Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Homefront 1-2


smoke04

Recommended Posts

aki10

Tudna valaki adni egy kódot a telepítéshez?Nagyon megköszönném!!!

Ott van a játék dobozában. A fórum warez témákkal nem foglalkozik.

szerk.: bocs a dupla postért.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

nem eredeti,letöltött

Akkor mirõl beszélünk? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Na nekem viszont elindult, sõt végig is vittem. :D

Értékelésem a Mit Játszottál Végig Legutóbb? topicban.

Visszajelzéseket oda írjatok.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Chuck_Norris

kis multi

FsjI3OLF5m8

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Rolika09

Sziasztok!

Megvettem a játékot kint francia országba feltettem minden mûködik csak azt mondja már meg nekem valaki hogy single módba az elsõ pályán mikor megjelenik a helikopter csak rám lõnek belõle kevés a golyóm nem tudom kilõni más fegyverem nincs és a társaim meg nem lõnek rá, egyszerûen meghalok mindig.

Elõre is köszi a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Sziasztok!

Megvettem a játékot kint francia országba feltettem minden mûködik csak azt mondja már meg nekem valaki hogy single módba az elsõ pályán mikor megjelenik a helikopter csak rám lõnek belõle kevés a golyóm nem tudom kilõni más fegyverem nincs és a társaim meg nem lõnek rá, egyszerûen meghalok mindig.

Elõre is köszi a segítséget.

Ha arra a részre gondolsz ahol a repülõgép roncs van akkor nem is kell lõnöd a helikopterre! Rád lõ egy rakétát te pedig leesel és mehetsz tovább!

Link to comment
Share on other sites

Rolika09

Ha arra a részre gondolsz ahol a repülõgép roncs van akkor nem is kell lõnöd a helikopterre! Rád lõ egy rakétát te pedig leesel és mehetsz tovább!

Nemsokkal utána rá is jöttem de meredek volt

Köszi azért!!!

Most meg ott vagyok elakadva hogy egy teherkocsi kellene kinyirni és nem megy hijába érem utol hilyába dobok rá 4 gránatot 3 eltalálja de nem robban fel majd kimegy a vaskapun és az bezárodik és mission failed!!

Itt mit tegyek segíts létszi mert nem naon megy!!

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Nemsokkal utána rá is jöttem de meredek volt

Köszi azért!!!

Most meg ott vagyok elakadva hogy egy teherkocsi kellene kinyirni és nem megy hijába érem utol hilyába dobok rá 4 gránatot 3 eltalálja de nem robban fel majd kimegy a vaskapun és az bezárodik és mission failed!!

Itt mit tegyek segíts létszi mert nem naon megy!!

Valószínûleg nem kinyírnod kéne a teherkocsit hanem FELSZÁLLNI rá. Az éjszakai pályán amikor a bevásárló center után menekülni kell....

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Szerintem is! :)

Link to comment
Share on other sites

Rolika09

szia mindenki megint kis segitségre lenne szükségem azon a részen az elején amikor elkel osoni a katonák közöt egy Méter mérõs távcsöves van nálam és a toronyba van 1 ember meletem meg táncoltatják a katonat lönek a lába alat és valami 75 métert ir de lelövöm a csávot a toronyba és mision failed ir ha 75 alati távolságbol ha töbröl akkor se jó meglátnak minket vagy nagy zajt csapok vagy valami nem tom de sigitsen valaki pls!!

elõre is köszönöm!!

Link to comment
Share on other sites

smoke04

szia mindenki megint kis segitségre lenne szükségem azon a részen az elején amikor elkel osoni a katonák közöt egy Méter mérõs távcsöves van nálam és a toronyba van 1 ember meletem meg táncoltatják a katonat lönek a lába alat és valami 75 métert ir de lelövöm a csávot a toronyba és mision failed ir ha 75 alati távolságbol ha töbröl akkor se jó meglátnak minket vagy nagy zajt csapok vagy valami nem tom de sigitsen valaki pls!!

elõre is köszönöm!!

Meg kell várni míg azt mondják, hogy lõhetsz!

Link to comment
Share on other sites

Rolika09

sziaztok nagyon köszi hogy mindig segitetek mert full ideg vok gyakran XD

Most is kéne 1 kis help mert a barátnöm vette a játékot de már majdnem ösze is törte aa cd!!!

most ott vagyok elakadva hogy 3 kamion megy egymás után ás kilövöm melete a tankokat én repcsivel vok

követem öket tovább és az utcsó kamionra ki van rakva a kis nyil Hijakk és nem tudom mit kezdjek vele!!

segitséget elöre is köszi!!MINT mindig!!

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

sziaztok nagyon köszi hogy mindig segitetek mert full ideg vok gyakran XD

Most is kéne 1 kis help mert a barátnöm vette a játékot de már majdnem ösze is törte aa cd!!!

most ott vagyok elakadva hogy 3 kamion megy egymás után ás kilövöm melete a tankokat én repcsivel vok

követem öket tovább és az utcsó kamionra ki van rakva a kis nyil Hijakk és nem tudom mit kezdjek vele!!

segitséget elöre is köszi!!MINT mindig!!

közel kell ereszkedni hozzá, majd felbukkan 1 gomb amit meg kell nyomnod (és megkapod a kamiont)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
smoke04

Steamen 25 euró a Homefront!

Link to comment
Share on other sites

Raven

Steamen 25 euró a Homefront!

zavvin meg 12 font

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
brechler

zavvin meg 12 font

Itt meg 15.67 dolcsi, ha felhasználsz egy 5% engedményre jogostó kupont, ha likeolod a facebook oldalukat (innen rendeltem, megérkezett, mûködik, nem pénzbenyelõs oldal).

