Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Steam


wYth-NRG

Közvélemény kutatás!  

83 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

wYth-NRG

[GSF] Picture

Rövid leírás:

A Steam egy tartalomtovábbító és -kezelõ rendszer, amelyet a Valve Software fejlesztett ki. A program a tartalomkezelésen túl kommunikációra és vásárlásra is képes. Teljes leírásért kattints a linkre lentebb (wiki)!

Hivatalos Steam csoportok

[GSF] Picture[GSF] Picture[GSF] Picture[GSF] Picture

Hasznos linkek:

Hivatalos oldal: http://store.steampowered.com/

Magyar community oldal: http://www.steampowered.hu/

Wiki: Angol, Magyar

Link to comment
Share on other sites

MailMan

A hétvégén még él ez az akció. A lényege: kapsz 5 darab Steam kupont tök jó indie játékokhoz (te választod ki 35 cím közül, melyikhez). Ha hármat felhasználsz belőlük, az egyik játékhoz kapsz egy Steam-kulcsot :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Nagyon tetszik az új Review rendszer (csak a pontozás hiányzik :troll: ), régóta ilyenre vártam. Filterek is vannak, ami külön öröm

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

Nagyon tetszik az új Review rendszer (csak a pontozás hiányzik :troll: ), régóta ilyenre vártam. Filterek is vannak, ami külön öröm

olvashatom a magyar véleményeket, hûbazzeg

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Lehet hogy csak nekem volt új, de teljesen meglepett: Autumn Sale!

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Lehet hogy csak nekem volt új, de teljesen meglepett: Autumn Sale!

Pedig nagyon régen ki"leakelõdött" a dátum :P

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Azért a déli félteki Spring Sale-en besírtam :lol:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Nagyon tetszik az új Review rendszer (csak a pontozás hiányzik :troll: ), régóta ilyenre vártam. Filterek is vannak, ami külön öröm

Tényleg kellett már ilyen, fõleg a megbízhatatlan metacritic-es értékelések miatt. Igaz egy az egyben a GoG review rendszerét nyúlták le, de ha valami mûködik, akkor mûködik :)

Ha a community részbe itt is beleheggesztenének egy reputation rendszert (lehetne minden user-nek + vagy - reputationt adni az egyes fórum hozzászóllásokhoz, guide-hoz, stb bejegyzésekhez) akár kis körültekintéssel ki lehetne szûrni a normális tagokat és a tápláléklánc aljára tolni a hülyéket.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Tényleg kellett már ilyen, főleg a megbízhatatlan metacritic-es értékelések miatt. Igaz egy az egyben a GoG review rendszerét nyúlták le, de ha valami működik, akkor működik :)

Ha a community részbe itt is beleheggesztenének egy reputation rendszert (lehetne minden user-nek + vagy - reputationt adni az egyes fórum hozzászóllásokhoz, guide-hoz, stb bejegyzésekhez) akár kis körültekintéssel ki lehetne szűrni a normális tagokat és a tápláléklánc aljára tolni a hülyéket.

Van like / dislike a guide-oknál (szoktam írni, sőt, szeretnék az SF témán kívül is, csak megfelelő alanyt nem találtam még), workshop item-eknél, képeknél, videóknál, most már a review-knál is. Csak a discussions részről hiányzik, de oda fölösleges is. Az nem egy GSO.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Azért a déli félteki Spring Sale-en besírtam :lol:

Ha, észrevettem én is, csak nem néztem figyelmesen :D Jó! :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Van like / dislike a guide-oknál (szoktam írni, sõt, szeretnék az SF témán kívül is, csak megfelelõ alanyt nem találtam még), workshop item-eknél, képeknél, videóknál, most már a review-knál is. Csak a discussions részrõl hiányzik, de oda fölösleges is. Az nem egy GSO.

Amire én gondoltam egyfajta személyre szólló reputation/respect pontszám ami az illetõ tekintélyét, hírnevét és népszerûségét mutatná egyben. Ezzel is buzdítva az embereket jó és hasznos review-k megírására.

