Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Misfits


freezy

Recommended Posts

Mastigias

Jobbak a sima kiadások, mint a boxsetek, szerintem (: A polcon szebben néznek ki... Még régen a Pókember 1-2-t megvettem díszkiadásban (hát na, fiatal voltam és bohó =), és nagyon hülyén néznek ki egymás mellett... Egyik jobban kilóg mint a másik... Amúgy DVD gyûjtõ vagyok (:

Magyarországon miért nem hozza be az RTL vagy a TV2 a sorozatot? Szerintem jól járnának vele...

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Magyarországon miért nem hozza be az RTL vagy a TV2 a sorozatot? Szerintem jól járnának vele...

Kutya se nézné. -_-

Esetleg a coolra el tudom képzelni.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Jobbak a sima kiadások, mint a boxsetek, szerintem (: A polcon szebben néznek ki... Még régen a Pókember 1-2-t megvettem díszkiadásban (hát na, fiatal voltam és bohó =), és nagyon hülyén néznek ki egymás mellett... Egyik jobban kilóg mint a másik... Amúgy DVD gyûjtõ vagyok (:

Magyarországon miért nem hozza be az RTL vagy a TV2 a sorozatot? Szerintem jól járnának vele...

Nekem is inkább sima kiadásaim vannak,mint boxsettek. De pont a Spiderman trilógia boxsetben van meg és a 2 StarWars is..de pl a Vissza a jövõbe nem stb.

Hát úgy tudom a Skins sincs Magyarországon(bár valamiért úgy rémlik,hogy valamelyik adón volt :unsure: )..pedig az azért sokkal népszerûbb..sokan ismerik és ha már az nem népszerû..akkor a Misfits tuti nem kap szerepet Magyarországon..esetleg egyszer.

Amúgy megnéztem amazonon és besz@rás,de 27.-én jelenik meg a box-set és a 2.évad is..viszont drága mindkettõ(pedig még most is van rajtuk kedvezmény..az eredeti árukat le se merem írni..az azért már rablás..kedvenc sorozatom,de 6 részért ennyit elkérni )Tavasszal tuti lesz akció,majd akkor lecsapunk.

Link to comment
Share on other sites

Mastigias

Tavasszal tuti lesz akció,majd akkor lecsapunk.

Így legyen! :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Skins ment coolon, 3 évadot tuti leadtak.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Jobbak a sima kiadások, mint a boxsetek, szerintem (: A polcon szebben néznek ki... Még régen a Pókember 1-2-t megvettem díszkiadásban (hát na, fiatal voltam és bohó =), és nagyon hülyén néznek ki egymás mellett... Egyik jobban kilóg mint a másik... Amúgy DVD gyűjtő vagyok (:

Magyarországon miért nem hozza be az RTL vagy a TV2 a sorozatot? Szerintem jól járnának vele...

A nagy adók 18-49-re céloznak, oda meg ez nem való :) Még coolon is necces sztem, bár nem tom, hogy szerepel a Skins... Meg amúgy az ilyen fiataloknak szóló, "igényesebb" sorozatok pont baromira nem éri meg egyik adónak sem, mert pont ez a réteg az, aki mindent torrentről szerez be, és nem néz tévét. Szerintem :)

Link to comment
Share on other sites

Mastigias

...mert pont ez a réteg az, aki mindent torrentrõl szerez be, és nem néz tévét. Szerintem :)

Ebben van valami (:

Persze nem az itt lévõkre, és nem is magamra gondoltam :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Legutóbbi általam olvasott jogi állás szerint, ami nálunk nincs kereskedelmi forgalomban, azt nem csúnya dolog torrentrõl beszerezni. :)

Link to comment
Share on other sites

Mastigias

Legutóbbi általam olvasott jogi állás szerint, ami nálunk nincs kereskedelmi forgalomban, azt nem csúnya dolog torrentrõl beszerezni. :)

Akkor jó(:

Meg is említeném, hogy tölthetõ a 7. rész!!!

