Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Elder Scrolls-sorozat


_George_

Recommended Posts

bcom

Én nem emlékszem rá. Van olyan jó arc, mint a Creeper? :D ("Hello Caldera, I'm here all week!!!" :lol:)

Kint várakozik valahol a hegyek között, Surantól nem messze, ha jól emlékszem.

Ah! Creeper! Jó ideig szinte csak vele kereskedtem, mert rengeteg pénze volt...

Az orc Umbra sokkal jobb volt, neki az volt a sztorija, hogy már várt egy ellenfélre, aki méltó legyõzni õt, nem? Meg akart halni, de valaki méltó által való defeat kellett neki, csak úgy azért mégsem. Valami ilyesmire emlékszem, de elég rég volt.

Úgy van. Nagyon bírtam srácot.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Jaaajj, ez a Creeper nem a rák kereskedõ?

Mert ha igen, akkor alap, hogy mindent ott kell eladni, 24 órás várásokkal :D

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Uhm, nem... A Creeper egy Scamp, Caldera közepén egy házban (valamilyen Manor, tömve orkokkal). A rák kereskedõ az azt hiszem a déli partok mentén van. Az biztos, hogy egy kis zátonyon ácsorog. Tuti, hogy nem a hegyek között.

Egyébként én sokezerért elbûvészkedtem mindent normál kereskedõknek is. Fontos, hogy ugyanoda járni folyton. Pl. egy Daedric Dai-Katanát úgy adtam el, hogy elpasszoltam, elkértem az összes pénzét és mellé két három daedric longswordot. 24rát alszunk, hosszúkard elad egy rövidkardért és két tõrért mondjuk. És így tovább, egészen, amíg minden el nem passzoltam. Egy Daedric Dai-Katana eladása legalább 5-10 percet igénybe vett, de a névértékének a 70-80%-t megkaptam így, rongyos pár ezer helyett. Ez viszont azt eredményezte, hogy két Daedric rom kipucolása után nem volt szükségem többé pénzre, mert milliomos voltam. Ha jól rémlik, akkor valami 8 millió kápéval zártam a játékot. Tudtam volna többet is (volt raktáron kb. még egyszer ennyit érõ daedrikos fegyver- és páncélarzenálom a balmorai harcos céh lakószobáiban), de nem volt türelmem már kereskedni. Minek, ha egyszer sehova nem költöttem? Italt csináltam magamnak, fegyvert bûvöltem magamnak, meg egyébként is jobb volt ami rajtam volt, mint amit bûvölhettem volna. Kivéve a vállpántokat. Azok vállra szerelhetõ gépágyúként üzemeltek és nekik köszönhetõen általában elõ sem vettem a fegyverem. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Ez viszont azt eredményezte, hogy két Daedric rom kipucolása után nem volt szükségem többé pénzre, mert milliomos voltam. Ha jól rémlik, akkor valami 8 millió kápéval zártam a játékot. Tudtam volna többet is (volt raktáron kb. még egyszer ennyit érõ daedrikos fegyver- és páncélarzenálom a balmorai harcos céh lakószobáiban), de nem volt türelmem már kereskedni. Minek, ha egyszer sehova nem költöttem? Italt csináltam magamnak, fegyvert bûvöltem magamnak, meg egyébként is jobb volt ami rajtam volt, mint amit bûvölhettem volna. Kivéve a vállpántokat. Azok vállra szerelhetõ gépágyúként üzemeltek és nekik köszönhetõen általában elõ sem vettem a fegyverem. :rolleyes:

Vegyél magadnak Private Mobile Base-t, mindjárt lesz mire költeni a pénzt...

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Egyszer tényleg tolni kéne a Morrowindet is modokkal. Amikor kijátszottam legutóbb (kb. 4-5 éve), akkor mg nem volt házi netem, azt sem tudtam, hogy lehet modokat letölteni. Azóta próbáltam felrakni, de a Bloodmoon kieg mindig meghalt és az egész játékot sokszor a nyakamba fagyasztotta (eredeti játék ofc), ez meg elvette tõle kedvem, szóval az utóbbi két évben meg sem próbáltam feltenni a gépet. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Myland

Kint várakozik valahol a hegyek között, Surantól nem messze, ha jól emlékszem.

Ah! Creeper! Jó ideig szinte csak vele kereskedtem, mert rengeteg pénze volt...

Úgy van. Nagyon bírtam srácot.

Elég nagy arc, csatában szeretne elesni, mint bajtársai! :P Csak szegény szerencsétlen picit tápos! :P

Igen, de itt nem ork, hanem egy sima nõi harcos, asszem redguard - de ez nem biztos.

Semmit nem lehet vele beszélgetni, egész egyszerûen megtámad.

Az orc Umbra sokkal jobb volt, neki az volt a sztorija, hogy már várt egy ellenfélre, aki méltó legyõzni õt, nem? Meg akart halni, de valaki méltó által való defeat kellett neki, csak úgy azért mégsem. Valami ilyesmire emlékszem, de elég rég volt.

---

Az egyik szobor adja a feladatot, hogy el kell vinned neki Umbra kardját és megkapod Clavius Ville maszkját!

Személy szerint én a GS-est vittem végig! Magyarítással néhány és hivatalos móddal! Nem csaltam és nehézre állítottam, ez itt ment de az Obliban 3/4-es nehézségen is rendesen izzadtam! :)

Link to comment
Share on other sites

nesher666

Még nem, mert visszatart a német voice-over.

Noha beszélek németül, több trailert is elnézve nekem nem igazán fekszik ez az RPG német nyelven, vhogy olyan szokatlan...

