Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Wolfenstein sorozat


Zoleee_The_Fanatic

Wolfenstein  

18 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

moody

Nem tudom miért nem jön be az embernek az új rész. Szerintem simán van olyan jó mint az előzők. Egyedül a boss fightokat hiányoltam.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-
1 hour ago, XCube said:

Melyiket vetted meg? Az New Order és az Old Blood rohadt jó. A New Colossus sem rossz, de nem üt akkorát, mint a két korábbi. Btw én is PS4 -en toltam végig őket először és végig élveztem, de amit PC -n műveltem később az volt csak az igazi :D .

De ha már itt tartunk szerintem az új DOOM -ot is vedd meg ha még nem tetted. Ha ez tetszik attól be fogsz szarni :mgwhore: .

Mind a kettőt. 1800 Ft volt darabja a PS store-ba! 

De az nem fosatos? Nem kell nekem a plusz adrenalin, így is ki jut belőle naponta! XdXD

Link to comment
Share on other sites

Cori

Csak engem zavartak a kínos átvezetők, meg a missionök közti bázisos sétálgatás? A gameplay nagyon tetszett, de amikor ezekkel az előbbiekkel folyamat megszakították a játékot akkor nagyon mérges voltam... (New Colossust nem toltam meg Old Bloodot se, New Ordertől besokalltam :D )

2 hours ago, -StiF- said:

De az nem fosatos? Nem kell nekem a plusz adrenalin, így is ki jut belőle naponta! XdXD

Csak a Doom 3 volt fosatós, sem a régiek a 90es évekből sem az új nem az... nonstop akció, zero bullshit :D Csak ajánlani tudom én is.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

XCube
10 hours ago, -StiF- said:

De az nem fosatos? Nem kell nekem a plusz adrenalin, így is ki jut belőle naponta! XdXD

Nem fosatós, hatalmas darálás. Nagyon durva adrenalin pumpa.

Link to comment
Share on other sites

XCube
10 hours ago, moody said:

Nem tudom miért nem jön be az embernek az új rész. Szerintem simán van olyan jó mint az előzők. Egyedül a boss fightokat hiányoltam.

Nem a játékélménnyel van a baj, hanem azzal, hogy a játék fele sztori és átvezető, ami viszont annyira nem sikerült ütősre hogy kárpótoljon a kieső tényleges játékkal töltött időért. A pályadesign is gyengébb benne. De azt hiszem rövidesen újra fogom játszani némi acsivadászat és felfedezés ürügyén.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Jolvan, meggyőztetek. Úgyis akciós a PS Storeba az is. 2500 azt hiszem. 

Link to comment
Share on other sites

Cori
1 hour ago, -StiF- said:

Jolvan, meggyőztetek. Úgyis akciós a PS Storeba az is. 2500 azt hiszem. 

Annyit mindenképp megért.

Link to comment
Share on other sites

Hor1
13 hours ago, Cori said:

Csak engem zavartak a kínos átvezetők, meg a missionök közti bázisos sétálgatás? A gameplay nagyon tetszett, de amikor ezekkel az előbbiekkel folyamat megszakították a játékot akkor nagyon mérges voltam... (New Colossust nem toltam meg Old Bloodot se, New Ordertől besokalltam :D )

New Orderben szerintem működtek az átvezetők (a kórház az elején különösen), a bázisos vergődés kicsit sok volt, de ha elnéztem neki. A Colossus sokkal nyögvenyelősebb ilyen téren.

Meg az soha nem lesz platozva a Mein leben miatt, emiatt is fújok rá. :D

Link to comment
Share on other sites

moody
17 hours ago, Cori said:

Csak engem zavartak a kínos átvezetők, meg a missionök közti bázisos sétálgatás? A gameplay nagyon tetszett, de amikor ezekkel az előbbiekkel folyamat megszakították a játékot akkor nagyon mérges voltam... (New Colossust nem toltam meg Old Bloodot se, New Ordertől besokalltam :D )

Csak a Doom 3 volt fosatós, sem a régiek a 90es évekből sem az új nem az... nonstop akció, zero bullshit :D Csak ajánlani tudom én is.

nem rég toltam a BFG editionnal. annyira ennyi idősen nem fosatós. :D

3 hours ago, Hor1 said:

New Orderben szerintem működtek az átvezetők (a kórház az elején különösen), a bázisos vergődés kicsit sok volt, de ha elnéztem neki. A Colossus sokkal nyögvenyelősebb ilyen téren.

Meg az soha nem lesz platozva a Mein leben miatt, emiatt is fújok rá. :D

a New Colossus kezdődik a kórházas jelenettel

Link to comment
Share on other sites

XCube
59 minutes ago, moody said:

nem rég toltam a BFG editionnal. annyira ennyi idősen nem fosatós. :D

a New Colossus kezdődik a kórházas jelenettel

Szerintem itt nem a tolókocsis szekcióra gondol, hanem az "ébredésre".

