Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Friss, ropogós, hot!


GustyX

Recommended Posts

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon
3 minutes ago, kaszman1 said:

De legalább jó felkurbliztad moody-t :D

Csak mert engem is felkurbliztak.

Hát mekkora bohócság már ez az egész. :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Star Wars Eclipse (Quantic Dream)

 

Elden Ring

 

Warhammer 40k Space Marine II (végre)

 

The Lord of the Rings Gollum (ezt csak poéból rakom be :D

 

 

Volt még új Platinum games játék (Babylon's Fall), A Plague Tale Requiem, Star Trek Resurgence (volt Telltales devektől), Dune Spice Wars (új 4X játék), Alan Wake 2, Hellblade 2, Homeworld 3 és még pár cucc. Itt a link elvileg az összes game trailerről

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cori

Ezt elfelejtettem.

Halo sorozat teaser

 

Link to comment
Share on other sites

Hor1

A Star Wars jól néz ki, de ha szokásos Quantic Dream lesz akkor meh.

Link to comment
Share on other sites

moody
6 hours ago, Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon said:

Na, tehát a lényeg, hogy SEMMI nem történt. Még csak meg sem említették. Szó sem esett róla. Hát, ennyi. :D

Túl szép volt, hogy igaz legyen. :D

Link to comment
Share on other sites

Cori
4 hours ago, Hor1 said:

A Star Wars jól néz ki, de ha szokásos Quantic Dream lesz akkor meh.

Ugyanez a véleményem.

Link to comment
Share on other sites

jardo
On 12/10/2021 at 1:23 PM, Hor1 said:

A Star Wars jól néz ki, de ha szokásos Quantic Dream lesz akkor meh.

Mintha valahol olyat olvastam volna, hogy nem (teljesen?).

Link to comment
Share on other sites

Hor1
40 minutes ago, jardo said:

Mintha valahol olyat olvastam volna, hogy nem (teljesen?).

Igen, én is olvastam valami erre utalót, meglátjuk.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Cori

Végre valami erről is! 

Witchfire

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

XCube
On 1/21/2022 at 8:02 PM, Cori said:

Végre valami erről is! 

Witchfire

 

Jó ideje várom én is. Szerintem anno túl korán harangozták be. Szar tutira nem lesz (már ha egyáltalán megjelenki valaha), a fejlesztőgárdának elég jó referenciája a Bulletstorm -ban és Painkiller -ben nyújtott közreműködés.

Link to comment
Share on other sites

Cori
27 minutes ago, kaszman1 said:

A Steam Deck hivatalos megjelenési dátuma Február 25!  :wub:

Aznap van az embargó vége is szóval számíthatunk több tucat nagyobb review-re hamarosan. 

Egyszer a jövőben érdekelni fog, de így Switch vétel után 1 évvel kicsit pénzkidobásnak érezném. Ha lett volna tavaly Májusba ez... akkor nem is gondolkodtam volna a Switchen szerintem :D Bár így utólag nem bántam meg, tetszik, a játékok is, de azért ez csak PCs cuccokat futtat :D 

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
23 minutes ago, Cori said:

Egyszer a jövőben érdekelni fog, de így Switch vétel után 1 évvel kicsit pénzkidobásnak érezném. Ha lett volna tavaly Májusba ez... akkor nem is gondolkodtam volna a Switchen szerintem :D Bár így utólag nem bántam meg, tetszik, a játékok is, de azért ez csak PCs cuccokat futtat :D 

Tehát lényegében mindent :D

Link to comment
Share on other sites

Cori
32 minutes ago, kaszman1 said:

Tehát lényegében mindent :D

Yyyyep :D 

Link to comment
Share on other sites

XCube

Bejeltették a Crysis 4 -et...

https://www.crytek.com/news/crytek-is-pleased-to-confirm-a-new-crysis-game-is-in-development

16 hours ago, kaszman1 said:

A Steam Deck hivatalos megjelenési dátuma Február 25!  :wub:

Aznap van az embargó vége is szóval számíthatunk több tucat nagyobb review-re hamarosan. 

Terveztem venni egyet, de ez tolódni fog. Nyilván most esélyem sem lenne rá, de ezt annyira nem is sajnálom, amennyit játszottam az utóbbi időben valóban csak pénzkidobás lenne. Mire lecsillapodnak a kedélyek körülöttem úgyis lesz forgalomban is kapható típus :D .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cori

Ettől hallottatok bármit is? Érdekesnek néz ki. MMO CRPG körítéssel, esetleg fordítva?

