Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Far Cry sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

Lord_KROK

Wááá ez hihettelen akármerre megyek a mappon mindenhol ellenség. Letisztítom a pályát és sok helyre "visszanõnek" vagy nem tudom.

Alig leet menni egy kicsit elõre, megint meg kell állni lövöldözni

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Alig leet menni egy kicsit elõre, megint meg kell állni lövöldözni

Nem kell megállni.

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Lehetett volna változatosabb mapokat is összerakni, de ha azt nézzük, hogy alig van valami töltés sztem durva :)

Amúgy igen ez a gém egyik legnagyobb cumija, de ha nem vagy lusta "kicsit" kerülni egyet akkor simán megúszod az összetûzést.

Azért tényleg durva, hogy akárkinek is dolgozol õk mindig szitává lõnek, és még pofátlan gyorsan is respawolnak. A legdurvább hadsereg címére pályázhatnának <_<

ez lehet a kidolgozatlanság oka, de a valóságban is van ilyen akármennyire is nehéz ezt elhinni. + a városban tûzszünet van (még...) neked, tehát no para + a templom jelképezi a "semleges" zónát

Mert én nem ezt írtam? :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Mert én nem ezt írtam? :D

ki olvassa ... :D :lol:

;)

van vmi új hír a 3.részről?

Link to comment
Share on other sites

Charger18

ki olvassa ... :D :lol:

;)

van vmi új hír a 3.részrõl?

:D Jogos, de azért sz'pd le magad :)

E3 óta nem hallani.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nem kell megállni.

Jönnek utánnam lõnek ki a jeepjeikbõl lassul a kcosim fogyik az erõ... :S

Van ahol meg lehet úszni, de sok helyen egy idõ után meg kell állni intézkedni

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Jönnek utánnam lőnek ki a jeepjeikből lassul a kcosim fogyik az erő... :S

Van ahol meg lehet úszni, de sok helyen egy idő után meg kell állni intézkedni

nem

simán el lehet menni mellettük, nekem számtalanszor sikerült :D

és nem kötelező az utakat használni...főleg van az a kis sport-jeep szerű kocsi..na az jól tolja homokban is, meg dzsungelben is magát :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

nem

simán el lehet menni mellettük, nekem számtalanszor sikerült :D

és nem kötelezõ az utakat használni...fõleg van az a kis sport-jeep szerû kocsi..na az jól tolja homokban is, meg dzsungelben is magát :lol:

A buggyra gondolsz? Még csak egy oylat találtam.

Azt vettem észre h nagyon nem kifizetõdõ letérni az utakról, mert mindenféle sziklán fenakadok fákba elakadok és más egyéb kellemetlen megelepetések szoktak elõjönni :(

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

A buggyra gondolsz? Még csak egy oylat találtam.

Azt vettem észre h nagyon nem kifizetődő letérni az utakról, mert mindenféle sziklán fenakadok fákba elakadok és más egyéb kellemetlen megelepetések szoktak előjönni :(

igen arra.... később többet fogsz találni

természetesen ha letérsz az útról akkor lesznek akadályok, de többségét ki lehet kerülni...és örök se lesznek :) mellesleg meg vannak eldugott részek, amiket csak akkor fogsz megtalálni ha letérsz az útról...pl. rejtett oázisokat, folyókat, kisebb völgyeket stb

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Persze én is újra neki kezdtem vagyis folytattam Hakim-al:)

http://news.bigdownload.com/2008/12/08/dow...s-mission-pack/

Most elméletileg az összes intel küldetést aktiváltam, de nem tudom, hogy most ezek ugyan azok lennének-e mint amit kodként belehet gépelni a menübe? Vagy ez megint más? A Gold AK meg van ezenkívül még írnak egy machete-ról.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

igen arra.... késõbb többet fogsz találni

természetesen ha letérsz az útról akkor lesznek akadályok, de többségét ki lehet kerülni...és örök se lesznek :) mellesleg meg vannak eldugott részek, amiket csak akkor fogsz megtalálni ha letérsz az útról...pl. rejtett oázisokat, folyókat, kisebb völgyeket stb

De azok nincsennek rajta a térképen? Mert találtam már oázist (amikor a kommandósok felszerelésétr kellett tönkretenni) amihez út nem vezetett, de rajta volt a térképen

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Persze én is újra neki kezdtem vagyis folytattam Hakim-al:)

http://news.bigdownload.com/2008/12/08/dow...s-mission-pack/

Most elméletileg az összes intel küldetést aktiváltam, de nem tudom, hogy most ezek ugyan azok lennének-e mint amit kodként belehet gépelni a menübe? Vagy ez megint más? A Gold AK meg van ezenkívül még írnak egy machete-ról.

