Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ezt toltuk 2015-ben


jardo

Recommended Posts

gebali1991

Achievement és AC-vita egyszerre. Ez ér valami kombót?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Achievement és AC-vita egyszerre. Ez ér valami kombót?

Achi jár érte.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Achievement és AC-vita egyszerre. Ez ér valami kombót?

:lol: :troll:

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Achi jár érte.

Nyertél.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Persze kontrollerrel nyilvánvalóan könnyebb achievementet szerezni az AC-kben. -_-

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Trophyt vagy achit?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Infamous 2

Ez a játék annyi szinten FOS, hogy nem is tudom melyik részét szidjam, de valahogy mégis játszatja magát. Érthetetlen.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Infamous 2

Ez a játék annyi szinten FOS, hogy nem is tudom melyik részét szidjam, de valahogy mégis játszatja magát. Érthetetlen.

Elsõ rész jobb? Nem tudom, nekiüljek-e, mondjuk 700 Ft-ért vettem :D

Link to comment
Share on other sites

getro2

Infamous 2

Ez a játék annyi szinten FOS, hogy nem is tudom melyik részét szidjam, de valahogy mégis játszatja magát. Érthetetlen.

annyira így voltam az elsővel, hogy el se tudom mondani :D hihetetlenül idegesítő dolgok vannak benne, de valahogy mégis sikerült végigküzdenem magam. pedig sokkal jobb játékokat is hagytam félbe már.

tender: az első állítólag nagyjából mindenben rosszabb (én a másodiknak csak a demóját toltam, és hát... tényleg :D), de még így is ott van a kiemelt ps exkluzívok között. annyira jól csúszik az irányítás, annyira jók a speckó képességek, hogy a gyötrelem küldetéseket is feledtetni tudja. meg úgy nagy átlagban is süt belőle a produkciós érték, de hát mégiscsak elég tapasztalt stúdió csinálta (sucker punch, a sly cooperes arcok). csak sokkal hosszabb, mint kéne, és tele van köcsög nehézségi tüskékkel. 700ft-ot megért azért.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Szerintem a 2. rész rosszabb. Amikor

elõször feltûnnek a mutánsok és senki nem ütközik meg rajtuk, pedig azért..

Meg az egész világ annyira béna, hogy látni kell. A szövegek.. Mintha egy elsõs írta volna. A küldetések botegyszerûek..

Az elsõt én egész szerettem, ki is platináztam, ez valahogy mellément. De simán benne van, hogy platina lesz ez is. :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Elsõ részt elõször majdnem töröltem az irányítás miatt, aztán annyira belejöttem hogy alig bírtam abbahagyni. Nagyon cool és faék egyszerûségû, ahogy mondtátok is játszatja magát. A sztori is bejött(már amikor volt) meg egész jó volt a csattanó is. Nekem egyik legkellemesebb PS3-as élményem.

Kis túlzással a legjobb sandbox szuperhõsös game nálam. Mondom ezt úgy hogy a legtöbb pókember, x-men, prototype, stb szuperhíró címet próbáltam.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Cities: Skylines

Civilization óta nem volt még egy ilyen addiktív játék. Tegnap este 8-kor ültem neki, körülbelül most eszméltem rá a külvilágra.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Cities: Skylines

Civilization óta nem volt még egy ilyen addiktív játék. Tegnap este 8-kor ültem neki, körülbelül most eszméltem rá a külvilágra.

Elképesztõ cég ez a Paradox Interactive: teljesen rétegjátékokat ad ki, amik ugyanakkor mégis lebilincselõek, összetettek és mélyek és igazi DLC-k jönnek hozzájuk ki. Nekem most a kedvenceim, nem nagyon tudnak hibázni.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Infamous 2

Ez a játék annyi szinten FOS, hogy nem is tudom melyik részét szidjam, de valahogy mégis játszatja magát. Érthetetlen.

Nekem marhára tetszett. :unsure: Már nem most játszottam vele (jó pár évvel ezelõtt), de akkor nagyon bejött. Az elsõ része is.

Elsõ részt elõször majdnem töröltem az irányítás miatt, aztán annyira belejöttem hogy alig bírtam abbahagyni. Nagyon cool és faék egyszerûségû, ahogy mondtátok is játszatja magát. A sztori is bejött(már amikor volt) meg egész jó volt a csattanó is. Nekem egyik legkellemesebb PS3-as élményem.

