Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Titanfall


smoke04

Recommended Posts

smoke04

egyébként csak érdekelne, hogy kinek milyen a gépe meg hogy megy a titanfall??

Link to comment
Share on other sites

Jelan

egyébként csak érdekelne, hogy kinek milyen a gépe meg hogy megy a titanfall??

valami 4 magos AMD 3,6-on

HD 6770

8 giga ram

Legkisebb beállításokkal stabilan fut. Azt nem tudom, hogy 30 v 60 FPS-el, de nem nagyon megy se le se fel.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

nekem:

amd phenom x4 b45 3,1 ghz

4 gb ram

6850 1gb

minden high, textúrák is szûrõ 16x-os élsimítás és v sync nélkül 32 fps minimum 65 max!

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

1280x720 felbontás mellett, minden minimum és úgy 25 fps-el fut.

Core 2 Quad Q8200 2,33 Ghz

4 giga ram

Nvidia 9800 Gt 512 Mbyte

Számítottam rá, hogy nem lesz szép a játék, de azért ez már túlzás, ahogy kinéz. Szinte kockákból áll nálam az egész, közben a Far Cry 3 meg BF3 normálisabban fut 720p-ben medium beállításokkal.

Ám a játék tetszik, de nem látok benne annyi kraftot, hogy évekig játszanak vele az emberek.

Meg aztán majd itt is vásárolhatunk tengernyi dlc-t, ha teljes játékélményt akarunk?

Állítólag titánok fognak jönni DLC formájában.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

1280x720 felbontás mellett, minden minimum és úgy 25 fps-el fut.

Core 2 Quad Q8200 2,33 Ghz

4 giga ram

Nvidia 9800 Gt 512 Mbyte

Számítottam rá, hogy nem lesz szép a játék, de azért ez már túlzás, ahogy kinéz. Szinte kockákból áll nálam az egész, közben a Far Cry 3 meg BF3 normálisabban fut 720p-ben medium beállításokkal.

Ám a játék tetszik, de nem látok benne annyi kraftot, hogy évekig játszanak vele az emberek.

Állítólag titánok fognak jönni DLC formájában.

Igen a grafika nem nagy eresztés az biztos, de megjelenésig biztosan javulni fog valamennyire, de remélem az optimalizálás csak jobb lesz vagy legalábbis ennél rosszabul nem fog futni!

Egyébként szerintem tuti lesznek majd új pályák is a DLC-kben a titánok mellett, de nem lennék lelkesebb ha megjelenéskor kiszúrnák a szemünket 4-5 pályával a többit meg vegyük meg.... azt még el is viselném, ha csak 6 titán lenne alapból mint ahogy mondták a többi meg majd DLC-kkel jön, de pályákkal azért ne spóroljanak már!

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Eléggé gusztustalan dolog lenne, ha 60 euróért kapnánk egy olyan játékot, amihez még 60at (vagy többet) kellene költeni, hogy normálisan lehessen játszani vele...ámbár sajnos ez EAnél már bevett szokás.

Link to comment
Share on other sites

Cori

na kirpóbáltam a bétát ezzel a vassal:

i5-2410M 2.9Ghz

geforce GT 540M 1GB

4GB DDR3

30 fps körül mozog a játék, játszható, talán néha leesik 20on akárhányra. de a játék full minimumon van és ordenáré ronda.

szóval kirpóbáltam... traininget végignyomtam és lenyomtam 1 pontfoglalós módot. a training Puding!a, szépen elmagyaráz mindent. nagyon tetszik a karakterünk irányítása, nagyon gördülékeny, finom. tetszik a duplaugrás, imádtam régebbi játékokban ezt a fícsört. ez a parkourozás bejön, ötletes és könnyû irányítani is, nincs túlbonyolítva. Puding!a a mechezés is, de még mindig nem látom ebben azt amitõl évekig top multis fps lenne. a grafika annyira szürke és unalmas, h igazából ez volt az ami elvette a kedvem az egésztõl, és ki is kapcsoltam végül. szóval nem rossz egy játék, de semennyire sem kiemelkedõ. azért 1nek elmegy.

