Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Team Fortress 2 - Part 3


Deathangel

Recommended Posts

Athesz

Na semmi hír karácsonyi Mikulás Boss-ról? :huh: Elõször a Kisjézusra gondoltam de azt nem raknák be sokáig respawnol.... :unsure:

Azon gondolkodom lehet letöltöm megint megnézem mennyire tudják még elcseszni, ekkora winyón amit kaptam akkor is elfér ha évente nézek rá egyszer. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Na semmi hír karácsonyi Mikulás Boss-ról? :huh: Először a Kisjézusra gondoltam de azt nem raknák be sokáig respawnol.... :unsure:

Ez fájt :ph34r:

Szerintem csak az idődet pazarlod rá, én is játszottam vele 1-2 napja úgy fél órát. Nem volt jó.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Elõször a Kisjézusra gondoltam de azt nem raknák be sokáig respawnol.... :unsure:

Áááh :D beteg vagy. :)

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

Az új fegyverek pedig azt kell hogy mondjam jók lettek, nagyon is. Sok unbalanced szemét jött ki már, de ez az update szerintem jóra sikerült. Lehet jönni vele hogy fúúú heavy +20% damage, ami vanillában táp is lenne, de elnézve hogy eddig mik jöttek más classoknak, szerintem balanced. Meg jópofák az új szettek is, nincsenek benne sapkák végre, és nem adnak semmi olyan kiemelkedõen durva dolgot mint amit pl. a Fez ad (valamelyik pontra ráálltam és zsinórban 3-4x megöltem ugyanazt a heavy medic párt aki figyelt elõre mikor jönnek be a társaim, és semmit nem hallani fél cm-re se a spy-tól, szóval ezt nekem találták ki :D.

Csak van egy apró bökkenõ: már feleslegesen sok, kidolgozatlan fegyver van (getting_killed_by_a_skull.avi)

Link to comment
Share on other sites

efperel

Csak van egy apró bökkenõ: már feleslegesen sok, kidolgozatlan fegyver van (getting_killed_by_a_skull.avi)

demo_a_fegyó_oldalába_tölti_a_pipeokat.xls

low_res_textúra_a_candy_canen_ami_az_év_minden_más_szakában_hülyén_fog_kinézni_ha_használom_amúgyis.zip

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Csak van egy apró bökkenõ: már feleslegesen sok, kidolgozatlan fegyver van (getting_killed_by_a_skull.avi)

Ez sajnos így van. Én amúgy továbbra is tartom hogy ez lehetne egy jó játék, ha a Valve vette volna a fáradtságot és megcsinálja rendesen, nem pedig egy régi, jó játékukat alakítják át.

De hát ismerjük milyen szorgalmasak, biztos épp nem volt összelopni való mod a neten :D.

Link to comment
Share on other sites

efperel
Én amúgy továbbra is tartom hogy ez lehetne egy jó játék, ha a Valve vette volna a fáradtságot és megcsinálja rendesen, nem pedig egy régi, jó játékukat alakítják át.

Nem tudom mennyit játszottál a régi team fortressekkel, de elég drasztikus a különbség a kettõ közt, és jóval több van benne, minthogy a "valve ellopta és tett alá egy szebb textúrát". Tf2 igenis jó játék volt amikor kijött, és voltsok olyan változtatás is ami jobbá tette a játékot, elég hogyha távol maradsz a 32 fõs degrootkeep meg trade szerverektõl és leszarod a sapkákat. Persze, van egy-két idegesítõ fegyver, de egyik sem olyan, hogy tökéletesen tönkretegye a játékot.

Link to comment
Share on other sites

Lowász

Nem tudom mennyit játszottál a régi team fortressekkel, de elég drasztikus a különbség a kettő közt, és jóval több van benne, minthogy a "valve ellopta és tett alá egy szebb textúrát". Tf2 igenis jó játék volt amikor kijött, és voltsok olyan változtatás is ami jobbá tette a játékot, elég hogyha távol maradsz a 32 fős degrootkeep meg trade szerverektől és leszarod a sapkákat. Persze, van egy-két idegesítő fegyver, de egyik sem olyan, hogy tökéletesen tönkretegye a játékot.