Viszont a világ amit kreáltak ötletes és nagyon sok munka van benne. Ha kijön egy angol verzió is (és nem csak a feliratra gondolok) akkor egybõl leszedem, az fix!

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Szerintem én elennék felirattal is, de egyelőre mindegy. Ismét felraktam az Obliviont egyébként. :rolleyes: Ezúttal átfogó modokkal nyitok (OOO például), mert azokat még nem használtam, és így akarok egy 100%-os végigjátszás elérni. Mindent maxra fejleszteni, felderíteni teljesen az összes dungeont, végigtekerni a nagyobb modokat, az összes hivatalos DLC-t és kiegészítőt. Elleszek egy darabig. :) Valószínűleg nem is egy huzatra csinálom végig az egészet, menet közbe kitolok pár egyéb játékot is. A baj a gépemmel van: mikor előzőleg játszottam az Obliviont, akkor jobb gépem volt. Az most a fateromé, így nekem marad ez a régi őskövület. <_< 1 giga memória (az is két 512-esből összetéve), HDR támogatás nuku, processzor is régiség. Szóval a grafika extrák jó részéről lemondhatok, de ez van. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Sensei007

Ha túl nagy a hírhedtségem kitiltanak a harcosok céhébõl?

Megcsináltam az összes harcosok céhe küldetést és most a tolvaj céh küldetéseit csinálom

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Ha túl nagy a hírhedtségem kitiltanak a harcosok céhébõl?

Megcsináltam az összes harcosok céhe küldetést és most a tolvaj céh küldetéseit csinálom

Ha jól rémlik, akkor csak belépéskor nézik. Utána már csak az a lényeg, hogy a tagoknak ne árts.

Link to comment
Share on other sites

geru45

Harry Partridge Skyrim Trailer paródia:

Link to comment
Share on other sites

samuraay

A minap történt velem egy érdekes dolog Oblivionban: Chorrolból jövet két bandita rohant felém, nekem is rontottak; ezt a pofátlanságot nem tûrtem, így hát le is kaszaboltam õket tüstént. No, de nem is ez az érdekes, hanem az, hogy amint meghalt a második bandita, kaptam két üzenetet: megloptam a Mages Guildet , és megszegtem a Dark Brotherhood egyik tenetjét <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sensei007

A tolvaj céh egyik küldetésénél akadtam el: fürge jak cipõjét kellett megszereznem

Visszamentem beszéltem a Szürke rókával

és a küldetés állapotban ezt írja ki

Megtudtam, hogy a Szürke Róka nem halhatatlan. Nocturnal szürke kámzsája tolvajmesterrõl tolvajmesterre száll immáron közel 300 éve. Az a tolvaj, aki eredetileg ellopta Nocturnaltól, már rég halott. Tehát ki lehet a jelenlegi Szürke Róka?

Térkép jelzõ nincs és ha a Szürke rókával akarok beszélni mindig azt mondja hogy gondolkodnia kell pls help

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Azt nem mondta, hogy hol találod Fürge Jak leszármazottját? (Jakben, Imbel grófja)

Link to comment
Share on other sites

Sensei007

Megtaláltam az Imbel családfa nevû könyvet Jakben szobájában :)

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Szerintem én elennék felirattal is, de egyelőre mindegy. Ismét felraktam az Obliviont egyébként. :rolleyes: Ezúttal átfogó modokkal nyitok (OOO például), mert azokat még nem használtam, és így akarok egy 100%-os végigjátszás elérni. Mindent maxra fejleszteni, felderíteni teljesen az összes dungeont, végigtekerni a nagyobb modokat, az összes hivatalos DLC-t és kiegészítőt. Elleszek egy darabig. :) Valószínűleg nem is egy huzatra csinálom végig az egészet, menet közbe kitolok pár egyéb játékot is. A baj a gépemmel van: mikor előzőleg játszottam az Obliviont, akkor jobb gépem volt. Az most a fateromé, így nekem marad ez a régi őskövület. <_< 1 giga memória (az is két 512-esből összetéve), HDR támogatás nuku, processzor is régiség. Szóval a grafika extrák jó részéről lemondhatok, de ez van. :rolleyes:

Én is így voltam pár hónapja, de túl hamar vittem végig a shivering islest és röhejesnek tartottam hogy A) az általam kívánt időjárás nem permanens B ) egy deadra herceg lennék elvileg, mégis, visszalépve Cyrodilra újra halandó lettem C) ugyanúgy érvényes volt rám is a törvény.Bár az vicces volt, amikor Aureljeim megtisztelve érezték magukat, hogy kiállhatnak ellenem.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Ma délután 4-kor Skyrim in-game trailer! (bethsoft.com)

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Ma délután 4-kor Skyrim in-game trailer! (bethsoft.com)

Nem gyenge. :) Sose voltam valami nagy rajongója a mûfajnak, de ezt a részt se fogom kihagyni.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Nekem ez a kedvencem :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

vizKJt3YGMM&feature=player_embedded

Link to comment
Share on other sites

Tompika_nyomul

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Ezt a képet én is láttam xD Hát jah B)

Remélem istentelenül büntetni fog a game :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Õszintén, egyedül a zene, ami arra manipulál, hogy az ember extázisba essen, amúgy egy az egyben Oblivionnak néz ki, kicsit persze szebben, de manapság elvárhatót hoz, nem ilyen õrült grafikai kvantumugrást, mint amit az Oblivion hozott annak idején. Jeremy Soule egy zseni, persze, de a Skyrim, hááát... engem nem vesz meg egy sárkányugrabugrás trailer jó zenével. Nagyon meg kell dolgozniuk az Oblivion után a kegyeimért.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...