Kis túlzással a legjobb sandbox szuperhõsös game nálam. Mondom ezt úgy hogy a legtöbb pókember, x-men, prototype, stb szuperhíró címet próbáltam.

+1

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Elképesztõ cég ez a Paradox Interactive: teljesen rétegjátékokat ad ki, amik ugyanakkor mégis lebilincselõek, összetettek és mélyek és igazi DLC-k jönnek hozzájuk ki. Nekem most a kedvenceim, nem nagyon tudnak hibázni.

Már csorog a nyálam az új Hearts of Iron után.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Dark Souls-al tréningezem az idegeimet, a Bloodborne-ra, ha már nagyon nem bírom, Okami.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Már csorog a nyálam az új Hearts of Iron után.

Nekem az még hardcore :D Amúgy az is mi furcsa már, hogy a Cities alapból 28 euróról indít a szokásos ~60 helyett.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Még mindig Dying Light. 20 óra után a sztori fõszála 20%-on áll, mivel folyton mellékeseket csinálok,air dropokat gyûjtögetek és coop-ozok/vs-t tolok. Nagyon bele lehet jönni, fõleg hogy már lvl 10-13 mindhárom skill-fa. A vs mód furcsa mód kezd bejönni, mert ráéreztem a technikára és nagyon jól el lehet vele szórakozni, már az sem zavar hogy kicsit kilóg a képbõl játékmenetileg. Komolyan a drop kick, a becsúszós szerelés meg a zombik reflexbõl félrelökése priceless, tiszta kung-fu film belsõ nézetbõl :D

Meg még kipróbálás szintjén a Zombie Army Trilogy, amit kötelezõnek éreztem beszerezni mivel egyrészt nagyon csípem a Sniper Elite sorozatot, másrészt zombi témában mindenevõ vagyok (lást feljebb -_- )

Ez is hozza az elvárt szintet, nagyon para a hordának osztani a fejeseket, nehogy beérjenek. Ezt szerintem majd szintén coop-ban fogom tolni ha találok rá partnert, vagy random netes arcokkal.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Még mindig Dying Light. 20 óra után a sztori fõszála 20%-on áll, mivel folyton mellékeseket csinálok,air dropokat gyûjtögetek és coop-ozok/vs-t tolok. Nagyon bele lehet jönni, fõleg hogy már lvl 10-13 mindhárom skill-fa. A vs mód furcsa mód kezd bejönni, mert ráéreztem a technikára és nagyon jól el lehet vele szórakozni, már az sem zavar hogy kicsit kilóg a képbõl játékmenetileg. Komolyan a drop kick, a becsúszós szerelés meg a zombik reflexbõl félrelökése priceless, tiszta kung-fu film belsõ nézetbõl :D

DL zombi módjában a legjobb a dropkick meg a becsúszós rugás emberként, és zombiként pedig a sprint-bash. Ugyanis ekkor (ugyan csak zombiként figyeltem meg a s-b nél de szerintem emberkénti kungfuzás során is ez van) a játék legtöbbször valamilyen csapda felé irányítja az ellenfél esését, emiatt sokkal érdemesebb az emberekre sunyiból rásprintelni és ellökni, mert szépen sokszor felnyársalódnak és a zombi karakter tud mozogni tovább és nem áll meg egy helyben mint amikor "rendesen elkap egy túlélõt".

Ezzel jó nagy káoszt lehet okozni, hirtelen zombiként rásprintelsz egymás után a túlélõkre, és ha ügyes vagy még idejük sincs reagálni és csak azt veszik észre hogy sorra nyársalódnak fel :lol: ha még ebben nem vagy pro akkor érdemes uv lámpa blokkolót a közelükbe köpni mielõtt rájuk sprintelsz és nem baj ha nem sikerül beszennyezni õket a köpéssel, de ez pont elég idõ arra, hogy megzavarodjanak és támadni, sprintelni tudj rájuk míg õk ugrálnak odavissza a köpés elõl.

a másik tuti taktika (legalábbis nekem 10ból 8x bejött) hogy háztetõkrõl figyeled az embereket zombiként és fölöttük "elrepülsz" (egyik háztetõrõl egy távolabbi háztetõre csápozol) és mikor épp fölöttük vagy akkor mint egy bombázó rájuk köpöd mindkettõ féle cuccot. Ha magas level vagy akkor mindkettõbõl 2-2 van tehát ha hibázol akkor is eltalálja õket a 4bõl valami. Miután be vannak szennyezõdve jön a káosz és vagy a kis zombihorda öli le õket vagy nincs uv lámpájuk és akkor te vadászod õket le szépen.