GoG-on ez már van évektõl és akik sokat segítenek fórumokon, és igényes értékeléseket írnak kaphatnak a többi felhasználótól ilyen REP visszajelzéseket, ami alapján növekszik, vagy csökken a hírnevük. A legsegítõkészebb felhasználókat pedig az oldal ingyen játékokkal jutalmazza idõnként.

Ez persze fordítva is mûködik: aki trollkodik, anyázik, vagy pl ír egy rasszista, vagy debil értékelést az mínusz REP-ben részesül a többiektõl és gyakorlatilag kinézik az illetõt, nem segítenek olyan szívesen és a moderátorok sem bánnak vele kesztyûs kézzel.

Nagyon jól mûködik a dolog és tényleg érezhetõen jobb a community.

Steam-en ez fõleg jól jönne, ha pl trade-el az ember legalább látná kiféle/miféle a másik. Vagy online klánoknál tagfelvételkor, barát felvétele/letiltása, stb

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Kellemes meglepetésként ért az autumn sale, gyorsan be is zsebeltem egy Mark of the Ninja dlc-t, és ha már 1 euró megnézem mitõl alakult ki ekkora kultusz a Secret of the Magic Crystals körül B)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Amúgy... ez a hónap végi sale elég szerencsétlen idõben van -_-

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

Amúgy... ez a hónap végi sale elég szerencsétlen idõben van -_-

nem nagy durranás, nyakunkon a téli leárazás, azok nagyobbak, inkább azt kivárom <_<

Link to comment
Share on other sites

Razon

nem nagy durranás, nyakunkon a téli leárazás, azok nagyobbak, inkább azt kivárom <_<

Gondolom megint nem lesz széngyűjtés, anno annyit szart összeszedtem hogy ingyen BF3 meg csomó más játék jött ki belőle :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Elég gyenge ez a sale. Daily deal-ben is drágábbak a játékok mint egy jó sale-nél amúgy lenni szoktak. Azt hittem nem látom már többet a Dead Island-et 4.99-nél többért, erre 10 euró, annak ellenére hogy már mindenkinek megvan.

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Dark Souls nyáron 7,5 euró volt, most 10. Amazonon meg 7,5 dollár.

Okay.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Elég gyenge ez a sale. Daily deal-ben is drágábbak a játékok mint egy jó sale-nél amúgy lenni szoktak. Azt hittem nem látom már többet a Dead Island-et 4.99-nél többért, erre 10 euró, annak ellenére hogy már mindenkinek megvan.

Én 4.99ért látom.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Itt 6. :D Mármint Dark Souls.

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Én 4.99ért látom.

Áááá, javították! Akkor az én előző post-om sem ér... :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

Áááá, javították! Akkor az én előző post-om sem ér... :D

Én Dead Islandra értettem :D Dark Souls nekem meg se jelenik, nincs GFWL támogatás nálunk :D De látom már 6€ az is.

Amúgy GMGn is akció van, 4 óránként változnak a dealek, és ingyen játékot is kapsz ha veszel valamit (The Thirty Nine Steps az ajándék most, nemtom fog-e változni)

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Én Dead Islandra értettem :D

Én mindkettõre. Az összes ár más volt elsõre.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Én mindkettőre. Az összes ár más volt elsőre.

Volt pofájuk 7.5-ért adni a Final Fantasy VII-et. Egy 16 éves játékért :D. De már lement az is. Dark Souls-t egyébként ne vegyetek, ha nem lesz GfW Live, márpedig lelövik nem sokára, akkor szívás. Majd ha átportolják steamworks alá, akkor...

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Dark Souls-t egyébként ne vegyetek, ha nem lesz GfW Live, márpedig lelövik nem sokára, akkor szívás. Majd ha átportolják steamworks alá, akkor...

Már steamworks-ös. 2 hónappal a megjelenés után az lett.

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Már steamworks-ös. 2 hónappal a megjelenés után az lett.

Nem. Továbbra is kell GfWL account hozzá. Annyi történt csak, hogy minden kód (a dobozos is) aktiválható steam-en.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...