Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nyomtatóvásárlás


ProFiler

Recommended Posts

szabzso

Nekem is olyat sikerült vennem, és nagyon jó. Sokmindent feltelepít az igaz, de le is lehet azokat szedni :ötlet: , lemezre gyönyörûen nyomtat és gyorsan. Egy dolog zavaró benne, hogy nagyon erõsen rángatja az asztalt, van benne erõ ... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Nekem nem, mivel a földöre rakom ha nyomtatok, anyum tanár és valami érettségis izé kellett neki, 5 oldal volt kinyomtattam aztán csak nézett, hogy ilyen gyorsan, ilyen szépet...Mintha, csak történelembõl feleltem volna! :D

Szó, mi szó tényleg nagyon jó kis nyomtató, és nem volt annyira drága, meg a nyomtató nem az az eszköz, amit az ember évente cserél! :hááát:

Link to comment
Share on other sites

RedBoy

Sziasztok!

Szeretnék egy multifunkciós készüléket venni, mert a régi családi fotókat akarnám bevinni a gépbe és az újakat kinyomtatni. Ma találtam egy Cannon MP 500-ast 67 ezer forintért és egy HP 3210-est 80ezerért. Az interneten a gyártók lapján megnéztem mit tudhatnak és nem tudok dönteni.

A kérdéseim:

-úgy láttam hogy a HP kevesebbet tud mint a Canon. De akkor mégis mért drágább?

-a 9600/2400 dpi felbontás mennyiben másabb a 4800/1200-tól? Úgy értem számokon kívül...

-akinek van ilyen gépe mi a tapasztalat vele?

 

A segítséget elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

stanley824

Hi!

Olyan nyomtatót szeretnék venni, amivel egész oldalas (színes) képeket tudok nyomtatni (de nem fotopapírra). Ez elég tintaigényes...

Milyen nyomtatót tudnátok ajánlani, amihez a patronok ára is baráti?

 

Most néztem canon ip2000-t... vélemény?

Link to comment
Share on other sites

titusz1

Jó választás. Olcsó patron. Jó minõség. 8)

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Szerintem is jó választás, több ismerõsnek, ilyen van, nincs panasz rá. Amikor legutoljára néztem az árakat, nem is volt, olyan drága! ;)

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Most láttam a Metro-ban Lexmak E230-as lézernyomtatót 20.000 HUF-ért. Megéri?

Drága hozzá a festékkazetta?

Gondolkozom még a HP 102x-es szériája közül valamelyiken. Melyiket lenne érdemes?

Link to comment
Share on other sites

titusz1

Szerintem ne Lexmakot vegyél. Nekem volt, és nem is lesz soha. Drága a toner hozzá. Egy Hp-val jobban jársz.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

A Lexmark nem a legjobb az otthoni kategóriában, ellenben a vállalti szegmensben meglehetõsen ott van.

A HP-nak meg a meghajtóival vannak problémáim. Hihetetlen, hogy ha egy HP lézert normális mûködésre akarok bírni, akkor a LaserJet III drájverét kell felraknom.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Tehát akkor?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

A Konica Minolta PagePro 1300 is ennyibe kerül (még olcsóbb is), de szerintem sokkal jobb. Ha érdekel, akkor megkereshetsz. ;)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

titusz1

Ez is az a típus amit érdemes megvenni. :)

Link to comment
Share on other sites

mizsi
A Konica Minolta PagePro 1300 is ennyibe kerül (még olcsóbb is), de szerintem sokkal jobb. Ha érdekel, akkor megkereshetsz. ;)

Köszönöm ProFiler, tetszik ez a nyomtató, csak az a 105 Euro bánja a szememet. A hivatalos magyar oldal szerint a nyomtató ára 22.100 Ft. Nem tudom, ebben benne van-e a festékkazetta és a dob egység ára, ami 24.200 ill. 17.600 Ft.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nem azt mondtam, hogy annyiért tudom szerezni. :ötlet:;)

Van egyébként benne toner.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Köszi, holnap megkereslek! ;)

u.i.: Csak olyan nagynak tûnt az Euró-Ft közti különbség! ;)

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Köszönöm ProFiler a segítséget, de egyéb okokból most el kell halasztanom a nyomtatóvásárlást. Ha kell, majd jelentkezem. ;)

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Rendben. Bármikor el tudsz érni.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Crocket

@Red Boy

Ha sok képed van, érdemes elgondolkozni ezen:

http://www.edigital.hu/product.php?product...&cat=443&page=1

Én is ezen a kettõn gondolkozom, de a lapadagoló fog gyõzni.

MP780-t már láttam, hogy mit tud, meggyõzõ. Azt hiszem, csak annyi a különbség, hogy ez utóbbi faxos. Scennelés terén a Canon magasan veri a HP-t, a patronok áráról nem is beszélve.

Ha megvetted, írd meg a véleményed! Köszi!

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Mi most vettünk egy Canon MP780 multifunkciós csodakütyüt.

Az elsõ példányt menten vissza is küldtük, mert a fej nagyon szeretett egy helyben állni.

De a második már sikerült. Egészen szépen tud nyomtatni, másolásra is jól használható.

Link to comment
Share on other sites

tike

Hali!

 

Kedvenc civil (természetjárós) egyesületemben HP 1012-es lézert használunk, már több mint egy éve. Egy jobb szkenneren keresztül fénymásolgatunk is, minden tekintetben rendesen dolgozik.

 

Minolta Page Pro 1300 W-vel gondjaink voltak: hibás telepítõ lemez, drágácska toner, kínlódásos telepítés (oké, szerintem az op.rendszer sem volt Valami atom stabil...).

 

Arpsofthoz hasonlóan én is multifunkcit vettem néhány hete: kell a nyomtató-másoló. Mielõtt +vettem, legalább 8-10 gyártót, forgalmazót végigkérdeztem ár, önktg, stb. dolgában. A/3-asról álmodtam, de végül egy belépõ közeli Canon 5630-as lett belõle. Lézer nyomtat, fénymásol A/4-ben. Magyar gépmenü, utántölthetõ és utángyártható toner. A szkenner (vagy az OCR progi) szerintem nehézkes, de majd megszokom. Ötvenet kóstált a mûszer.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
andudi

Sziasztok!

 

Mi a véleményetek a Canon Pixma Mp 150 -es géprõl.Ismeri esetleg valaki?

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mizsi
A Konica Minolta PagePro 1300 is ennyibe kerül (még olcsóbb is), de szerintem sokkal jobb. Ha érdekel, akkor megkereshetsz. ;)

 

Ciao.

Most láttam a Saturnban 21.000 HUF-ért! Érdemes megvenni?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Annyiért igen!

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Kicsi Sims

Hellosztok!

 

Lehetséges, hogy a közel jövõben vennék egy multi-s nyomtatót. Elsõsorban Canon-ra gondoltam. 2 versenyzõre gondoltam az egyik a Canon Pixma MP 150 a másik egy Epson 3800 (amit, majd holnaptól lehet akciósan kapni a Tescoban 20990 Ft-ért). :upsz:

Nos szerintetek melyik a jobb? A Pixma MP 130-hoz képest mennyivel javult/jobb a Pixma MP 150? A Pixma MP 170 csak egy beépített memóriakártya-olvasóval tér el az MP 150-tõl? :hááát:

 

Illetve andudi is érdeklõdött a Pixma MP 150 felõl.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...