Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Winamp


ProFiler

Recommended Posts

Shia-ko
Más is tapasztal olyat, hogy a Winamp 5.08e-n a netrádio szebben, tisztábban szól, mind a Win. Media Player 10-en. Mi lehet a gond a WMP 10-el?

A foobar pedig még szebben szól. ;)

Nem mindegy, hogy mit csinál a hanggal, míg a kártyára engedi.

Link to comment
Share on other sites

kornél

Felvétel, hogy mûködik? Légyszi-légyszi!

Link to comment
Share on other sites

eremit

A számok szövegét megkeresi az interneten, és megjeleníti egy ablakban. Mûködik mp3 fájloknál, ha a számok címe szabályos. Szenzációs!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Aneurysm

Leszedtem a legújabb 5.093 -as FULL verziót és elég furán mûködik. Feltelepítem, el akarom indítani, mutatja a homokórát pár mp-ig és semmi. A folyamatkezelõnél látom, de nem lehet bezárni. 5-10 perc után meg csak úgy elõugrik. És mivel nem tudok kilõni a folyamatkezelõbõl se, a szgép leállítása 5 percig tart.

Link to comment
Share on other sites

Dnash

Nem tudták megoldani még, hogy a mixCD-rõl grabbelt mp3-akat egyfolytában, megugrás nélkül játsza le a winamp? Nincs erre valami plugin már?

Link to comment
Share on other sites

Adani

Már régen van. Folyamatos lejátszás annyi, hogy elõre betölti a következõ fájl elejét, így azonnal tudja játszani. A nevére nem emlékszem, de nem nehéz megtalálni.

Link to comment
Share on other sites

Dnash

Köszönöm, meg is találtam.

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Kipróbáltam, mert az "õskorban" nagyon szerettem, aztán a 3-as verzióval valami annyira elromlott, hogy felhagytam vele. Dicsérték az 5-öst. belehallgattam. Zenére jó ha más nincs, de videó lejátszásra...szégyen. Volt mikor fagyott, volt mikor csak a hangot játszotta le, hát nem ezt vártam. A "mellékletként" kapott Ulead DVD Player, meg mindent játszik hibátlanul. Kérdem: szabad ilyen hibás programot kiadni?

Link to comment
Share on other sites

eremit

Nekem a 2.91-es tökéletesen megfelel. A magasabb verziók csak csicsásabbak, nem szólnak szebben.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Nálam most a legújabb van fent, de bármelyik 5-ös jó arra, amire én használom. Videókat nem vele kell lejátszani, nem arra való. az 5-ös is csak a médiatár miatt kell, aki tud nélküle élni, annak elég a 2.9-es is.

Link to comment
Share on other sites

Kicsi Sims

Frissült a Winamp: Winamp

 

Csak a dátumra kell nézni. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
VINIKOR
Streamripper letõltése >innen< (is) lehetséges.
Link to comment
Share on other sites

stroban

Én a legújabb verziót használom, mert csak ezzel lehet nézni a Fiksz.tv adását.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Honnan szoktad letölteni? Belinkelnéd?

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko
Én a legújabb verziót használom, mert csak ezzel lehet nézni a Fiksz.tv adását.

Akkor nem érdemes letölteni. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Mi a gond a FixTV-vel? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Azzal semmi, ha szereted a természetfilmeket, a Fix.tv-ben is csak a sok vacak zavar, amit lapátolni kell utánuk.

Link to comment
Share on other sites

Quarker

Winamp 5.094-gyel szeretnék online TV adásokat nézni (Win98 SE alatt), de állandóan leállítja a lejátszást, az indítás után véletlenszerûen 2-30 mp-en belül.

Ennek mi lehet az oka?

(P4, 1,7 GHz Celeron, 1024 MB RAM, GF FX 5700)

DirectX nincs fent, mert nem játékra használom.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Honnan szoktatok számokat felvenni Winamp-al?

Adjatok légyszi tippeket! 128bit minõségben és ahol nem beszélnek a számok között, csak egymás után jönnek a zenék. A >RádioMax-ot< már kimerítettem kellenének új források. Pop és világzene érdekelne.:fütyül:

 

Kösz a tippeket!

Link to comment
Share on other sites

Darcy Tucker

Szerintem, legegyszerûbb, ha a Shoutcast-on szétnézel. Ott mûfajra, bitsûrûségre bonthatod le a kínálatot és gondolom, meg is találod azt, ami téged érdekel.

Link to comment
Share on other sites

chris p

Én is felraktam a Winamp 5.09-t és akárhányszor elindul a progi mindig kapcsolódni akar a netre, tudja valaki az okát? A "névtelen statisztikák küldését" már kikapcsoltam, más hasonlót meg nem találtam az opciók között. Van valakinek valami tippje?

Link to comment
Share on other sites

Darcy Tucker

Mert, gondolom, telepítéskor azt adtad meg, hogy állandó internetkapcsolatod van.

 

Megoldás: Options -> Preferences -> General Preferences -> (jobb oldalon) Internet Connection Settings -> Select your internet connection type -> végül, válaszd a Not Connected to the internet lehetõséget.

Link to comment
Share on other sites

chris p

Köszi, de eleve úgy van beállítva, hogy nincs internetes kapcsolat. Más tipp esetleg?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...