Ez persze csak akkor müködik ha a nyomik együtt mozognak egy csoportban közel egymáshoz (ami általában így van) :lol: Mivel nem melléjük ugrasz és nem is rájuk hanem háztetõrõl háztetõre ezért nem fognak UV-zni rád mert "nem támadsz csak helyezkedsz" amit nem fognak fenyegetésnek venni legtöbbször.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Nekem az még hardcore :D Amúgy az is mi furcsa már, hogy a Cities alapból 28 euróról indít a szokásos ~60 helyett.

A Citiesben megtervezni egy normális úthálózatot sokkal nehezebb, mint a HoI 3-ba beletanulni, a 4 pedig lényegesen felhasználóbarátabb lesz. Szóval ez ne tartson vissza, jó móka Kínával visszaverni a japánokat :troll:

Link to comment
Share on other sites

jardo

Assassin's Creed: Unity - Dead Kings DLC

NBA Live 15 - Hát, ezt még nagyon-nagyon tanulni kell. Nagyon. :D Érdekes egyébként, hogy sokkal nehezebb játék, mint pl. egy FIFA. :unsure: Maddenben vagy FIFA-ban tanuláshoz elég levenni a nehézséget, és bele lehet rázódni az alapokba, itt viszont rookie nehézségen is folyamatosan olyan veréseket kapok, hogy ihajj. Ez az első kosaras játékom, szóval valahol ez rendben is van, az már sokkal jobban zavar, hogy egyszerűen nem látom a lehetőséget, hogy hol tudnék tanulni. Vagy ugyan practice mód, ahol lehet skilleket gyakorolni, 1v1-et játszani, edzőmeccseket játszani, de igazából ezek semmiben sem mások, mint egy sima gyorsmeccs, szóval a tanulásra, gyakorlásra ugyanúgy alkalmatlanok. A dobások pontosságát jelző indikátor meg szart sem ér, a legjobb dobásaim is mind lejönnek a gyűrűről, az ellenfelek meg úgy szórják a hármasokat, hogy csak nézek. És igazából nem az bosszant, hogy béna vagyok, ez így a legelső kipróbálás után valahol természetes is. Az már sokkal frusztrálóbb, hogy nem igazán látom a lehetőségét a tanulásnak. :unsure: Ez pedig lehet, hogy hamar elveszi a kedvem tőle...

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2
Ghost Recon Advance Warfighter lenne soron de valamiért a taktikai gyorsmenü semmire nem akar reagálni... már átállítottam a megnyitó/leokézó gombját billentyûzetre is de semmi eredménye... az egyetlen parancs, amit ki tudok adni a csapatnak, az a Move, mert ahhoz csak a számát kell leütnöm, majd az 1est és ért belõle... de semmi más parancsot nem tudok kiadni nekik... a tutorial pályán még a sima Move-al is elevickéltem de a 2. túszszabadítós pályát összeszedettebb parancsok nélkül nem igazán hiszem h végigvihetném épségben...valakinek van ötlete, mitõl szórakozhat ez? alapjáraton az egér középsõ gombját/görgõjét kellene használnia de arra se reagál....a taktikai nézetet meg nem szeretem, mivel nem az egész pályát mutatja csak x méteres körzetet körülöttünk....
Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Na jó, az Exophase visszacsábított PC gamingre, kicsit mazsolázgatok a porosodó Steam-gyűjteményemben ^_^

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

Ghost Recon Advance Warfighter lenne soron de valamiért a taktikai gyorsmenü semmire nem akar reagálni... már átállítottam a megnyitó/leokézó gombját billentyûzetre is de semmi eredménye... az egyetlen parancs, amit ki tudok adni a csapatnak, az a Move, mert ahhoz csak a számát kell leütnöm, majd az 1est és ért belõle... de semmi más parancsot nem tudok kiadni nekik... a tutorial pályán még a sima Move-al is elevickéltem de a 2. túszszabadítós pályát összeszedettebb parancsok nélkül nem igazán hiszem h végigvihetném épségben...valakinek van ötlete, mitõl szórakozhat ez? alapjáraton az egér középsõ gombját/görgõjét kellene használnia de arra se reagál....a taktikai nézetet meg nem szeretem, mivel nem az egész pályát mutatja csak x méteres körzetet körülöttünk....

Patch-elted? Anno 50-60 órát beleöltem, de ilyen bug-gal nem találkoztam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...