Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fight Club - The Sequel


grasslover

  

42 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Real013

Fassbender? Õ ugrott be elõször... :unsure: Amúgy tényleg kúl. :)

Mad Men fõszereplõje, John Hamm.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Mad Men főszereplője, John Hamm.

Pontosan, Don Draper.

Legutóbb a Family Guy s11e02-ben volt egy cameoja, magát szinkronizálta két jelenetben -_- Elképesztő fickó, zseniális színész és hatalmas karakter. Youtube-on is vannak vlog feltöltései, amiket durva borostával ad elő :D. klikk

Aki meg nem néz Mad Men-t, azt csak sajnálni tudom, a legjobb jelenleg futó széria.

Link to comment
Share on other sites

getro2

Mad Men fõszereplõje, John Hamm.

Aham... Nem ismerem (csak hallomásból), nem igazán nézek sorozatokat... :D De tényleg király. Mármint az avatar.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Aham... Nem ismerem (csak hallomásból), nem igazán nézek sorozatokat... :D De tényleg király. Mármint az avatar.

Én sem nézem ezt a sorozatot (tervben van), de ismertem a karaktert, meg tudtam, hogy Grass imádja. :D

Aki meg nem néz Mad Men-t, azt csak sajnálni tudom, a legjobb jelenleg futó széria.

Akkor sajnálj nagyon. -_- Régóta tervben van, de most is vagy 7 sorozatot nézek, nem fér bele. Igyekszem majd azért pótolni, eddig sikerült idõt szakítanom mindenre, amire nagyon akartam. :D

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Az ilyeneket én se értem :D

Mellesleg hol találod ezeket a képeket? Nemrég a Junior forgatásán járt Kubrickot linkelted, az se kevésbé sokkoló shot :D.

Például itt.

+ Itt egy fa.sza interjú Kubrickról

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Uhh, too much awesomeness...

Már csak Sam Raimi, Bruce Campbell meg Eli Roth hiányzik róla. -_-

Például itt.

Ehhez hasonló gyûjteményt én a Flickr-en ismertem, csak az a link valahol eltûnt...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
grasslover

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

getro2

Találó, szerintem a 2, 6 a legjobb.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Minek csináltak Dean-es Drive poszter? Errõl lehúzzák az utolsó betût és jóccakát:

[GSF] Picture

-_-

Btw zseniális darabok, plakát alapján az Avatarért rohannék azonnal a cg-re, csak Wayne feje ne lenne rajta. :D

Viszont azt elszomorítónak tartom, hogy a plakátmûvészet mennyire elsorvadt mostanra.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Btw zseniális darabok, plakát alapján az Avatarért rohannék azonnal a cg-re, csak Wayne feje ne lenne rajta. :D

Viszont azt elszomorítónak tartom, hogy a plakátmûvészet mennyire elsorvadt mostanra.

Nekem is az Avatar kellene egybõl ^^ :D Bár az a Godard-Trainspotting is csábító.

Link to comment
Share on other sites

getro2

Viszont azt elszomorítónak tartom, hogy a plakátmûvészet mennyire elsorvadt mostanra.

Ja, a kedvenc klisém mikor a fickó fejét széthulló mozaikdarabként ábrázolják (legalább 5 ugyanolyan plakátot láttam, eddig :D). Lásd pl. Total Recall (az új).

Link to comment
Share on other sites

Joey

Nekem is az Avatar kellene egybõl ^^ :D Bár az a Godard-Trainspotting is csábító.

Akkor már inkább a Hangover, mert bár nem vagyok oda a kor vígjátékaiért, azért a Tom Cruise cameo mindent megérne. :B

Ja, a kedvenc klisém mikor a fickó fejét széthulló mozaikdarabként ábrázolják (legalább 5 ugyanolyan plakátot láttam, eddig :D). Lásd pl. Total Recall (az új).

Ja, említettem már párszor ezt a jófajta jelenséget. ^_^

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Van itt több is. A John Wayne féle Superman sajnos túl abszurd ahhoz, hogy igaz legyen, bár a Dzsingisz Kános filmjét ismerve már nem tûnik annyira meglepõ ötletnek.

