ProFiler Posted May 5, 2005 Posted May 5, 2005 Megjelent a Winamp 5.09! Ahhoz képest, hogy a megszűnést hangoztatták - ez gyorsan kijött megint. Ciao.
Adani Posted May 5, 2005 Posted May 5, 2005 Nembaj, ennek én csak örülök, hogy a kedvenc programom nem tűnik el a süllyesztőben. Van benne valami újdonság, vagy csak hibajavítások.
George Posted May 5, 2005 Posted May 5, 2005 Változások az új verzióban: * A Media Library-ben való törlés a fájlt a Lomtárba küldi. * WMA lejátszásakor már együttműködik a WaveOut modullal. * Videó lejátszása alatt a feliratok gombnyomásra ki/bekapcsolhatóak. * Hibajavítások OGG/Vorbis internetes adások hitelesítésekor. * WMA fájlok lejátszásakor hallható hanghibák kiküszöbölve. * Fogd és Vidd funkció javítva a Megnyitás ablakban. * NSV Video bufferelése alatt tapasztalható hibák kijavítva. * Javított automatikus képátméretezés videóknál. * Frissített CD Ripping Library * Frissített Online Media könyvtárfa, mely dinamikusan épül fel. * Egyéb hibajavítások, optimalizálások. Szal nagy újítás nincs benne,csak foltozgatás.
Painkiller Posted May 8, 2005 Posted May 8, 2005 Először én is nagy rajongója voltam, de amióta megjelent a windows Media Player 10, inkább azt használom, és szerintem a zenekezelés szempontjából a legjobb!
Egyszerű Felhasználó Posted May 8, 2005 Posted May 8, 2005 Sziasztok! Saját magam által felvett videókat hirtelen nem tudom lejátszani a Winamp 5.07-tel. Pontosabban hangja van, a videó nem megy. Eddig működött, most meggondolta magát. (Emlékezetem szerint nem telepítettem, sőt nem is töröltem semmit menet közben.) Újratelepítettem, vírusellenőriztem, és itt az én tudományom megállt... :blink: Kérlek segítsetek, mert biztos nagyon egyszerű, csak nem nekem. Köszi!
sirfrancisd Posted May 8, 2005 Posted May 8, 2005 Nézd meg az Options/references/File Types-ba (jobb egérgombbal), hogy az általad kívánt video kodekjének lejátszása engedélyezve van- e, vagy ha biztosra akarsz menni, akkor bejelölöd az "All"-t, és akkor minden formátumot támogat, persze ha a videoid kodekje nincs esetleg már fönn, akkor ez sem segít.
Guest GoodSpeed Posted May 9, 2005 Posted May 9, 2005 Na ,majd letöltöm, de én a Jet Audio Playert használom.
eremit Posted May 9, 2005 Posted May 9, 2005 Akármit mondjon valaki, én a 2.91-es változatot használom. Tökéletesen megfelel. Nem tudom, milyen pluszt adna az 5.x-es változat a 2-eshez képest, amit használnék is?
Egyszerű Felhasználó Posted May 10, 2005 Posted May 10, 2005 Nagyon köszönöm a segedelmet!!!!! Működik!!
ordító egér Posted May 11, 2005 Posted May 11, 2005 Akármit mondjon valaki, én a 2.91-es változatot használom. Tökéletesen megfelel. Nem tudom, milyen pluszt adna az 5.x-es változat a 2-eshez képest, amit használnék is? Szerintem 5.xx Lite fürgébb mint a 2.91. (És Nucleo skin ugyanolyan jó rá. )
Bencce Posted May 16, 2005 Posted May 16, 2005 Hát nem tudom nekem elég lassú az 5ös winamp, pedig nincs egy lassú gépem... És szerintem zabálja a memóriát, ennek utána is fogok nézni mostmár
payskin Posted May 17, 2005 Posted May 17, 2005 Ahhoz képest, hogy a megszűnést hangoztatták - ez gyorsan kijött megint. Justin Frankel és csapatának (az eredeti Winamp programozóinak, fejlesztőinek) már semmi köze hozzá. Az AOL-nál foltozgatják verzióról verzióra, ennyit tudnak tenni, hogy életben tartsák. Meg volnék lepve, ha valaha is kijönne belőle egy 6-os változat.
ProFiler Posted May 21, 2005 Author Posted May 21, 2005 Ez nem semmi! Bár valami nekem gyanús volt, ugyanis zenehallgatás közben folyton lefagyasztotta a gépet. Inkább ne tegye fel senki, aki már leszedte volna. Ciao.
Marczy1 Posted May 26, 2005 Posted May 26, 2005 Sziasztok. Elõször is, tetszik az új fórum, gratula Amiért írok a következõ: Most próbáltam on-line rádiót hallgatni Winamp-pal (5.091), és végre találtam egy nekem való adót. Az lenne a kérdésem, hogy el tudnám-e menteni valahogy-valahova magát az "adót", mint egy linket (programon belül), hogy kelljen mindíg kesesgetni. Próbáltam, de nem találtam, vagy én nem vettem észre erre vonatkozó parancsot. Amúgy az XTC Radio London-ról van szó, és címnek ezt írja ki: http://206.19.69.69:443 Elõre is köszi a segítséget Marczy
Adani Posted May 26, 2005 Posted May 26, 2005 Próbáld meg a playlistet elmenteni, miközben hallgatod, aztán ha legközelebb hallgatni akarod betöltöd.
Machado Posted May 26, 2005 Posted May 26, 2005 Akármit mondjon valaki, én a 2.91-es változatot használom. Tökéletesen megfelel. Nem tudom, milyen pluszt adna az 5.x-es változat a 2-eshez képest, amit használnék is? Én is a jó öreg 2.91-est használom (mellette a Mediaplayer 9-et és az MSN 6.2-t, szeretem a jól bevált verziókat ) . Amúgy gyorsabb is mint az 5.0X verziók .
ProFiler Posted May 27, 2005 Author Posted May 27, 2005 Amúgy gyorsabb is mint az 5.0X verziók . Nem akarok vitatkozni, de szerintem semmi különbség nincs. Az 5-ös verzió is pillanatok alatt elindul, nem szenved semmivel. Ciao.
Adani Posted May 27, 2005 Posted May 27, 2005 Szerintem is. Nálam is most 5-ös van fent, és egyáltalán nem lassú, prociidõt is alig eszik.
sirfrancisd Posted May 28, 2005 Posted May 28, 2005 Valami baki lehetet benne, mert az ominózus, visszavont 5.091, mely azután mégis csak kijött, most rögtön kapott egy 5.092- es utódott pár nappal rá!
smile=) Posted May 30, 2005 Posted May 30, 2005 Hi! Nekem is a 2.91 van fennt és tényleg mindenre jó! Az 5-ös is király :!: A melóhelyen az van fennt egy jóval gyengébb gépen, mint az enyém és addig nem is tudtam, hogy nem 2.91-es amíg meg nem néztem a verziószámát. Tényleg nem lassabb a 2.kilencvenegyesnél. A 3-as viszont egy használhatatlan, géplassító, memóriazabáló ......mindegy Úgy belassította a P4-emet, hogy a total commander 2 perc alatt nyílt meg, amikor futott :!: Ennyit fûznék hozzá csao
Kovács Dávid ( Davs ) Posted June 3, 2005 Posted June 3, 2005 Hy! hogyan tudnék Winampon online, ingyenes rádiót hallgatni?
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now