Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Filmek


Shia-ko

Recommended Posts

Darcy Tucker

Nem vagyok egy nagy Star Wars rajongó, de a barátnõm elrángatott, hogy nézzük meg. Ezután többször fogok hallgatni rá ;), mert nagyon szuper a film! Az, hogy mennyire Hollywood-i egy cseppet sem érdekel (ennyi erõvel az elsõ két rész is az! Sõt, a Gyûrûk Ura is, stb.)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Nem a látvány teszi tönkre, hanem hogy nincs mögötte semmi. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

sirfrancisd

:mérges::brucelee::dühös::boxoló::dobócsillag: Mi az hogy semmi :?: :!:

 

Ha a Star Wars mögött semmi van, akkor pl.a Julia Roberts filmek mögött max. egy kiló nyál van, semmi más! :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

benkovics

@Sir Francis Drake!

Olvasd végig! Légyszíves, az elõzõeket is!

8)

Link to comment
Share on other sites

TheSaurus

A filmek mögött általában a vászon van, amire vetítik, vagy a másik irányban az izzó, ami a fényt kelti. :démonikacaj:

Ami "mögött" mégis láttam valamit: Wilbur öngyilkos akar lenni.

Link to comment
Share on other sites

TheSaurus

Honnan lehetne részleteket letölteni a Csillagok háborúja zenéjébõl, különös tekintettel a Birodalom és D. V. motívumára?

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Úgyhiszem letölteni nem igazán szabad, de megvásárolni általában meglehet a filmzenéket! Elõbb-utóbb...

Link to comment
Share on other sites

TheSaurus

Hát .mid formátumban elértem ingyenesen, de az még az én botfülemnek is szörnyû volt. Esetleg ha megint lesz a tvben, rákötök valami hangrögzítõ eszközt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Chabi1
Esetleg ha megint lesz a tvben, rákötök valami hangrögzítõ eszközt.

A TV audio kimenetét a hangkártya audio bemenetével összekötöd és kész. ;)

 

>> Vin Diesel alakítja Hitmant <<

 

:) Ezt érdemes lesz majd megnézni :!:

Link to comment
Share on other sites

priby

Én nemrég néztem meg az xXx-et és a 2-õt. Nem azért mondom, de ég és föld a két film között a különbség. Az 1 100-szor jobb :) Vin Diesel nélkül már nem is volt jó a 2 :Sír: Jó tudom, új kellett nekik :mérges:

Link to comment
Share on other sites

8 ZenByte

Az SWIII-nak nagyon is van tartalma, jelentése, mondanivalója.

Szerintem már szinte mindenki látta a filmet, aki akarta: mik is azok a logikai bukfencek, szaltók, akármik?

 

Én az "A Da Vinci kód"-ot várom. Tom Hanks nagyon illik a fõszeereplõhöz, jó választás volt, hogy õ játsza el.

Link to comment
Share on other sites

fapuma

SW3:

Én megnéztem, és annak ellenére, hogy az osztálytársam már elõtte elmondta a felét(majden agyonvertem érte, de akkor se tudta volna befogni a száját), még így is más volt, mint amire számítottam. Mi több: ez a rész tetszik most a legjobban!

A "szánalmas" grafikáról pedig:

1.) Nekem föl se tûnt.

2.) Nézzük meg a legújabb nemtudomhánymilliódolláros James Bond-filmet, és utána fintorogjunk. ;) (Elõre elárulom: nem lesz nehéz, ugyanis kétségbeejtõen feltûnõ, ahogy a hátteret összepakolták a színész alakjával :( )

 

Szóval, szerintem jól sikerült(bár azt nem tartom túl logikusnak, hogy Wader Nagyúr szétégett testtel sétálgat fel-alá a bõr fürdõköpenykéjében, de ez legyen a legnagyobb gond :P )

 

Én mostanában ezeket láttam:

Horror:

Fûrész

Õrültek háza

Mindkét film vége nagyon ütõs. :D

 

Vígjáték:

Rrrrrrrrrrrrrrrr!

Ezt a filmet csak 10 óra alvás után ajánlom, mert iszonyatosan fárasztóak a poénjai. :D

 

Madagaszkár-ez is szenzációs. 8):lol:

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

>> King Kong traliler <<

 

Nézzétek meg :D

 

Lehet hogy egy marhaság a sztori, de látványos lesz (szerintem...)

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Most néztem meg... Hát a hideg futkározott a hátamon! Decemberben tutira megnézem! Peter Jackson és csapata jelenti a minõséget!!!

A sztorit az eredeti King Kong történet adja, tehát nem az utána lévõ átdolgozásokat újították fel!

 

>> Itt van nagy felbontásban! (30 MB, QuickTime) <<

Link to comment
Share on other sites

hans

Attól tartok az új King Kong is akkora bakklövés lesz, mint a Gus Van Sant-féle Psycho-remake. Az õsrégi eredeti változat plusz szépségét adja, hogy látszik az autón, hogy matchbox, meg az épületeken, hogy makett az egész, de mondjuk az óriásgyík az (szerintem) ütõs, sajnos nem találtam képet róla, de nagyon élethûen mozog, ahoz képest, hogy '33-ban készült.

