Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Deus Ex Sorozat


chrisnagy13

Recommended Posts

Malleus

Ha még nem volt itt

Csak 10 hozzászólással lejjebb. :D

Viszont ha már beraktad újra, megint kiemelném a 3:50-nél levõ részt, azon jót röhögtem. :)

Link to comment
Share on other sites

Razon

Csak 10 hozzászólással lejjebb. :D

Viszont ha már beraktad újra, megint kiemelném a 3:50-nél levő részt, azon jót röhögtem. :)

Fuck, pedig gyorsan lescrolloztam youtube videót keresve, csak linkként volt ott :D

"Those were my pizzas, that was my lunch" :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
bcom

Deus Ex HR 3 juró a steamen.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Be is ruháztam rá, meg a DLC-re. Már elõtte is majdnem megvettem 7 euróért, jó hogy vártam :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Razon

[GSF] Picture

:D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Akinek kellene a Deus Ex elsõ két része, gyorsan menjen fel GOG-ra.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Nomad90

Emberek lenne egy gondom.

Most a gamestarhoz ugye steam-es Deus Ex Human Revolution jár. Ez szép és jó, csak azt nem értem ami tört verzióban elment az eredetiben miért okoz kékhalált?

Konkrétan tört verzióban simán elmentem addíg, hogy az álcázós "szépséget" legyõztem, most eredetiben meg azután, hogy kiszedem a hacker féjébõl a cuccost, Sarif elküld kicsit nyomozni, és ahogy felérek a folyósóra ami tele van pakolva robbanóanyagokkal, ott kékhalált kapok, és vmi ati3duag.dll a hibás állítólag. Pedíg graf eléggé le van csavarva....

Mással nincs ilyen gondom csak a Deus Ex-nél jött elõ ott is csak most elõször.

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Emberek lenne egy gondom.

Most a gamestarhoz ugye steam-es Deus Ex Human Revolution jár. Ez szép és jó, csak azt nem értem ami tört verzióban elment az eredetiben miért okoz kékhalált?

Konkrétan tört verzióban simán elmentem addíg, hogy az álcázós "szépséget" legyõztem, most eredetiben meg azután, hogy kiszedem a hacker féjébõl a cuccost, Sarif elküld kicsit nyomozni, és ahogy felérek a folyósóra ami tele van pakolva robbanóanyagokkal, ott kékhalált kapok, és vmi ati3duag.dll a hibás állítólag. Pedíg graf eléggé le van csavarva....

Mással nincs ilyen gondom csak a Deus Ex-nél jött elõ ott is csak most elõször.

Próbáld ki a verify integrity of game files nevû csodát properities/local data alatt...nálam helyrevágta a portalt. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
nesher666

Steamen beszereztem kb 4 euro-ért a teljes játékot DLC-kkel és a Missing Link-et. Ennyi pénzért kár lett volna kihagyni.

Továbbra is azt kell mondjam, hogy egy iszonyatosan jól megcsinált játék! B)

A hangulat, a játékmenet, a "félig" open-area érzés (aki játszott vele, tudja mire gondolok), nagyon jól el van találva.

Link to comment
Share on other sites

Raven

Steamen beszereztem kb 4 euro-ért a teljes játékot DLC-kkel és a Missing Link-et. Ennyi pénzért kár lett volna kihagyni.

Továbbra is azt kell mondjam, hogy egy iszonyatosan jól megcsinált játék! B)

A hangulat, a játékmenet, a "félig" open-area érzés (aki játszott vele, tudja mire gondolok), nagyon jól el van találva.

hát ez a félkész, steril open world nekem pont elveszi a kedvem. nem is nagyon volt kedvem elindítani az elsõ 4 óra után.

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Továbbra is azt kell mondjam, hogy egy iszonyatosan jól megcsinált játék! B)

+1, eszméletlenül jól átjön a cyberpunk érzés.

Link to comment
Share on other sites

nesher666

hát ez a félkész, steril open world nekem pont elveszi a kedvem. nem is nagyon volt kedvem elindítani az első 4 óra után.

Nem értek egyet, ugyanis ez nem egy sandbox shooter (pl GTA), csak jóval nagyobb szabadságot ad mint egy CoD féle csőpályás agyatlan lövölde.

