Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Szoftvert Keresek!


tommygoal

Recommended Posts

jagdtigger

Olyan programot keresek, amivel mp4 fájlt tudok avi-vá konvertálni.

Format Factory

(Az eredeti oldal sajnos nem érhetõ el.)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
gerro

hali

androidra keresnék valami megbízható progit amivel ki tudom lõni az autorun programokat

help :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Animebj

Vásároltam egy hangkártyát (Noname 5.1 PCI), és telepítettem a driver-t, viszont még a hivatalos honlapon se találom az chipset-hez (CMI8738) való programot, ezért csak két hangfalból jön a hang. Van ehhez az olcsó (2500 Ft-) hangkártyához valamilyen szoftver Windows 7 64bit-re?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Denibaby

Sziasztok! 2 hónapig nézhetném a HBO GO tévé csatornát csak a számítógépemen. Nem jó így. Van program (de melyik?...win 10-re) amellyel képernyős bemutató készíthető. Használható film felvételre...(még mielőtt telepíteném)? Más megoldás nem jut eszembe.

Na és, csak weben láthatom, nem a kábelen jön, az a helyi szolgáltatóé.

Link to comment
Share on other sites

XCube
16 hours ago, Denibaby said:

Sziasztok! 2 hónapig nézhetném a HBO GO tévé csatornát csak a számítógépemen. Nem jó így. Van program (de melyik?...win 10-re) amellyel képernyős bemutató készíthető. Használható film felvételre...(még mielőtt telepíteném)? Más megoldás nem jut eszembe.

Na és, csak weben láthatom, nem a kábelen jön, az a helyi szolgáltatóé.

https://www.microsoft.com/en-us/p/hbo-go/9p1q8m9lvm0n?activetab=pivot:regionofsystemrequirementstab

Nem tudom, hogy ez kompatibilis-e a magyar HBO -val.

Felvenni biztosan nem tudsz vele (a GO ugye eleve arra van kitalálva, hogy útközben használd), de kereshetsz olyan programot, amivel egy ablakot vagy teljes képernyőt tudsz felvenni. Szóval össze lehet trükközni valahogy.

Link to comment
Share on other sites

Denibaby

Pontosítok: regisztrált előfizető vagyok Nulla Ft-ért. Nyertem a 2 hónapot. Semmit nem változtat a helyzeten, kösz a választ!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
XCube

Áthoztam ide a kérdést, hátha itt többen megfordulnak:

Quote

 

Szervusztok!

Bármiféle előzetes keresés vagy fórumböngészés nélkül írok, ezt kérem nézzétek el nekem.

Tudnátok olyan ingyenes programot ajánlani, amivel CAD (.dxf) fájlokat lehet megtekinteni és bizonyos mértékben szerkeszteni.

Jelenleg az ABViewer -rel áldott meg a cég és nem tudom, hogy lenne-e jobb alternatíva. A telephely alaprajzát kéne aktualizálni.

 

 

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger
On 7/19/2019 at 2:10 PM, XCube said:

Áthoztam ide a kérdést, hátha itt többen megfordulnak:

 

 

LibreCAD mondjuk?

Edited by jagdtigger
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
payskin

Humble-ék pár héten belül másodjára tolják fillérekért az arcunkba a Corel tavalyi szoftvereit, azzal a különbséggel, hogy PaintShop Próból már az idei (2020-as :rolleyes:) van benne. 23 euróért komplett Painter, Pinnacle Studio Ultimate, meg egy rakás effekt brush még bónuszba.

Én csak a PSP-ért be fogom zsákolni, mert ennyire a Black Friday alkalmából sem lesz leárazva.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...