.

Ha mindent úgy csináltál ahogy le van írva, akkor mûködnie kell.

StackDocklet ikon/jobb kattintás/Ikon beállításai/Folder melletti ... gomb/Asztal/OK

Vagy megfogsz az egérrel egy parancsikont és áthúzod a StackDocklet ikonjára.

Nekem így mûködik.

Link to comment
Share on other sites

Zénón87

Sajnos nekem nem működik így sem. Megpróbálom újratelepíteni hátha az segít.

+

Megpróbálkoztam az újratelepítéssel is, de nekem mindig elfelejti, forrásmappát, meg az ikont is amit kiválasztottam hozzá. :( Kár pedig jó lett volna.

Link to comment
Share on other sites

Zénón87

Ugyan így csináltam én is, de elfelejti. :(

Link to comment
Share on other sites

Zénón87

Így viselkedik a RocketDock Stack Docklet:

IPB képIPB kép

Beállítás után és a Rocket Dock újraindítása után.

Leona. Neked melyik verzió van feltelepítve?

Link to comment
Share on other sites

Leona.

Sajnos nem tudom, hogy mi lehet a probléma. Nekem RocketDock 1.3.5 van telepítve.

Innen töltöttem le. Itt vannak régebbi verziók is, esetleg próbáld meg valamelyik másikat.

Link to comment
Share on other sites

Zénón87

Én is innen töltöttem le. Mindegy. Ha sikerül rájönnöm a megoldásra, majd beírom. Mindenesetre köszi a segítséget! ;)

Link to comment
Share on other sites

Zénón87

Éééés meg van a megoldás! :yeah: Mindössze rendszergazdaként kellett futtatni a Rocket dockot, mert a rendszer nem engedte felülírni azt a fájlt ami az erre vonatkozó beállításokat tartalmazza. Hogy ez eddig nem jutott eszembe. :fal:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...