Tehát ez szerintem mindenféleképpen pozitívum.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
wolfman8

Elkezdtem a játékot, de úgy érzem, hogy a nyelvezete durvább lesz annál, hogy 'go to the bomb and defuse it ~ we want to burn the world stb.', szóval az angol tudásomon valszeg ki fog fogni egy idõ után. Használható magyarítás gondolom nincs hozzá? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Elkezdtem a játékot, de úgy érzem, hogy a nyelvezete durvább lesz annál, hogy 'go to the bomb and defuse it ~ we want to burn the world stb.', szóval az angol tudásomon valszeg ki fog fogni egy idő után. Használható magyarítás gondolom nincs hozzá? :unsure:

kicsit komplexebb párbeszédek, szövegek vannak, mint az átlag játékokban igen, de a főbb dolgokat lehet érteni úgyis ha nem konyítasz semmit az adott nyelven (gondolom angol változat).

de ha mélyebben bele akarsz menni a játék által felvázolt robotok-emberek filozófiába akkor kelleni fog párszor a szótár ha nincs közepes/magas nyelvtudásod

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Chuck_Norris

DEUS EX MANKIND DIVIDED E3 2015

V_gmkCHZACI

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
vilcade

Már csak fél év! B)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Steamen akciós a széria, be is szereztem a Human Revolutiont :)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Steamen akciós a széria, be is szereztem a Human Revolutiont :)

Még nem játszottad, vagy csak steam-en nem volt meg?

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Még nem játszottad, vagy csak steam-en nem volt meg?

Szánom-bánom, még Deus Ex-szûz vagyok :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Szánom-bánom, még Deus Ex-szûz vagyok :D

Áá ne bánd, sosem késõ :P

A HR meg pont jobb fajta, el lehet vele lenni. Természetesen az elsõ a videójátékok Szent Grálja B), de a kora miatt ma már nem annyira versenyképes csak ilyen retrósznoboknak, mint én :)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Áá ne bánd, sosem késõ :P

A HR meg pont jobb fajta, el lehet vele lenni. Természetesen az elsõ a videójátékok Szent Grálja B), de a kora miatt ma már nem annyira versenyképes csak ilyen retrósznoboknak, mint én :)

Ugyan már, nagyon is megállja a helyét ma is. Tranquilizer dart + felfedezés = easy progress, ennyit kell tudni. Esetleg rácuppantani egy HD pakkot.

Szánom-bánom, még Deus Ex-szûz vagyok :D

Én olyan 2002-2004 körül szereztem meg az elsõ részt, de úgy 2008-2010-ig sose élveztem, 3x elkezdtem, és semmi.

Aztán ráéreztem, és 2x végig is toltam (utóbbi azért elég jó feat, tekintve, milyen hosszú és tartalmas cucc).

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ugyan már, nagyon is megállja a helyét ma is.

Persze mert te is retrósznob vagy :troll:

Na de komolyan mai játékhoz szokott szemnek elég gagyinak tűnhet. Persze nem az, csak na azért mégis legyünk realisztikusak.

Nálam a prod-crossbow-silenced sniper rifle szokott az első három slotban landolni, tartaléknak meg a stukker - minden idők leghasználhatóbb kezdő fegyvere :) Komplett mecheket szedtem szét vele :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Persze mert te is retrósznob vagy :troll:

Na de komolyan mai játékhoz szokott szemnek elég gagyinak tûnhet. Persze nem az, csak na azért mégis legyünk realisztikusak.

Nálam a prod-crossbow-silenced sniper rifle szokott az elsõ három slotban landolni, tartaléknak meg a stukker - minden idõk leghasználhatóbb kezdõ fegyvere :) Komplett mecheket szedtem szét vele :D

Pont arról beszélek, hogy viszonylag késõn sikerült rátalálnom, amikor már javában pakoltam az újabb cuccokat, azért ez csak elmond róla valamit. System Shock 2 ugyanez.

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Pont arról beszélek, hogy viszonylag késõn sikerült rátalálnom, amikor már javában pakoltam az újabb cuccokat, azért ez csak elmond róla valamit. System Shock 2 ugyanez.

System Shock 2-t nem merném elõvenni, amikor 10 évesen játszottam a demójával, egy életre traumatizált :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...