Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Team Fortress 2 - Part 3


Deathangel

Recommended Posts

Copiedname

Crockival amúgy mostanság tök jól el vagyunk duel storeon meg itt ott :D Kellemes idõtöltés.

Legalább 100 órám van azon a mapon :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nomad90

"Crockival amúgy mostanság tök jól el vagyunk duel storeon meg itt ott Kellemes idõtöltés.

Legalább 100 órám van azon a mapon"

Hát ha gondoljátok, beszállhatok én is, semmi perc lehúzi steamen, és ez a mann vs machine elég jónak néz ki, szóval hír áj em, szkrím fór help íf jú níd. :D

Link to comment
Share on other sites

crocki

"Crockival amúgy mostanság tök jól el vagyunk duel storeon meg itt ott Kellemes idõtöltés.

Legalább 100 órám van azon a mapon"

Hát ha gondoljátok, beszállhatok én is, semmi perc lehúzi steamen, és ez a mann vs machine elég jónak néz ki, szóval hír áj em, szkrím fór help íf jú níd. :D

vegyél fel steamen, Clockwork Suiseiseki vagyok. én majdnem minden nap játszok, ha van kedved, játszhatunk együtt is.

ez bárkire vonatkozik, aki tfezni szeretne egy kicsit.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
szaaszaa

Hello!

A Kartel Kocsma pár Halloween jegyében eltöltött nap után visszaöltötte a régi megszokott formáját. Tehát aki "hagyományos módon" szeretne publicolni annak újra szabad a pálya. (91.83.64.46:27015)

Emellett azonban Zsirmo fellõtt egy külön Scream Fortress Event szervert is, szóval aki továbbra is Merasmusa szeretne vadászni, az fáradjon a következõ címre: 84.21.11.243:27015

Hírek, helyzetjelentés és véleménynyilvánítási lehetõség a szerverekrõl: itt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SaltyDave
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
GhostjAAH

Üdv mindenkinek,

Így elsõre valószínûleg sokatoknak nem mond semmit ez a "NewComers Project" , hiszen nemrég találtam ki ( illetve már régebben, de sosem vágtam bele ), szóval egybõl a közepébe is csapnék a dolgoknak.

Szeretnék beindítani egy olyan "csoportot", "kisebb közösséget", akik új játékosokat próbálnak bevezetni a TF2 kompetetív világába, ezzel is növelve a nem túl nagy magyar scene-t.Az én , és a csoport célja ettõl fogva nyilván az, hogy új játékosok kerüljenek be a warozások világába, ezzel is megismertetve a játék ezen oldalát és frissíteni a communityt.

Olyan játékosokat keresek, akik eddig nem merték , nem tudták kipróbálni ezt az oldalát a játéknak , viszont érdekli õket, tudnának idõt belefektetni , nem adják fel egybõl ha nem megy és ezzel együtt az is a céljuk, hogy egyre jobbak legyenek.

Ehhez keresek embereket, akiket csapatba, csapatokba ( ha annyi ember gyûlik össze ) "toboroznánk" és együtt játszanának. Persze mindenhez adnánk segítséget, tippeket, játszanánk is veletek nyilván. Amit csak lehet megtennénk, ezzel is megadva a kezdõ lökést ahhoz, hogy a továbbiakban akár kompetetíven is játszatok. Persze olyanok is jöhetnek, akiknek nincsen csapatuk jelenleg, de már van valamennyi tapasztalatuk és csapatban szeretnének játszani.

A fentebb leírtak 6v6 játékrendszerre vonatkoznak, tehát 9v9-el nem foglalkozunk :)

Szóval olyan embereket keresek, akik ;

- Szeretnének csapatban játszani, warozni, versenyezni satöbbi. Legyen az új ember, vagy már tapasztaltabb.

- Van erre idejük és képesek energiát belefektetni.

- Nem adják fel egybõl ha nem megy, és tovább csinálják. ( A fejlõdéshez idõ kell, mind egyénileg, mind csapatilag )

Ha felkeltette a figyelmedet és érdekel a dolog és / vagy kérdésed van a dologgal kapcsolatban akkor nyugodtan vegyél fel, aztán megbeszélünk mindent. ;]

http://steamcommunity.com/id/GhostjAH/

http://steamcommunity.com/groups/newcomershun

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Salamandre

Sziasztok!

Nemrégiben újabb magyar public szerverek jelentek meg:

A Cali tapasztaltságával, és profizmusával megszokott Erdõszéli Nektárcsepegtetõ hamar a public közösség kedvence lett: 217.113.55.25:27015

Valamint a Spiryt bezárásával Robi38 nem adta fel a szerver üzemeltetést, és a Spiryt-hez hasonló remek hangulatú szervert hoztak létre, 28 slottal: 91.82.110.242:27138

Próbáljátok ki ti is!

Link to comment
Share on other sites

Csabusa

Legjobb játék :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
SaltyDave

MLPkKZS6q9k

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
szaaszaa

Hello!

A Rozsdás Bökõ és az Erdõszéli Nektárcsepegtetõ TF2 szerverek elérése megváltozott! Mostantól az alábbi címekre csatlakozva juthattok az említett szerverekre:

Rozsdás Bökõ: 217.113.57.4:27015

Erdõszéli Nektárcsepegtetõ: 217.113.57.5:27015

A Cali szerverekkel kapcsolatos hírekrõl a Kartel Kocsma Steam csoportban értesülhettek.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
TPSfan

Mit énekelne Ákos ha TFezne?

Adj kritet

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Pepperoni

Csek it áut:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
DoM1N4ToR

Üdv

Vannak itt régimotoros játékosok 2009 vagy régebbrõl?

Mondjuk újabbak is jöhetnének. :)

Azt szeretném kérdetni hogy a competetiv része a játéknak és a játékosok még aktivak?

Sajnos azt vettem észre hogy a játék még jobban elmozdult a sok tárgy sapka fegyver irányba :(

Szeretnék egy csapatot és komolyabban játszogatni újra.

kb 2,5 évet nem játszottam kell a visszaszokás.

2000 órám van

~750 demoman

~550 solly

Akinek lenne kedve irjon privit és ha összejön 3-4-5 ember meg lehetne beszélni a dolgokat

ha valaki ismerne régrõl

DoM1N4ToR.hu és duckloadQa néven is játszottam Kartel Kocsmán, Szentkoronán, OGC-n, Dattabayon.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
mark44

Bezzeg a mi időnkben milyen aktív volt ez a topik :') És milyen jó volt a játék.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Mitisz
On 9/2/2016 at 0:32 AM, mark44 said:

Bezzeg a mi időnkben milyen aktív volt ez a topik :') És milyen jó volt a játék.

Jaja, hiányzik is... Te mivel szoktad mostanában nyomni? :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Régóta nyomatnám, csak sajnos nemigen van társaság.

Mostanában meg a War Thunder is elfoglal.

De ha akadnak páran akik nyomják és írnak ide, állok elébe :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Pepperoni

Hello, játszik még TF-el a fórumosok közül valaki ? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...