 

Na ehhez kapcsolódik a Világok harca... :upsz: , hát enyhe kifejezés, hogy nem jött be. Annyira lerágott csont már minden, csupa elcsépelt klisé, és a King Kong ebbõl a szempontból illeszkedik a sorba: nincs új ötlet, felturbóznak egy régi sztorit. :(

 

Akinek bejön a keleti film: A hõs; u.ettõl a rendezõtõl a Repülõ tõrök klánja. Mindkettõ gyönyörû, látványos, van történet és még egy kis romantika is :)

 

Az Oldboy durvább, bosszútörténet (érzéstelenítõ nélküli foghúzás, ujjlevágás, Ödipusz(errõl többet nem, hogy ne lõjem le a film "poénját")), de szintén :oké:

Link to comment
Share on other sites

google
...makett az egész, de mondjuk az óriásgyík az (szerintem) ütõs...

A King Kongban? :pislog::upsz:

 

A Világok Harca: még nem láttam, de az egyik legjobban várt film nálam. Jövõ héten nézem meg.

Oldboy: Errõl is sokat hallottam. Még a végén ezt is megnézem. :)

Link to comment
Share on other sites

apacs
Vígjáték:

Rrrrrrrrrrrrrrrr!

Ezt a filmet csak 10 óra alvás után ajánlom, mert iszonyatosan fárasztóak a poénjai. :D

:D:D Ez így van. :D:D

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

@hans

Ha már itt tartunk, a CTHD még ezeknél is jobb, magyaroknak butítva: Tigris és sárkány.

 

A világok harca végre más nézõpontból világítja meg a hasonló filmek történéseit, igazából a fõszereplõn múlik, hogy mennyire lesz jó a film. Mivel szegény gyerek elég sok ürüléket csinált már, így kérdéses a végeredmény.

 

A king kong valószínûleg egy 0 film lesz, de az elõzetes alapján nagyon látványosnak ígérkezik.

Link to comment
Share on other sites

master

@fapuma:

 

A Fûrész: egy eszméletlen nagy film! Mindenkinek meg kell néznie. Én utálom ugyan a thrillereket meg az ilyen "csúnya filmeket" (:P ),de ez nagyon nagy volt.

 

A Rrrrrrrrrrr... hez hasonló a Ping-pong címû film, ezt hajnali 2-kor néztem meg a havernál, és a felénél ki kellett kapcsolni annyira poén volt. Ezt is meg kell nézni mindenkinek!

 

A Macskajaj: Kusturica kultfilmje. Nagyon jó!

Mi történik ha az egyszeri roma zsivány olajszõkítõkkel és rettegett drogbárókkal üzletel? Gyakran megesik, hogy a mosógépet a tégla hajtja, vagy a gázolaj csupán egyszerû áporodott csapvíz.De roma emlékezet óta nem fordult még elõ, hogy több vagonnyi szõkített olajat elnyeljen a föld. Itten pedig megesik ez a csoda, a lóvé meg elvész. Dadan Karambolo pedig pitbullal fenyegetõzik. Nem marad más hátra: Zarije odaígéri jóképû fiát dadan púpos és törpe hugicájához. Matko azonban a bögyös kocsmároslányt komázza. A lagzi nem maradhat el, noha a nagypapi hirtelen feldobja a talpát, majd iziben a másik is. Jeget kell hozatni, hogy a hullaszag ne árnyékolja be a frigyet. A púpos arát azonban elvitte a cica. A reterát meg összedõlt, Dadan pedig a pöcében végzi. (a film leggusztustalanabb jelenete)

 

SW3: Megnéztem, de az elsõ 50 percbõl nekem csak az a nagy csata maradt meg Coruscant felett, meg Padme... 8) A film második fele már valamivel jobbnak tûnt, de ott meg valahogy nem arra figyeltem, mert ki az, aki egyedül jár moziba? :) A haverom úgyis elmesélte az egészet....

Link to comment
Share on other sites

Chabi1
A Világok Harca: még nem láttam, de az egyik legjobban várt film nálam. Jövõ héten nézem meg.

Én is így voltam amíg meg nem néztem :Sír:

 

Azthittem Tom Cruise csak jó filmekben játszik :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko
Azthittem Tom Cruise csak jó filmekben játszik :hááát:

:hááát:

Ideje volt rájönni. ;)

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Én megnéztem a Sin City-t! :király::oké: Nagyon ... ütõs film!

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós
A king kong valószínûleg egy 0 film lesz, de az elõzetes alapján nagyon látványosnak ígérkezik.

Hát ezt azért kizártnak tartanám, sõt! Gondolom hallottál már Peter Jacksonról és csapatáról... Na õk jelentik a minõséget, hogy bármilyen kritika ellenére megnézzem a filmet!

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko
Hát ezt azért kizártnak tartanám, sõt!

Én abból indulok ki, hogy manapság a fában a látvány a divat, és nem a mondanivaló. Ha pedig azt a keveset is kiölik a majomból, ami eredetileg volt benne, akkor már tényleg csak a látvány marad. Csak számomra akkor már 0, max jó nézni. ;)

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Hát ezzel azért vitatkoznék, mert Jackson pont azért az eredeti verziót dolgozta fel, mert abban több az érzelem, a dráma és a feszültség. Az már más kérdés, hogy már látványilag is jól meg tudják csinálni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...