Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Homefront 1-2


smoke04

Recommended Posts

smoke04

Ígéretesnek tûnik, és most tényleg csak ez a videó alapján mondok véleményt, az is csak saját :D túl soknak tûnik az egyszerre pályán lehetõ jármûvek száma, vagy fix helyen respawn idõs kellett volna, vagy mint killstreak megoldásba, de így hogy pontokért lehet venni hát nem tom, mint ötlet jó, de így hamar elég nagy káosz lesz a csata téren szerintem ha mindenki vehet bármikor ha megvan a pontja, onnantól meg csak gép harc lesz az egészbõl. Persze lehet van benne limit, meg kasztonként van gondolom lebontva.

A másik, konzolos játékon még nem is annyira, de PC-snél már biztos a nyílt pályából adódóan kibacott sok sniper lesz, és mivel van hasalás is még rosszabb lesz kiszúrni õket :(

Játék kezdéskor meg az a gyors memória UAV is érdekes :lol: mindenkit megmutat az egész pályán :D

Viszont mondom ígéretesnek tûnik, egy kis COD, egy kis BF, na majd ha lesz rá való megnézzük :)

Én is snipert favorizálom az ilyen játékokban! :) És nem tervezem egyébként, hogy sok jármûvet fogok venni! Meg szerintem mások is lesznek akik inkább a jármûvek ellen akarnak játszani! Az meg h káosz van csak jó, végülis errõl szól a háború! :)

Link to comment
Share on other sites

Feared

Találtam pár új single gameplay videót, és ezek alapján egész jónak ígérkezik a játék.

A zenéje marha jó, akárcsak a fegyverhangok. A grafika persze lehetne jobb, de az sem tragikus.

A multi õszintén nem izgat, már így is bõven el vagyok/vagyunk látva jó multikkal.

Egy szóval: Várjuk!

Találtam pár új single gameplay videót, és ezek alapján egész jónak ígérkezik a játék.

A zenéje marha jó, akárcsak a fegyverhangok. A grafika persze lehetne jobb, de az sem tragikus.

A multi õszintén nem izgat, már így is bõven el vagyok/vagyunk látva jó multikkal.

Egy szóval: Várjuk!

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Este nyomtam vele kb 1-1.5 órát.

Nem törõdve az elõzetes lehúzós kritikákkal, (mondván majd én eldöntöm milyen), próbáltam objektíven hozzáállni.

De mind hiába. Ez 1 szar nagy betûkkel.. SZAR.

Agyon scriptelt, agyatlan nulla.

Az AI oylan szinten hülye hogy az hihetetlen. Ráadásul ebben is megtalálható a "kedvenc" feature-m, mint ami a codban is. Ha az ember próbál kicsit taktikázni, és nem a tömeg közé ront ezerrel, már másodpercen belül tuti odarepül (akár falon keresztül is lol) egy gránát, vagy csak úgy meghal.

A másik. Kérdezném én. Az milyen hogy az ellenségtõl nem lehet felvenni a fegyvert?

Hangok. NEVETSÉGESEK. Mikor futunk, annak kb oylan a hangja mintha valami fát kalapálnánk, vagy én nem is tudom. A fegyverek által kibocsátott zaj (mert hangnak ezek sem nevezhetõk) szintén szörnyûek.

A durva az hogy az elõzõ játékukban (Frontlines) pont hogy ezeket találták el de nagyon.

Grafika. Ha még messze sem nevezhetõ kiemelkedõnek, kb ez a játék legjobb része.. Mondjuk ha azt nézzük hogy továbbfejlesztett ue3 dobog a játék alatt, (ugyebár tisztában vagyunk az engine képességeivel) akkor azt hiszem ezt is nyugodtan leszarozhatjuk..

Véleményem szerinte ennek az "alkotásnak" minimum 2k-s EVM budget kategóriában kellett volna indulni ahhoz, hogy ne legyen óriási bukta.

Végezetül pár ingame kép tõlem:

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Akkor ide is. Akit érdekel a játék, még véletlen se a warez verzió alapján itélje meg, mivel a "törés" hibás és igy bugzik a játék. + a multiplayer nem játszható ami a játék 75%-át ( vagy több ) adja.

Hivatalos megjelenés: Holnap

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Jah, kár, hogy várnom kell hétfõig mert csak akkor tudják kiszállítani! :(

Link to comment
Share on other sites

aki10

Hivatalos megjelenés: Holnap...

...Magyarországon. Az USA-ban már 15-e óta kint van.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Singlet próbáltam,de erõsen budget érzésem volt közben.

Link to comment
Share on other sites

koczegeza

Hello!Tudna valaki segíteni?

Az elsõ pályán elakadtam,amikor belemegya kamion a buszba,ott nem tudok semmit csinálni megállnak az emberek,de én körbe tudok nézni,ilyenkor mi van,vagy mit kell csinálni???

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Hello!Tudna valaki segíteni?

