Jump to content
GSForum - Segélyvonal

CD/DVD-képek


Windows_3.1

Recommended Posts

Soma01

Kipróbáltam, bejött! :D

 

Úgy értettem a témát, hogy topic! Van e topic-ja!? Hát, látod ez van ha az embet magyarul akar írni! :Sír: :upsz::D

 

Media player-hez van ape kódoló (encoder) plugin?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
alfonz

Na mekkorát szívtam.

 

Adott 1 pcworld dvd ami a pc-studio-s rész miatt 8 gigás dvd-re van írva. Gondoltam archiválom a gépemre elõ a clone cd-t és rányomtam image-be a gépre. (Gondoltam majd daemon tools-al) majd megnézhetem meg ilyesmi de nem tudta megnyitni.

 

A minap belenézek a könyvtárba hát ez mi? A megszokottól eltérõen nem a .cue vagy .ccd fájlokat láttam hanem ilyesmit:

IMAGE.DVD

IMAGE.000

IMAGE.001

IMAGE.002

IMAGE.003

.... így tovább.

A könyvtár akkora, amekkorának lennie kéne. Elõ a clone cd-t, mondom a képet kiírom, kiírja hogy ez 8 gb-os és amit rw-t beletettem az 4,7, abba hagyom az írást, vagy szól ha vége, gondoltam majd kéri a második DVD-t. A francot! Befejezte, kiadta, kiírta hogy kész.

A cloneCD-bõl és a Daemontoolsból is a legújabb van fent. Hogy tudom kinyerni belõle az adatokat anélkül, hogy 8gb dvd-t kéne használnom?

Edited by Gereby
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kecskebeka

Hy.

 

Lenne egy problémám. Hogy tudnám azt megoldani, hogy lemezről lemezre tudjak másolni a Neróval, cd-kép készítése nélkül? A gépemben van egy dvd-olvasó és egy dvd-író combo. Mielőtt átkötöttem volna a másik olvasót, képkészítés nélkül is tudtam másolni. Legalábbis úgy emlékszem! Brek. :D

 

Válaszotokat előre is köszönöm!

 

Csövi

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Csak tipp: a Neroban a teljes lemez másolása nem mûködik?

Link to comment
Share on other sites

kecskebeka

Dede. Azt választottam. És mindig cd képpel kezdi. :(

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Pipáld be a "Gyors másolás"-t. (Más verziókban lehet Közvetlen másolás vagy valami hasonló...)

Link to comment
Share on other sites

kecskebeka

Ez az! Így a király! :D Köszi!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Hintalow

Helló! Én is feldobnék egy kérdést: mivel tudok kiírni egy img kiterjesztésû fájl?

(van még mellette egy CCD és egy sub kiterjesztés is, de az elsõben vannak az adatok) Mivel sajnos a nero-m (6.6.0.1) nem tudja kiírni. Eddig úgy oldottam meg az ilyet, hogy egyszerûen felmásoltam az adatokat a virtuális drive-ról, majd nero expressel csináltam belõle egy írható formátumú képfájlt. De most valami miatt nem tudom felmásolni, így ki kéne írnom.

Õõõõ, remélem nem voltam nagyon kusza...

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Nero- Kiírás lemezképfájlból. Vagy berakod Daemonba és lemez másolása lemezre, vagy ilyesmi.

Link to comment
Share on other sites

Hintalow

Háháá! Pont az a baj, hogy a fentebb említett Nero verzióm nem is ismer ilyen képfájlt. :nem: És nem tudom, hogy a késöbbiek ismerik -e, tehát érdemes é probálkoznom velük egyáltalán. (vagy hogy milyen program ismeri)

A daemon toolsban van olyan opció, hogy írás? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

payskin
Alex99: ez megint egy olyan válasz volt, amilyenekért legutóbb egy hónapig nem tudtál írni a fórumra! Gondoltam, szólok.
Link to comment
Share on other sites

Alex99

Az 5.1-es Nerommal vígan írom a cd-képeket. :lol: :lol: :lol:

 

Clone CD-vel lehet például olyan kiterjesztésűre beolvasni. (Régen úgy csináltam.) Akkor próbáld azzal. Az írni is tud. :D

Link to comment
Share on other sites

Hintalow

Köszi a tippeket, végül sikeresen megoldottam a kiírást, a legújabb clonecd-vel. Én is Nero-val írogatom ki a képeket, de nem a CCD-ket, az nála csípõbõl nem támogatott formátum. :S

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...