Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Misfits


freezy

Recommended Posts

freezy

Hm,nekem tetszett. Bár lehet,hogy elfogult vagyok kissé..mindenestre ki lehet ebbõl jól is jönni. Csak nem szúrják el.Bízok benne.

Link to comment
Share on other sites

Mastigias

Hm,nekem tetszett. Bár lehet,hogy elfogult vagyok kissé..mindenestre ki lehet ebbõl jól is jönni. Csak nem szúrják el.Bízok benne.

Ámen...

Link to comment
Share on other sites

bonebreaker

Ahogy gondoltam, mégiscsak képesség leszívással oldják meg a jövõ Simon dolgot. Bár azt nem értettem, hogy Simon miért tudott a 7. részben a jövõbeli önmagáról annak ellenére, hogy az elõzõ részben vissza lett tekerve az idõ és így a dolog valójában nem derült ki.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Ahogy gondoltam, mégiscsak képesség leszívással oldják meg a jövő Simon dolgot. Bár azt nem értettem, hogy Simon miért tudott a 7. részben a jövőbeli önmagáról annak ellenére, hogy az előző részben vissza lett tekerve az idő és így a dolog valójában nem derült ki.

Erre mondtam egyik ismerősömnek,hogy ez a 3 hónappal később..ez elég gáz volt. Egyedül ez nem tetszett nekem ebben. Hirtelen Simon összejött alatta Alisha-val és mindenről tud..elkezd edzeni(dehogy miért..azért,hogy Superhoodie legyen?),Nathan maradt a CC-ben..Curtis pultos..szal' kicsit olyan érzésem van,hogy ők se tudták hogy magyarázzák meg nekünk ezért ráfogták,hogy 3 Months Later aztán mindenki rakja össze.. :D :/

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Az én bajom meg az, hogy rengeteg helyzetet egy kis gondolkodással meg lehetne oldaniuk, helyette teljesen hülyén cselekszenek. Jó persze így lesz plot, de akkoris gáz. Elõször a videójátékos csókánál jutott eszembe, de most a 6. részben is, oké, hogy a probation worker bemondta, hogy képességük van.. De egyszerûen letagadják és kész, nincs semmi probléma. Most meg adjuk el a képességeinket, mert úgyse tudunk velük semmit kezdeni. Alishanál ezt meg is értem, de mondjuk a teleportálás, vagy a gondolatolvasás, pláne, ha egy kis idõt ráfordítanak és megtanulják használni mint tette a milk guy is..

Na szóval voltak logika problémáim az évaddal, az elsõben nem tûntek fel ilyenek.

Link to comment
Share on other sites

Mastigias

Akkor most már nem használjuk a SPOILER gombot? :D

Amúgy ha pénz kell nekik, megcsinálhatták volna ezerféle képpen, pl. Simon láthatatlan lesz, és lenyúlja a pénzszállító kocsiból... Mintha már megtörtént volna... Ez a rész tele volt logikai bukfencekkel, úgyhogy remélem, hogy csak valami "azt látod, amit láttatok veled" szupererejû valaki játszatta le velük ezt... pl. a terhes csajszi, mert nem akart egyedül lenni, és megálmodott egy világot magának, a többieket meg rabul ejtette a gondolataiban, vagy valami...

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Jah tényleg van most már spoiler gomb. :D Megszoktam már a fehérítést. :)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Az én bajom meg az, hogy rengeteg helyzetet egy kis gondolkodással meg lehetne oldaniuk, helyette teljesen hülyén cselekszenek. Jó persze így lesz plot, de akkoris gáz. Először a videójátékos csókánál jutott eszembe, de most a 6. részben is, oké, hogy a probation worker bemondta, hogy képességük van.. De egyszerűen letagadják és kész, nincs semmi probléma. Most meg adjuk el a képességeinket, mert úgyse tudunk velük semmit kezdeni. Alishanál ezt meg is értem, de mondjuk a teleportálás, vagy a gondolatolvasás, pláne, ha egy kis időt ráfordítanak és megtanulják használni mint tette a milk guy is..

Na szóval voltak logika problémáim az évaddal, az elsőben nem tűntek fel ilyenek.

Sajnos van benne igazság,amit mondassz. Mondjuk Nathan esetében is érthető,hogy eladta a képességét..de nála szimplán csak azért,mert annyira hülye :lol: és spontán cselekszik mindig,hogy végig se gondolja..csak most ez a gyerekes dolog..amúgy kíváncsi vagyok,hogy ez a szál hogy fog tovább futni..Nekem ez is furcsa volt kicsit. Olyan,mint az előző évadban,amikor a kisbaba irányította,hogy legyen az apukája..de most nem irányította senki..mégis egyből ráhajt egy terhes anyára és egyből lelkiismeretesen akar pénzt keresni..Mondjuk az meg megint más kérdés,hogy Nathan lassan nem tud olyat mondani,akivel nem feküdt le..öregnő,terhes anya..mi jöhet még? Kb mint Quagmire a Family Guy-ban..az "I never" ivós játékban :D

Ez az utolsó rész egyre jobban sántít,ahogy egyre többet gondolkozok rajta..az a baj. Nektek amúgy melyik a kedvenc részetek az évadból? Nekem a 2. Amikor az öccsével volt Nathan. + a többi rész is,de az a best számomra.

