Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videokártya-vásárlás archívum 2008. júniusig


ProFiler

Recommended Posts

Shiwer

Miért ne vegyem komolyan? Mit ne vegyek komolyan?

Link to comment
Share on other sites

Machado

A termék típusát pl., amit te is kérdeztél. Összevissza van a depoban minden. Azt hittem te is észrevetted már :hááát: .

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

A depoban a kereskedõk viszik fel az adatokat, és senki sem ellenõrzi.

Gondolom ezek után a Blikkes listát már nem kell mellé tûzni? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Chabi1
Összevissza van a depoban minden.

Csak meg kell nézni egy-két bolt saját weboldalát a depoban, hogy pontosan mennyiért árulják.

 

Erre nem gondoltál ? :D

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Akkor van Magyarországon X800XL AGP-ben, vagy csak lesz? :?:

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

:lol:

 

Érdeklõdj a nagykereskedésekben...

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

OK.

És tudnál mondani egy nagykeresskedést?

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Depo

 

Itt rengeteg boltnak a címe, telefonszáma, weboldala...stb van ami kis és nagykereskedelemmel fogalalkozik. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

attika80

Sziasztok.

 

 

ProFiler rábeszélt az nvidia karira, szóval két 6800 ultrát akarok rakni a gépembe. Melyik típust válasszam szerintetek? MSI-t és Gigabyte-ot nézegettem eddig. De jó lenne, ha valaki megmondaná, melyik típus a legjobb. Jahh igen akkor is elég lesz gondolom az Enermax 660W-os táp ugye? Köszi a segítséget!

 

Sziasztok.

Link to comment
Share on other sites

Machado

Látom van lóvéd rendesen, szóval akkor PNY kártyákat ajánlanám 8) .

Link to comment
Share on other sites

attika80

Szia

 

Hát lóvém azért annyira nem sok, de most gépre rászánok 4000 dollár körül. Gyûjtök már rá 1 hónapja, de kb. még egy hónap még meg lesz a pénz :) :) PNY ezt a típust nem ismerem - meg is nézem most. :) :) Köszi a segítséget! :) :)

 

Utólag: Szóval PNY-ben sem PCI-E, sem SLI-t nem talizok sajna. :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Machado

Szívesen :) . Ha drága lenne :D , akkor a Leadteket ajánlanám. Hûtése talán a legjobb, ez pedig 6800Ultra-nál nagyon fontos.

Link to comment
Share on other sites

attika80

Hali.

 

Egyszerûen nem talizok PNY pcie-es 6800 ultra sli-t. :( :( :(

 

Sziasztok

Link to comment
Share on other sites

Kicsi Sims

Sziasztok!

 

Szeretnék egy VGA karit venni, ami nem olyan drága (max 20 000 Ft) és NVIDIA legyen. Én egy Titanium 4200-ra gondoltam. Mi a véleményetek róla?

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Felejtsd el a Ti4200-at !

 

Nagyon régi és nagyon keveset tud, csak DX8-at.

Link to comment
Share on other sites

Machado
Szeretnék egy VGA karit venni, ami nem olyan drága (max 20 000 Ft) és NVIDIA legyen. Én egy Titanium 4200-ra gondoltam. Mi a véleményetek róla?

Gecube 9550XT! Nekem is ilyen van, 20000Ft-ért vettem és nagyon jó, csak ajánlani tudom! 8);)

Link to comment
Share on other sites

Shiwer
Egyszerûen nem talizok PNY pcie-es 6800 ultra sli-t. :( :( :(

Én az MSI-t, vagy az ASUS-t, esetleg a Gigabyte-ot ajánlanám, ha már ennyit rászánsz.

(Az MSI, és az ASUS mellékletei miatt is elõnyben vannak)

 

www.depo.hu

 

Itt rengeteg boltnak a címe, telefonszáma, weboldala...stb van ami kis és nagykereskedelemmel fogalalkozik.  :ötlet:

Én is mindent ott szoktam nézni, de ma valahogy nem olyan az oldal mint volt. Az oldalmenü eltûnt, nincs meg a a hardver menüpont, csak egy keresés, ami szerintem tök gagyi. Nem tudom mi van ma ott.

Link to comment
Share on other sites

Machado

Szerintem most frissítik :) .

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Remélem én is... :(

Link to comment
Share on other sites

Kicsi Sims

Chabi:

 

Azért gondolta a Titanium 4200-ra mert nem olyan drága és a mostani VGA kari egy GF MX 440 64 Mb. Amúgy hallottál az ASUS N6200 GE/TD VGA kariról? Kapható már Magyarországon? Igazából a tápom (Mercury 400 W) miatt gondoltam a Ti 4200-ra plusz azért is mert jobb mint a MX 440. Eredetileg egy 6600 GT szeretnék (a keret miatt nem veszem ill a táp miatt). U.i: a Ti 4200 lehet, hogy használtan venném.

 

Machado:

 

Mint megírtam NVIDIA karit szeretnék, de azért én is szemezgettem az ATI-val nekem is tetszik a 9550XT, de mit szólsz az ASUS 9550 GE-hez tudom egy kicsit gyengébb, mint Gecube.

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

A bátyám Ti4200-as kártyája már 2db Mercury tápot kinyírt...

 

Nagy felbontáson tönkre vágta a 3.3 voltos AGP feszt.

Link to comment
Share on other sites

Kicsi Sims

Az alaplapom egy ASUS A7N8X (nemrég vettem). Szóval akkor lehetséges, hogy az én tápom is bemondja az unalmast? Már bele se merek gondolni, ha egy 6600 GT (pedig igazából ezt szeretnék, ha a szüleim beleegyeznek) raknék bele a gépbe. Szóval amúgy jó a Ti 4200? Hallotál már az ASUS N6200 GE/TD-rõl? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Machado
Machado:

 

Mint megírtam NVIDIA karit szeretnék, de azért én is szemezgettem az ATI-val nekem is tetszik a 9550XT, de mit szólsz az ASUS 9550 GE-hez tudom egy kicsit gyengébb, mint Gecube.

 

Jó kártya az is, de maximum tuningulva közelíti meg a Gecube kari teljesítményét :hááát: . Tuninghoz meg ugye szerencse, esetleg plusz hûtõ, stb. szükséges ;) . Szóval kettõ közül mindenképpen Gecube! Írtál a Geforce 6200-as karikról is. Nem ajánlom õket. Csak a 64 bitesnek kedvezõ az ára, de ugye teljesítménye annak nem megfelelõ. A 128 bitesek meg 26 -27 ezer Ft körül vannak, ezzel szemben a Geforce 6600-asok meg 30-31 körül, teljesítményük pedig sokkal jobb (8 pipeline!), tehát 6200-ast nem éri meg venni, viszont 6600-ost nagyon is :) .

Link to comment
Share on other sites

Kicsi Sims

Nem tudom miért de nem tudok szabadulni az NVIDIA-tól valahogy ragaszkodok hozzá.

Még mindig a Ti 4200-on gondolkodom. Szerintetek melyik mostani karival ér fel?

Most olvasoma a teszvesz.hu címûoldalt és ott találtam 1-2 Ti 4200-at. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Machado

Szerintem egy Radeon 9200-sel ér fel. Nagyon ne akard azt a Titaniumot megvenni, legalábbis, ha rám hallgatsz... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...