Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Steam


wYth-NRG

Közvélemény kutatás!  

83 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Warfoki

Jelan gyorsabb volt, így a kódot õ kapta. Bocs, Dave. :(

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Jelan gyorsabb volt, így a kódot õ kapta. Bocs, Dave. :(

Nem is a te példányod miatt írtam be, ezért van úgy hogy "ha netán valakinek lenne _még_" :). Pofátlanság is lett volna arra jelentkezni, egyértelmû hogy az elsõ viszi :).

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Cizies in Motion 2-m és Garry's Mod-om nekem is van még függõben, ha netán kell valakinek (bár ahogy látom, utóbbi nem annyira kelendõ, cucc... lehet a végén télleg felhajítom Steamgiftsre :) )...meg persze Batman: AO DLC-m is, de azt lehet megtartom akkorra, amikor megveszem a játékot :)

Meg érdekes mód találtam a HiB Indie Bundle 8-hoz 4 plusz játékot hozzácsapva ( Tiny & Big in Grandpa's Leftovers, Oil Rush, Intrusion 2, English Country Tune), ha esetleg kell valakinek bármelyik, dobjon egy PM-et, ezek még régi, kulcsot beváltós verziók, és a jelek szerint még nem használtam fel õket

Link to comment
Share on other sites

Razon

Cizies in Motion 2-m és Garry's Mod-om nekem is van még függõben, ha netán kell valakinek (bár ahogy látom, utóbbi nem annyira kelendõ, cucc... lehet a végén télleg felhajítom Steamgiftsre :) )...meg persze Batman: AO DLC-m is, de azt lehet megtartom akkorra, amikor megveszem a játékot :)

Meg érdekes mód találtam a HiB Indie Bundle 8-hoz 4 plusz játékot hozzácsapva ( Tiny & Big in Grandpa's Leftovers, Oil Rush, Intrusion 2, English Country Tune), ha esetleg kell valakinek bármelyik, dobjon egy PM-et, ezek még régi, kulcsot beváltós verziók, és a jelek szerint még nem használtam fel õket

Garry's Mod engem érdekelne, rég ki akartam próbálni de még valahogy nem jutottam hozzá

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Én meg írtam privit a CIM 2 miatt.

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Deponia

The Whispered World

Edna & Harvey: Harvey's New Eyes

A New Beginning - Final Cut

Toki Tori

Starvoid

Game Of Thrones RPG

Ezeket bárkinek oda adom kártyákért cserébe.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Garry's Mod engem érdekelne, rég ki akartam próbálni de még valahogy nem jutottam hozzá

Én meg írtam privit a CIM 2 miatt.

Ment a PM mindkettõtöknek a játékokkal :)

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Amúgy köszönöm mindenkinek akivel eddig bizniszeltem, tök jó hogy a felesleges cuccokat ilyen gyorsan eltudom itt csereberélni megbízható tagokkal :)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Ment a PM mindkettõtöknek a játékokkal :)

Köszöntem! ^_^ :santa:

Itt jelezném, hogy rendelkezem ingyér vihetõ LIMBO illetve Bastion Steam-kulccsal, PM-ben lehet értük jelentkezni! ;) Illetve Origin kulcsokat is osztok az alábbi gammákhoz: Dead Space, Burnout Paradise, C&C3 - Uprising.

(ha esetleg lenne valami cserébe, szívesen veszem az ajánlatokat, de nem kötelezõ!)

SZERK: Bastion, Limbo el is ment, mindjárt írok az illetékeseknek :)

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Eszembe juttattátok, hogy nekem is van egy halom beváltatlan kódom, amit szerintem soha nem is fogok beváltani, mert vagy megvan már, vagy csak szimplán nem ismerem/nem érdekel/taszít/így is elég játékom van a steam librarymban, és sajnos annak a java végigjátszatlan. De a lényeg, hogy szeretném, ha valaki játszana azokkal a játékokkal.