Az elsõ pályán elakadtam,amikor belemegya kamion a buszba,ott nem tudok semmit csinálni megállnak az emberek,de én körbe tudok nézni,ilyenkor mi van,vagy mit kell csinálni???

Bug.

A játék ott elfelejti beswappolni neked a pisztolyt.

Telepítsd fel a DirectX-et a játék lemezérõl, nekem megoldotta a problémát.

Link to comment
Share on other sites

koczegeza

Bug.

A játék ott elfelejti beswappolni neked a pisztolyt.

Telepítsd fel a DirectX-et a játék lemezérõl, nekem megoldotta a problémát.

Már feltelepítettem,de semmi,vagy indítsam újra a gépet??

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Reggel kilenckor kezdtem a kampányt, mostanra be is fejeztem.

Nem volt ez rossz.

Már feltelepítettem,de semmi,vagy indítsam újra a gépet??

Köszi!

Akkor a Virtual C++ is telepítsd a játéklemezrõl.

Nekem nem kellett újraindítani. Miután felraktam a Dxet, újrakezdtem a játékot és akkor már megjelent

Link to comment
Share on other sites

koczegeza

Onnan Felraktam most mindent,újraindítottam,de semmi,most felraktam a directx 11-t,újraindítottam,de megint ott vagyok ahol elkezdtem. :(

Link to comment
Share on other sites

Feared
Reggel kilenckor kezdtem a kampányt, mostanra be is fejeztem.

Nem volt ez rossz.

Szerinted megéri megvenni? Elgondolkodtam rajta, de volt aki lebeszélt róla. Viszont cdgalaxisban majdnem 11K, és nem nagyon látom olcsóbban egyelõre. A multi is jó lehet, de enge kb. 80%ban a single miatt érdekelne.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Szerinted megéri megvenni? Elgondolkodtam rajta, de volt aki lebeszélt róla. Viszont cdgalaxisban majdnem 11K, és nem nagyon látom olcsóbban egyelõre. A multi is jó lehet, de enge kb. 80%ban a single miatt érdekelne.

Csak a single miatt véletlenül sem. Várj fél évet és megkapod 2000Ftért. Annyit már bõven megér.

Onnan Felraktam most mindent,újraindítottam,de semmi,most felraktam a directx 11-t,újraindítottam,de megint ott vagyok ahol elkezdtem. :(

Esetleg másik videokártya driver? Vagy próbáld dx9 alatt :unsure:

Link to comment
Share on other sites

koczegeza

Csak a single miatt véletlenül sem. Várj fél évet és megkapod 2000Ftért. Annyit már bõven megér.

Esetleg másik videokártya driver? Vagy próbáld dx9 alatt :unsure:

Most szedem le az új videókártya drivert,remélem jó lesz

köszi!!! :)

Link to comment
Share on other sites

koczegeza

Hello!Most néztem meg egy videót a játék elsõ felérõl,és nekem amikor a kamion belemegy a buszba,ott nem borul fel a busz,akkor ilyenkor mi a probléma,mert ott megáll minden,és nem lehet csinálni semmit???? :(

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Hello!Most néztem meg egy videót a játék elsõ felérõl,és nekem amikor a kamion belemegy a buszba,ott nem borul fel a busz,akkor ilyenkor mi a probléma,mert ott megáll minden,és nem lehet csinálni semmit???? :(

Eredeti egyáltalán?

Link to comment
Share on other sites

aki10

Csak a single miatt véletlenül sem. Várj fél évet és megkapod 2000Ftért. Annyit már bõven megér.

Én szerintem azt fogom tenni.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Hello!Most néztem meg egy videót a játék elsõ felérõl,és nekem amikor a kamion belemegy a buszba,ott nem borul fel a busz,akkor ilyenkor mi a probléma,mert ott megáll minden,és nem lehet csinálni semmit???? :(

Megvan a minimál gépigény? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

koczegeza

Eredeti egyáltalán?

nem eredeti,letöltött

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Reggel kilenckor kezdtem a kampányt, mostanra be is fejeztem.

Nem volt ez rossz.

Jó neked! :) Nekem csak holnap hozza a futár!

Szerinted megéri megvenni? Elgondolkodtam rajta, de volt aki lebeszélt róla. Viszont cdgalaxisban majdnem 11K, és nem nagyon látom olcsóbban egyelõre. A multi is jó lehet, de enge kb. 80%ban a single miatt érdekelne.

576-ban elméletileg csak 10K!

LINK

Remélem ennyi marad mire kihozzák is! Csodálkoztam is amúgy, hogy 576 an olcsóbb mint CDG-n pedig általában fordítva szokott lenni! :)

Link to comment
Share on other sites

koczegeza

Tudna valaki adni egy kódot a telepítéshez?Nagyon megköszönném!!!

Link to comment
Share on other sites

aki10

Tudna valaki adni egy kódot a telepítéshez?Nagyon megköszönném!!!

Ott van a játék dobozában. A fórum warez témákkal nem foglalkozik.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...