BUYGAMECDKEYS.COM

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
GustyX

Ahogy az lenni szokott, letöltöttem a játékot (steam) és gondoltam kipróbálom. Azt hittem egy darabig nem igen kell foglalkoznom a gépigénnyel, ezért persze, hogy mindent közel maxra tettem (ambient occlusion vagy a mi a szössz, anti izé, meg a másik szorzós valami is 2x, dx11 on) és meglepõdve tapasztaltam, hogy ez bizony szaggatni fog mint állat (21FPS). Azt hittem mégsem elég neki a vasam, úgyhogy lentebb vettem mindent, azonban ez sem segített, de még az alacsonyabb felbontás sem! Szóval valaki adna hozzá valami tippet? Vagy kezdjek el játszani vele és a kezdõ "szkripteket" követõen helyreáll? Mert ez így játszhatatlan. Very high, high, 1080 vagy 1050, dx11 off on, mindegy. 21FPS....

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Ahogy az lenni szokott, letöltöttem a játékot (steam) és gondoltam kipróbálom. Azt hittem egy darabig nem igen kell foglalkoznom a gépigénnyel, ezért persze, hogy mindent közel maxra tettem (ambient occlusion vagy a mi a szössz, anti izé, meg a másik szorzós valami is 2x, dx11 on) és meglepõdve tapasztaltam, hogy ez bizony szaggatni fog mint állat (21FPS). Azt hittem mégsem elég neki a vasam, úgyhogy lentebb vettem mindent, azonban ez sem segített, de még az alacsonyabb felbontás sem! Szóval valaki adna hozzá valami tippet? Vagy kezdjek el játszani vele és a kezdõ "szkripteket" követõen helyreáll? Mert ez így játszhatatlan. Very high, high, 1080 vagy 1050, dx11 off on, mindegy. 21FPS....

Van a játéknak egy cfg kiterjesztésû dokumentuma abban írd át a beállításokat, aztán tedd írásvédetté, mert valamiért játékban megmarad a beállítás, de a cfg-ben meg visszaállít ezt azt!

C:\Felhasználók\*saját felhasználód*\dokumantumok\mygames\homefront\gcgame\config

Itt van a GCEngine nevû cfg fájl és olyat keress, hogy systemsettings! Az alatt ott van mindenféle beállítás! Nekem csak az AllowD3D10-et keleltt false-ra állítani és aztán szépen futott! Csak ha beállítottál mindent kedved szerint ne felejtsd el menteni és írásvédetté tenni!

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Van a játéknak egy cfg kiterjesztésû dokumentuma abban írd át a beállításokat, aztán tedd írásvédetté, mert valamiért játékban megmarad a beállítás, de a cfg-ben meg visszaállít ezt azt!

C:\Felhasználók\*saját felhasználód*\dokumantumok\mygames\homefront\gcgame\config

Itt van a GCEngine nevû cfg fájl és olyat keress, hogy systemsettings! Az alatt ott van mindenféle beállítás! Nekem csak az AllowD3D10-et keleltt false-ra állítani és aztán szépen futott! Csak ha beállítottál mindent kedved szerint ne felejtsd el menteni és írásvédetté tenni!

Köszi, mindjárt kipróbálom. De hogy lehet írásvédetté tenni?

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Köszi, mindjárt kipróbálom. De hogy lehet írásvédetté tenni?

Már rájöttem. De semmit sem segít...

Mindegy mit hogy állítok, eredménytelen...

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Már rájöttem. De semmit sem segít...

Mindegy mit hogy állítok, eredménytelen...

Kikapcsoltad az fps smoothert meg v-syncet, direktx10-et? Elméletileg ez a 3 fogja az fps-t jobban!

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Semmi nem változik. Megnyitom F4-gyel, átírok ezt-azt (true-t false; majdnem mindent pl. depth of field, distorsion...), ment, kilép, írásvédetté tesz, de semmi. Grafikában sem látok változást és FPS-ben sem.

AllowD3D10 nekem alapból false-on volt, így ahhoz nem kellett nyúlnom. DX9=0,DX11=-1. Próbáltam mindkettõ 0-n és DX9=1 változatot is, azonban semmi változás nem történt. Próba után a .ini-ben nem történt változás. Játékon belül is próbáltam állítgatni, de ott sem volt semmilyen változás.... Lehet a steamet is újra kellene indítani?

Úgy tûnik kidobott ~1600Ft volt...

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Mondjuk az gyanús, hogy akármelyikre állítod be, még minimális fps ingadozás sincs.... Ha very highon 21fps akkor lowon hogy lehet 21fps?! Nem biztos, hogy a játék a rossz (bár tény, hogy az optimalizáció nem 100%).

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Mondjuk az gyanús, hogy akármelyikre állítod be, még minimális fps ingadozás sincs.... Ha very highon 21fps akkor lowon hogy lehet 21fps?! Nem biztos, hogy a játék a rossz (bár tény, hogy az optimalizáció nem 100%).

De az még bosszantóbb, hogy grafikai változás sincs, annak ellenére, hogy átírok/átállítok....

Lehet kérek valakitõl egy gcgengine.ini-t :D

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Valaki megtenné (aki 108a-ban tolta), hogy elküldené nekem a kérdéses GCGEngine.cfg (vagy.ini) fájlt? E-mailt PM-ben adnék. Köszi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...