Scattergun.

Rocket launcher.

Sniper rifle.

Nem is értem ezeket miért rakták bele. Olyan jó lenne a játék csak középkori fegyverekkel... oh wait...

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nem tudom mennyit játszottál a régi team fortressekkel, de elég drasztikus a különbség a kettő közt, és jóval több van benne, minthogy a "valve ellopta és tett alá egy szebb textúrát". Tf2 igenis jó játék volt amikor kijött, és voltsok olyan változtatás is ami jobbá tette a játékot, elég hogyha távol maradsz a 32 fős degrootkeep meg trade szerverektől és leszarod a sapkákat. Persze, van egy-két idegesítő fegyver, de egyik sem olyan, hogy tökéletesen tönkretegye a játékot.

Az összhatás olyan sajnos, nem pedig egy-egy kirívó dolog. Ahogyan azt te is mondtad: drasztikus a különbség (vanilla szerverek alapján mondom).

Link to comment
Share on other sites

efperel

Nem is értem ezeket miért rakták bele. Olyan jó lenne a játék csak középkori fegyverekkel... oh wait...

Én se szeretem a stílusváltást, ami már nagyjából a Scout update óta jelen van, de mit lehet tenni? Legalább mint játék élvezetes, annak ellenére, hogy a design halott. Meg különben is mi van a Team Fortress 2-n kívül, ami hasonló kategóriájú játék?

Link to comment
Share on other sites

Jelan

A DH kivételével mindent lekakálnék az update cuccokból, mert vanillascout ownz, csak na, szarul fut. Spy-sniper ápdét idejében még olyan jól futott, hogy tudtam FRAPS-el felvenni. Jelenleg stabil 10-15FPS-el döcög minden beállítás mellett.

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

A DH kivételével mindent lekakálnék az update cuccokból, mert vanillascout ownz, csak na, szarul fut.

Irony?

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Irony?

Bevallom én nem találtam meg benne.

Link to comment
Share on other sites

csontee

bõven elég lenne a vanilla+medlocks

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

bõven elég lenne a vanilla+medlocks

azért volt még azon kívül pár jó update (engineer, pyro)

Link to comment
Share on other sites

Almier

azért volt még azon kívül pár jó update (engineer, pyro)

az engi egy szar volt

Link to comment
Share on other sites

Jelan

az engi egy szar volt

Agreed.

Link to comment
Share on other sites

Salamandre

azért volt még azon kívül pár jó update (engineer, pyro)

Pyro updatebõl is csak az Axtinguisher meg a Flare gun (míg el nem cseszték) volt jó. Degreaser meg Powerjack nevetséges... Még a Homewrecker nem op, de azt szerintem nem sokan használják :)

Link to comment
Share on other sites

csontee

azért ne keverd a dolgokat

Link to comment
Share on other sites

proKSA

Tf-mentes boldog új évet kívánok! :)

Link to comment
Share on other sites

Lowász

Tf-mentes boldog új évet kívánok! :)

+1

Én se szeretem a stílusváltást, ami már nagyjából a Scout update óta jelen van, de mit lehet tenni? Legalább mint játék élvezetes, annak ellenére, hogy a design halott. Meg különben is mi van a Team Fortress 2-n kívül, ami hasonló kategóriájú játék?

H.A.V.E:?

Link to comment
Share on other sites

Iwashi

H.A.V.E:?

Játszottam a bétájával (nyugaton MicroVolts néven fut),de a grafikai stliuson kivül semmi köze nincs a tf2-höz, nem értem miért hasonlitják. <_< Nem kaszt alapú, 4 karakter van összesen, és mindegyik használhatja (és használja is, tehát minden fegyvertipusból 1 van nálad mindig) az összes fegyvert... Inkább olyan mint egy lassabb játékmenetû UT, vagy Quake.

Link to comment
Share on other sites

efperel

H.A.V.E:?

hahaha oh wow

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...