 

 

Link to comment
Share on other sites

XCube

:(

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Megjöttek az első preview/review Steam Deck videók a kiválasztottaktól. Egyenlőre csak a Valve által megszabott játékok listáját tesztelhették, meg nem lehet még hivatalos felvételeket közölni az UI-ról, de nagyon-nagyon ígéretes.

Linus Tech Tips

Spoiler

 

The Phawx

Spoiler

 

Gamers Nexus

Spoiler

 

 

A kissebb kifogások ellenére a tesztek szinte mindenhol biztatóak, talán csak az akksi amit páran kifogásoltak, de ugye grafikailag megterhelő tripla A címeknél alapból 2 óra max időt jósoltak. Az indie cuccok meg vígan futnak 5-6 órákat is akár.

Én izgatottan várom.

 

Link to comment
Share on other sites

Cori
14 hours ago, kaszman1 said:

Megjöttek az első preview/review Steam Deck videók a kiválasztottaktól. Egyenlőre csak a Valve által megszabott játékok listáját tesztelhették, meg nem lehet még hivatalos felvételeket közölni az UI-ról, de nagyon-nagyon ígéretes.

Linus Tech Tips

  Reveal hidden contents

 

The Phawx

  Reveal hidden contents

 

Gamers Nexus

  Reveal hidden contents

 

 

A kissebb kifogások ellenére a tesztek szinte mindenhol biztatóak, talán csak az akksi amit páran kifogásoltak, de ugye grafikailag megterhelő tripla A címeknél alapból 2 óra max időt jósoltak. Az indie cuccok meg vígan futnak 5-6 órákat is akár.

Én izgatottan várom.

 

Linus videót néztem nap közben. Baromira tetszetős minden része, a sokrétű irányítás, a hardver, a szoftver... ha itt emulációra is lehetőség lesz, és pl régi játékok is támogatást kapnak... durvaság lesz :D 

Várom a szoftveres embargó lejártát.

Link to comment
Share on other sites

XCube
15 hours ago, Cori said:

Linus videót néztem nap közben. Baromira tetszetős minden része, a sokrétű irányítás, a hardver, a szoftver... ha itt emulációra is lehetőség lesz, és pl régi játékok is támogatást kapnak... durvaság lesz :D 

Várom a szoftveres embargó lejártát.

Mivel telepíthetsz majd rá bármilyen X86 oprendszert is (Windows, Linux) bármi működni fog rajta.

On 2/8/2022 at 5:45 AM, kaszman1 said:

Megjöttek az első preview/review Steam Deck videók a kiválasztottaktól. Egyenlőre csak a Valve által megszabott játékok listáját tesztelhették, meg nem lehet még hivatalos felvételeket közölni az UI-ról, de nagyon-nagyon ígéretes.

Linus Tech Tips

  Reveal hidden contents

 

The Phawx

  Reveal hidden contents

 

Gamers Nexus

  Reveal hidden contents

 

 

A kissebb kifogások ellenére a tesztek szinte mindenhol biztatóak, talán csak az akksi amit páran kifogásoltak, de ugye grafikailag megterhelő tripla A címeknél alapból 2 óra max időt jósoltak. Az indie cuccok meg vígan futnak 5-6 órákat is akár.

Én izgatottan várom.

 

A hype miatt kicsit bánom, hogy nem rendeltem elő, de csak azért. Ha megjelent és lesz készlet majd újra elgondolkodom rajta. Igazából erre várok már az első erősebb kézi PC megjelenése óta, de tudom, hogy most csak porfogónak venném. Talán majd év vége felé.

Link to comment
Share on other sites

Cori

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

XCube
12 hours ago, Cori said:

 

Még egy játék, amiért jó lenne újítani a gépemen (legalább a VGA -n).

Link to comment
Share on other sites

Cori
14 hours ago, XCube said:

Még egy játék, amiért jó lenne újítani a gépemen (legalább a VGA -n).

Ne is mond :( Nekem már mindent kéne... 2014 ősze óta ugyanaz a gépem van (SSD meg +ram kivételével), amivel nem is lenne baj, mert minden komponens megfizethető árban van kivéve a mocskos VGAk, úgy meg nem igazán érné meg a fejlesztés, ha nincs új vidikari.

Link to comment
Share on other sites

Cori

 Monomyth - Új Dungeon crawler RPG

Kickstartert már backelték 38000 euróval, a cél 16500 volt. 

Free Demo elérhető steamen! A játék Június körül érkezik. (Q2)

Na most még nem próbáltam ,de videók alapján nagyon tetszik, többen Arx Fatalishoz hasonlították.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Ez érdekesnek tűnik.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...