Egyébként valóban sok (fõleg történeti) egyezés van a Drive és a Driver között, de stílusában sokkal inkább a To Live and Die in LA-hez, meg a korai Michael Mannhez áll inkább közel.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Van itt több is. A John Wayne féle Superman sajnos túl abszurd ahhoz, hogy igaz legyen, bár a Dzsingisz Kános filmjét ismerve már nem tűnik annyira meglepő ötletnek.

Egyébként valóban sok (főleg történeti) egyezés van a Drive és a Driver között, de stílusában sokkal inkább a To Live and Die in LA-hez, meg a korai Michael Mannhez áll inkább közel.

Köszi, befostam a röhögéstől. :D

Az Ötödik elem a Zardoz környéki Conneryvel priceless lenne, a T2-t meg ezek szerint rögtön a rendezői verzióval hozták volna be a mozikba. :D Walken castingolása T-1000-esként telitalálat. ^_^

EEEEZZZZ! :wub: :biglol: Hammer-féle Ghostbusters!

[GSF] Picture

Naná, hogy Orion! :B

Én megadom magam a zsenialitásnak...

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Uhh, vannak gyöngyszemek :D Yojimbo vs Godzilla, vagy a Kurosawa-féle 2001 Space Odyssey (rögtön Mifune-val a szkafanderben :D)...de a tetején az a Rocky IV-bõl kivágott Dolph Lundgren mint Venom :biglol:

Bár némelyik rém gyenge elgondolás, az a vicc, hogy még úgy is üt a poén :D.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
grasslover

[GSF] Picture[GSF] Picture

[GSF] Picture[GSF] Picture

[GSF] Picture[GSF] Picture

[GSF] Picture[GSF] Picture

Nem értek túlzottan az operatõri manõverek technikai megoldásához, de hogyan lehet ilyen pontosan ugyanazon az útvonalon végighaladva felvenni egyes jeleneteket? Vagy a vágás során finomítanak rajta és azért néz ki ilyen királyul?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Csabusa

Szerintem felvették kétszer úgy, hogy megpróbált végigmenni ugyanazon az útvonalon.

Mivel folyamatosan mozog a kamera nem látni annyira a különbségeket, és olyan, mintha teljesen ugyanaz lenne.

De ez csak tipp. Lehet, hogy hetekig szenvedtek vele :)

Egyébként ezek tényleg poén jelenetek a filmben, nekem is nagyon tetszik.

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Csabusa for president :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Szerintem felvették kétszer úgy, hogy megpróbált végigmenni ugyanazon az útvonalon.

Mivel folyamatosan mozog a kamera nem látni annyira a különbségeket, és olyan, mintha teljesen ugyanaz lenne.

De ez csak tipp. Lehet, hogy hetekig szenvedtek vele :)

Egyébként ezek tényleg poén jelenetek a filmben, nekem is nagyon tetszik.

Az a poén benne, hogy ha film közben nézed, észreveheted, hogy ez a korábbi jelenetre reflektál és a folyamatot utánozza/átfogalmazza, de így egymás mellé helyezve látszik igazán, mennyire egyezik még a kamera szöge is.

Mondjuk egy sín+krán kombót beállítva, akár egymás után is felvehették. A díszletet minimálisan kellett változtatni (betört szélvédõ, véres ajtó a marketben...stb), a szín árnyalatot meg simán utómunkálattal meg lehet oldani. Azért az is teljesítmény, hogy Simon Pegg mennyire ugyanazt hozza...

(Hasonló a helyzet és a csodálkozásom a

között, ahol a színésznõt cserélték és konkrétan ugyanazt a jelenetet kapjuk, pedig újra lett forgatva. Nekem pl ezt a végtelen profi újraforgatást itt a fórumon fedte fel valaki, azután hogy mindkét részt láttam ezerszer, sokszor akár egymás után is...és soha nem tûnt fel. De az sem, hogy a két színésznõ nem ugyanaz :D. És mellesleg Crispin Glover is kiszállt már a folytatásokból, de róla is azt hittem, hogy még bent van.)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...