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Egyet nem értek. Hogy lehetett a 6. rész a szezonzáró,ha a Christmas special továbbviszi a történetet?

Link to comment
Share on other sites

Pettya

Egyet nem értek. Hogy lehetett a 6. rész a szezonzáró,ha a Christmas special továbbviszi a történetet?

én se nagyon értem, nekem a 2x07 a finálé és kész

Link to comment
Share on other sites

freezy

Én meg még nem láttam.Majd este.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Én se,elõzetes alapján mondtam.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Jó volt, bár egy kicsit brutális néhol...

Link to comment
Share on other sites

thewbie

sztem gagyi rész volt, nem tetszett ez az adjuk el az erõnket cuccos kavarás, meg a terhes csajos-nathan apa leszek- dolgot is gyengének találtam

pár ütõs jelenet volt persze

"I am going to kill Jesus" meg az alienes :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Uhh. Hát ez a rész nem tetszett. Kicsit elmentek Lost Roomos irányba ezzel az adjuk-vesszük az erõket (hû ez nagyon gáz volt) de legalább lesznek új, talán használhatóbbak a következõ évadra. Mondjuk azt nem látom Curtis hogyan hozza vissza Nikkit.

Link to comment
Share on other sites

Mastigias

Én még várom a feliratot, de úgy tûnik, ma már nem lesz :(

Spoiler-eket nem olvastam el, de egyelõre nem valami jók a visszajelzések, ahogy látom :D

Link to comment
Share on other sites

thewbie

Uhh. Hát ez a rész nem tetszett. Kicsit elmentek Lost Roomos irányba ezzel az adjuk-vesszük az erõket (hû ez nagyon gáz volt) de legalább lesznek új, talán használhatóbbak a következõ évadra. Mondjuk azt nem látom Curtis hogyan hozza vissza Nikkit.

sehogy? bár örülnék neki ha visszahoznák, nem örültem neki hogy meghalt. Simon meg most kap idõutazós erõt gondolom, meg talán valami olyasmit ami miatt nem hatott rá alisha ereje

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ha nem hozzák vissza, akkor a rész közepétõl számított motivációt teszik semmissé.. azért csaknem.

Ez meg óriási. :D Facebook kell hozzá btw.

Link to comment
Share on other sites

Mastigias

Ez meg óriási. :D Facebook kell hozzá btw.

Tényleg az! :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

hehe,rohadt jó :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mastigias

Magyar feliratról nem tud valaki valamit? :S

Link to comment
Share on other sites

Ante

Láttátok már a Superhoodie's surveillance camera videókat? :D Hattalmas...

Link to comment
Share on other sites

freezy

Láttátok már a Superhoodie's surveillance camera videókat? :D Hattalmas...

Én igen.

és most néztem meg a részt is. Nekem tetszett,jó volt ez. Bár néhol tényleg kicsit erősre sikeredett:D,de azért nekem nagyon tetszett. Kíváncsi vagyok hogy fogják folytatni.

Mondjuk ez a 3 hónappal később dolog szerintem túl nagy ugrás volt..

Biztos variálódnak az erõk,ez tetszik. Bár már megszoktam ezt,ami van. Remélem Nathan azért marad halhatatlan(meg azt is,hogy egyáltalán marad a sorozatban)..bár el tudnék képzelni neki még 1-2 vicces erõt pluszba..lehet több képességük is lesz. Érdekes lezárás volt mindenképpen.

Link to comment
Share on other sites

Mastigias

Nem bírtam ki, megnéztem angol felirattal, nem volt vészes.

A rész viszont egyáltalán nem volt Misfits-es...

Erõkavarás?! Ne már... Heroes-os... Most komolyan innen fogják folytatni a cumót? Ez inkább egy drogos szürreális álomnak felelhetne meg, semmint egy résznek... Remélem nem folytatják... Erõkeverés... nem volt jó :(

Gyenge évadzárónak, na.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...