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Nekem eddig semmi bajom az átvezetőkkel, teljesen illenek oda. 

Link to comment
Share on other sites

XCube
32 minutes ago, -StiF- said:

Nekem eddig semmi bajom az átvezetőkkel, teljesen illenek oda. 

Az elsőben nincs is gond velük. A másodikban sem az odailléssel lesz baj.

Link to comment
Share on other sites

Hor1
14 hours ago, XCube said:

Szerintem itt nem a tolókocsis szekcióra gondol, hanem az "ébredésre".

Igen.

A New Colossusban ugyan gyengélkedőn fekszik Blazkowicz, de nem kórházban.

29 minutes ago, XCube said:

Az elsőben nincs is gond velük. A másodikban sem az odailléssel lesz baj.

Igen, másodikban unalmasak, túl vannak húzva. Nem is játszottam még végig.

Értem a melankolikus hangulatot, meg hogy mit akartak vele közvetíteni, de nem illik össze a játékkal.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Lehet túlreagálom, de... :D  Nagyon bosszant, mikor kapunk egy jó FPS-t és el van rontva a kötelező modern marhaságokkal (pl.: ingame, elnyomhatatlan beszelgetések a bázison, h immerzívebbé tegyék a világot... gondolom) ahelyett, h folyamatos akciót adna a játékos kezébe. Mert az akció maga nagyon jó, és biztos újrajátszottam volna már többször ha nem lenne tele fránya sétálgatós részekkel :tongue:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-
On 1/25/2019 at 6:35 PM, Cori said:

Lehet túlreagálom, de... :D  Nagyon bosszant, mikor kapunk egy jó FPS-t és el van rontva a kötelező modern marhaságokkal (pl.: ingame, elnyomhatatlan beszelgetések a bázison, h immerzívebbé tegyék a világot... gondolom) ahelyett, h folyamatos akciót adna a játékos kezébe. Mert az akció maga nagyon jó, és biztos újrajátszottam volna már többször ha nem lenne tele fránya sétálgatós részekkel :tongue:

Nekem tetszik a sétálgatos rész is, szeretem inkább halkan kivégezni az ellent. Dishonored-ra emlekeztet. 

Link to comment
Share on other sites

Cori
10 hours ago, -StiF- said:

Nekem tetszik a sétálgatos rész is, szeretem inkább halkan kivégezni az ellent. Dishonored-ra emlekeztet. 

Nem a settenkedésre gondoltam, hanem amikor a csajodat kúrogatod a bázison meg egyebek :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-
4 hours ago, Cori said:

Nem a settenkedésre gondoltam, hanem amikor a csajodat kúrogatod a bázison meg egyebek :D

Hagy kurogassa egy egy öldöklős rész után, valamivel le kell vezetni a feszkot! xD

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

XCube
On 1/25/2019 at 6:35 PM, Cori said:

Lehet túlreagálom, de... :D  Nagyon bosszant, mikor kapunk egy jó FPS-t és el van rontva a kötelező modern marhaságokkal (pl.: ingame, elnyomhatatlan beszelgetések a bázison, h immerzívebbé tegyék a világot... gondolom) ahelyett, h folyamatos akciót adna a játékos kezébe. Mert az akció maga nagyon jó, és biztos újrajátszottam volna már többször ha nem lenne tele fránya sétálgatós részekkel :tongue:

Nekem ez a New Orderben nem volt gond. A mászkálós részeknek is volt valami haszna, néha még jól is esett a darálás után némi levezetés. Én elolvastam az újságkivágásokat is.

A New Colossusban viszont ez sokkal erőltetettebb és hosszadalmasabb.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
moody
On 9/23/2020 at 9:53 PM, kaszman1 said:

Jön a RtCW fan-made felújított verziója Steam-re októberben.

https://store.steampowered.com/app/1379630/RealRTCW/

Szerintem belenézek majd, jó emlékeim vannak erről a részről.

Én játszottam pár éve valami HD textúrás próbálkozással. Egy résznél folyton kifagyott sajnos, pedig nagyon élveztem. Igaz anno végig játszottam, de mára már semmire sem emlékszem, szóval jól is jön.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
VassGabor

Egész jónak tűnik.

A wolfeinstein 3-ról nincsen infó mikor mutatják meg?

Link to comment
Share on other sites

XCube
On 7/3/2022 at 10:50 AM, VassGabor said:

Egész jónak tűnik.

A wolfeinstein 3-ról nincsen infó mikor mutatják meg?

Szerintem a széria most pihenni fog egy ideig.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Pedig már 2017 már régen volt.

Link to comment
Share on other sites

XCube
24 minutes ago, VassGabor said:

Pedig már 2017 már régen volt.

2019 nyarán jelent meg az utolsó rész.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...