Szóval:

cortex Command

full humbe bundle bundle 3

binding of isaac

shank 2

cave story +

offspring flying

the basement collection

indie game: the movie

Tiny and Big in Grandpa's Leftovers

English Country Tune

Intrusion 2

Oil Rush

Little Inferno

Capsized

Rocketbirds: Hardboiled Chicken

Ezekért vagy egymillió dollárt kérek, vagy... egy szívességet…

Na jó nem, csak túl sok volt az Vengeance Unlimited.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Eszembe juttattátok, hogy nekem is van egy halom beváltatlan kódom, amit szerintem soha nem is fogok beváltani, mert vagy megvan már, vagy csak szimplán nem ismerem/nem érdekel/taszít/így is elég játékom van a steam librarymban, és sajnos annak a java végigjátszatlan. De a lényeg, hogy szeretném, ha valaki játszana azokkal a játékokkal.

Na jó nem, csak túl sok volt az Vengeance Unlimited.

shank 2-t elkérhetném, léccci?:D

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Eszembe juttattátok, hogy nekem is van egy halom beváltatlan kódom, amit szerintem soha nem is fogok beváltani, mert vagy megvan már, vagy csak szimplán nem ismerem/nem érdekel/taszít/így is elég játékom van a steam librarymban, és sajnos annak a java végigjátszatlan. De a lényeg, hogy szeretném, ha valaki játszana azokkal a játékokkal.

Little Inferno-t elfogadnám. :)

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

A Cave Story+ és az Humble Bundle 3-ból a Hammerfight jöhetne errefelé, mókásnak tűnnek. :)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Én a hármas Humble Bundle-bõl az Atom Zombie Smashert elfogadnám sok szeretettel, ha még megvan ^_^

Link to comment
Share on other sites

UC

Az Oil Rush-t elfogadnám valakitõl, ha még megvan, régóta szemetek vele, de Sosem jutottam odáig, hogy beszerezzem. :)

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

A kulcsokat elküldtem majdnem mindenkinek.

MailMan és Warfoki: az a helyzet, hogy a HiB 3 az egy kulcs, szóval most nem tudom melyikőtöknek adjam oda. Szóval szerintem beszéljétek meg, hogy kinek mi mennyire kell, és majd írjátok meg, hogy mire jutottatok.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Akit netán visszatartana a vásárlástól a tény hogy helyenként elég bugos volt, illetve hogy nem túl hosszú ám ennek ellenére fantasztikus játék a Contrast: kijött hozzá egy ~700Mb-os "bugfix-heavy" patch. Elég olcsón be lehet szerezni traderektől (15 euró a store-ban, ennek nagyjából harmadáért).

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

A kulcsokat elküldtem majdnem mindenkinek.

MailMan és Warfoki: az a helyzet, hogy a HiB 3 az egy kulcs, szóval most nem tudom melyikõtöknek adjam oda. Szóval szerintem beszéljétek meg, hogy kinek mi mennyire kell, és majd írjátok meg, hogy mire jutottatok.

Átengedem a hármas bundlit MailMan-nak, de a Cave Story+ -t még megkaphatom, ha más már el nem vitte? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Átengedem a hármas bundlit MailMan-nak, de a Cave Story+ -t még megkaphatom, ha más már el nem vitte? :rolleyes:

Köszi! :D

(az Origin keyek még mindig megvannak ám, akinek kéne! [C&C3 Uprising, Dead Space, Burnout Paraidse])

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Orcs Must Die! GotY kell valakinek? Nekem már megvan egyszer. Odaadom a Natural Selection 2-t és a Sanctum 2-t is.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Orcs Must Die! GotY kell valakinek? Nekem már megvan egyszer. Odaadom a Natural Selection 2-t és a Sanctum 2-t is.

Ez a trió érdekelne, szóval ha még senki nem ugrott rá, akkor szeretném elkérni.

(Bár ha nem gond, az OMD-t továbbadnám egy barátnak)

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Ez a trió érdekelne, szóval ha még senki nem ugrott rá, akkor szeretném elkérni.

(Bár ha nem gond, az OMD-t továbbadnám egy barátnak)

OMD-t már pirivben lestoppolták, a másik kettõt adom, csak vegyél fel steamen, gebali vagyok ott :) Mert gondolom havernak kell lenni, hogy HB-s ajándékot adj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...