Na ezt most nemtom miért fehérítettem..pedig én már használom a gombot.. :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Második rész toronymagasan nekem. :) A csavarral a végén.. az bejött nagyon.

Aki meg Kés/alatton edzõdött annak meg se kottyan egy kis terhes meg öregnõs szex. :D Mondjuk itt adtak a zoofiliának is izomból. :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Második rész toronymagasan nekem. :) A csavarral a végén.. az bejött nagyon.

Ja,nekem is leginkább azért. Meg tök jó számok voltak benne,a trailer alatt is ugye Chemical Brothers - Dissolve..szóval az a rész elejétõl végéig,trailerestül mindenestül a legjobb volt,szvsz.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Én azt nem értem hogy future Simonra miért nem hatott Alisha ereje.

Kedvenc részeim az évadból a dairy productos és a GTAs :) Ez az utolsó is jó volt, várom a 3. évadot.

Link to comment
Share on other sites

Razon

2x postolta ugyan azt, nemtom miért :unsure:

Link to comment
Share on other sites

freezy

Én azt nem értem hogy future Simonra miért nem hatott Alisha ereje.

Lehet van egy olyan ereje is,hogy nem hatnak rá az ilyen szupererõk..az idõutazás mellett.

Majd kiderül: )

Link to comment
Share on other sites

Mastigias

Szerintem szimplán annyi, hogy Alisha nem fogja visszakapni az erejét...

Link to comment
Share on other sites

freezy

Szerintem szimplán annyi, hogy Alisha nem fogja visszakapni az erejét...

Az is egy opció,de ha az előzményeket nézzük,akkor Simonnal volt valami,ami miatt nem hatott rá Alisha ereje. Mármint Future Simonnal. Amúgy Alishanak szerintem azért lesz új ereje,mert Jesus meghalt és nem tudom,hogy halott emberből vissza tudják e venni az erőket..

Link to comment
Share on other sites

Ante

Az is egy opció,de ha az elõzményeket nézzük,akkor Simonnal volt valami,ami miatt nem hatott rá Alisha ereje. Mármint Future Simonnal. Amúgy Alishanak szerintem azért lesz új ereje,mert Jesus meghalt és nem tudom,hogy halott emberbõl vissza tudják e venni az erõket..

Nem, mondta, hogy az övé elúszott. (Szerencsére, mert elég gyökér erõ volt.)

Link to comment
Share on other sites

Razon

Curtisének is annyi, az erõ bizniszes fickó mondta hogy lehetetlen visszaszerezni. Kíváncsi vagyok ki milyen erõt kap majd. De várhatok majdnem 1 évet :(

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Szerintem egy remek rész lett volna ha nincs a vége. Nagyon nem tetszik ez a keverés az új erõkkel stb. Remélem sikerül valahogy úgy megoldaniuk, hogy ne legyen szar.

Amúgy az évad ugyanolyan remek volt mint az elsõ, rendkívûl jól eltalált egy sorozat. Nekem a 2., 4,. 6,. rész tetszett a legjobban. Na és akkor most jöhet a várakozás jövõ ilyenkorig. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

freezy

Úgy olvastam facebookon egy hozzászólásban,hogy Robert aláírta a szerződést a 3.évadra..persze ez még semmit nem jelent,de én azért remélem,hogy így van.

Amúgy boldog karácsonyt mindenkinek! : )

[biA] Picture

Link to comment
Share on other sites

Real013

Szerintem ebben az utolsó részben pont, hogy a vége volt egyedül értékelhetõ. Oké, hogy három hónappal késõbb, de ennyire elsietett, logikátlan jellemfejlõdéseket és döntéseket bas.zott ritkán látni még egy brazil szappanoperában is. A méhlepényes poén viszont 2010 legjobbja xD

Link to comment
Share on other sites

-Slane-

Egyetértek, fõleg

Nathan döntései voltak teljesen logikátlanok

Link to comment
Share on other sites

ryd

Ma megnéztem az elsõ részt, és tetszett. Amúgy meg Alisha-nak van a legjobb képessége XD

Link to comment
Share on other sites

freezy

Ma megnéztem az elsõ részt, és tetszett. Amúgy meg Alisha-nak van a legjobb képessége XD

Hát..elsõre lehet úgy tûnik,de messze nem olyan hálás dolog. Inkább átok,mint pozitív képesség.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Egyetértek, fõleg

Nathan döntései voltak teljesen logikátlanok

Mert Nathan õrült :D Amúgy mikor várható a 3. évad?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Mert Nathan õrült :D Amúgy mikor várható a 3. évad?

Egy év múlva.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...