Link to comment
Share on other sites

K1llrzzZ

Nem tudjátok esetleg hogy hány Titán lesz majd a végleges játékban?Eddig 3 lett bejelentve,az Atlas ami a bétában van,a Stryder egy fürge de kevésbé páncélozott Titán és az Ogre ennek az ellentéte egy lassú erõsen páncélozott Titán.Ez eddig jól hangzik de a még kicsit karcsú ez a szám.Ahogy nézegettem a 15 map az nagyon jól hangzik,fegyver is lesz bõven ahogy láttam,a Titánoknak is lesz még a bétában látottak mellett Titan sniper shotgun arc cannon és még egy fajta rakétavetõ a quad rocket mellett.Játékmódok terén a bétában lévõ 3 mellett lesz még TDM és CTF is,de még ezek mellé is jöhetne 1-2,de igazából a 3 Titán classt érzem a legkarcsúbbnak,ha még legalább 1-2 bekerülne akkor azt mondom hogy a tartalom is rendben van,amúgy nagyon tetszik egyenlõre a játékmenet,tényleg ha lesz elég tartalom a teljes játékban hogy sokáig lekössön akkor lehetséges hogy beruházok a teljes játékra.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Nem tudjátok esetleg hogy hány Titán lesz majd a végleges játékban?Eddig 3 lett bejelentve,az Atlas ami a bétában van,a Stryder egy fürge de kevésbé páncélozott Titán és az Ogre ennek az ellentéte egy lassú erõsen páncélozott Titán.Ez eddig jól hangzik de a még kicsit karcsú ez a szám.Ahogy nézegettem a 15 map az nagyon jól hangzik,fegyver is lesz bõven ahogy láttam,a Titánoknak is lesz még a bétában látottak mellett Titan sniper shotgun arc cannon és még egy fajta rakétavetõ a quad rocket mellett.Játékmódok terén a bétában lévõ 3 mellett lesz még TDM és CTF is,de még ezek mellé is jöhetne 1-2,de igazából a 3 Titán classt érzem a legkarcsúbbnak,ha még legalább 1-2 bekerülne akkor azt mondom hogy a tartalom is rendben van,amúgy nagyon tetszik egyenlõre a játékmenet,tényleg ha lesz elég tartalom a teljes játékban hogy sokáig lekössön akkor lehetséges hogy beruházok a teljes játékra.

titánok dlc-kben jönnek majd

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Egyebkent en kiprobaltam a Stryder titant es oszinten megmondva szerintem eleg gyenge. Az igaz, hogy 3 dasht lehet vele csinalni de annyira torekeny hogy meg egy mar legyengitett Atlasnak is huzott szajjal mentem neki. Ha nincsen rengeteg fedezek a kornyeken es nem tudod jol hasznalni halalos itelet azzal menni. Max anti pilota szerepre jo, de azt a masik titan is pont ilyen jol tudja. Mondjuk a nyitott palyan jobb, mert ott konnyebben meg lehet kerulni az ellenseget es hatulrol tamogatni a tarsakat, de meh. Ja es dmg core helyett dash core van benne, amivel akarmennyit lehet dashelni (surprise). Nem is tudom melyik hasznosabb, de tenyleg.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Na, úgy néz ki nekem is összejön a bétázás :D kulcsot nem kaptam, de most írtam mailt a supportnak és kuncsorogtam egy béta kulcsért, még így "vásárlás elõtt" ugye :rolleyes: :D és egy perc múlva már ott is volt a játék a fiókomban :B már töltöm is, holnap irány a csata! :)

Meddig is lesz Béta?

Link to comment
Share on other sites

K1llrzzZ

Na, úgy néz ki nekem is összejön a bétázás :D kulcsot nem kaptam, de most írtam mailt a supportnak és kuncsorogtam egy béta kulcsért, még így "vásárlás elõtt" ugye :rolleyes: :D és egy perc múlva már ott is volt a játék a fiókomban :B már töltöm is, holnap irány a csata! :)

Meddig is lesz Béta?

Holnapig :biglol:

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Holnapig :biglol:

Na nemár :D akkor még ma ki kell próbálni :D

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Holnapig :biglol:

Szerda hajnalban lesz vége, igaz?

Link to comment
Share on other sites

K1llrzzZ

Szerda hajnalban lesz vége, igaz?

February 19th 6 PM PST

Link to comment
Share on other sites

Snexi

mondjuk igazán hagyhatnák még 1-2 hétig,nem értem, hogy miért ilyen rövid az idõ rá

Link to comment
Share on other sites

Jelan

mondjuk igazán hagyhatnák még 1-2 hétig,nem értem, hogy miért ilyen rövid az idõ rá

Ez bizony egy nagyon jó kérdés.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

mondjuk igazán hagyhatnák még 1-2 hétig,nem értem, hogy miért ilyen rövid az idõ rá

Talán mert március 11-én jön a játék. Persze nem hiszem h eget rengetõ bugok vannak a játékban, valószínûleg egy stresstest volt az egész a részükrõl, felkészültek ezzel a megjelenés napi rohamra.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Kamen13

Lehet valahol most úgy PC-s verziót kapni Pesten, hogy nem rendeltem elő? Mindenhol elfogyott már előrendelésben az első szállítmány, azt mondják... :blink:

Edited by Kamen13
Link to comment
Share on other sites

Daermon

Bár inkább RPG vonalon mozgok, de ez most megfogott. :D

Évek óta nem játszottam FPS-el, de lõttem egy egész tûrhetõt.

[GSF] Picture

Egyébkén amellett, hogy jól van összerakva a játék, valahogy rohadt hangulatos is az egész. :)

Link to comment
Share on other sites

Jelan

7v7? Ez milyen játékmód?

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Az 6v6! :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

7v7?

:troll: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Daermon

Egy kis kedv csináló. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
smoke04

Na végre pörög nálam is a játék! Az elején kicsit felkaptak a vizet, hogy ugyan szebb lett a beta óta, de sokat nõtt a gépigénye is, irreálisan sokat szerintem, de amint ezzel megbékéltem elkezdtem élvezni a játékot! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...