Ez egy mellékes küldetéssorozat(elvileg új játék kezdetekor nekem errõl hadovált asszem az újságíró Mike bárjában), h volt egy elõdöm, aki a Sakál nyomában volt és az õ által elszórt magnószalagokat lehet összegyûjteni... a játék külön küldetésként nem jelöli meg, viszont bizonyos térkép-részeken találhatsz fehér színû küldetés-köröket a zsebtérképeden... na ott kell keresni ezeket a magnószalagokat(nem tudom, hány van belõlük, eddig kettõt láttam, de csak a Fort háta mögöttit találtam meg újra)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Persze én is újra neki kezdtem vagyis folytattam Hakim-al:)

http://news.bigdownload.com/2008/12/08/dow...s-mission-pack/

Most elméletileg az összes intel küldetést aktiváltam, de nem tudom, hogy most ezek ugyan azok lennének-e mint amit kodként belehet gépelni a menübe? Vagy ez megint más? A Gold AK meg van ezenkívül még írnak egy machete-ról.

Furcsa, mert én találtam machete-t is a játékban meg AK-t is (igaz nem tudom Gold-e).

És sakál féle magnószallagokat is lehet keresni.

Link to comment
Share on other sites

Charger18

A GoldAK az elsõ map dél keleti részén van a busz megállótól északra kb, nem õrzi senki. Háát az, hogy arany-e vagy sem azt elég hamar észre veszed :D A machete amúgy hol található?

Ami a hangfelvételeket illeti az újságíró igen mondja, hogy van néhány itt-ott de azokat nem jelöli a térkép, viszont ugyan úgy mint a gyémánt keresgélés a zöld led jelzi. A fehér körrel jelölt felvételek viszont ezzel a bonus küldivel lettek behozva. Vagy legalábbis nekem úgy tûnik. Eddig 1 ilyen helyet jelöltek nekem és ott korábban nem volt semmi.

Szeretném mindet felvenni mert kicsit gáz hogy már vagy 6x-or elkezdtem a gémet ebbõl 2x-er ha végig vittem és még mindig se gyémánt se hangfelvétel, semmit se szedtem össze.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

A machete amúgy hol található?

:blink:

Hogyhogy hol?

Mikor megérekezel a faluba (elején az intro, utasként ülsz a jeepben és mesél az ürge h mindenki csak menekül innen) és megtámad a malária. Lázálomban megjeelnik a sakál, mondja h maláriás vagy, és a falba melléd szúr egy machete-t mondván h te neked már úgyis véged.

Mikor magamhoz tértem (Ferencel a Budapestivel megyek) akkor egyszerűen kihúztam a falból!

Viszont van egy másik érdekesség ami még így sem fér a fejembe :

valahol a legeslegelején (a Slaugther house-ban amikor a hadnagynál magamhoz térek) feltudok venni az egyik asztalról egy lángszórót. ELég rossz mert gyakran beakad, de még eddig sosem fogyott ki, sőt számozva sincs a lövése, ugyanakkor a fegyverkereskedőnél tegnap előtt csináltam olyan küldit ami után vehetek lángszórót! (vagyis a játékban 12%-ot úgy szaladgáltam lángszóróval h elvileg nem is vehettem/lehetett volna, én meg csak úgy találtam a játék legelején.)

mellesleg a lángszóró szerintem a játék talán legjobb fegyvere (azok közül amiket eddig próbáltam) furcsállottam is h ilyen jó fegyvert ilyen hamar megkapok.

(Ezekszerint mégis több szerepe lenne annak h milyen karaktert választasz? Esetleg egyfajta nehézségi fokozat lenne?)

A machete, meg hátulról sötétben csendben tipusu cucc. A harcok 99%-ánál semmi értelmét se láttam mivel közelharci cucc és simán szitává lőnek (ha észrevettek alapból) mire odaszaladsz vele.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

A középső térkép akármelyik részén felébredhetsz (Cock Fights, Lumberyard stb) és az lehet APR vagy UFLL terület is, ha APR-nál ébredsz lángszórót kapsz, ha UFLL-nél, akkor RPG-t. És mindegy kit választasz, de én is zsidóval mentem :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Charger18

:blink:

Hogyhogy hol?

Mikor megérekezel a faluba (elején az intro, utasként ülsz a jeepben és mesél az ürge h mindenki csak menekül innen) és megtámad a malária. Lázálomban megjeelnik a sakál, mondja h maláriás vagy, és a falba melléd szúr egy machete-t mondván h te neked már úgyis véged.

Mikor magamhoz tértem (Ferencel a Budapestivel megyek) akkor egyszerûen kihúztam a falból!

Viszont van egy másik érdekesség ami még így sem fér a fejembe :

valahol a legeslegelején (a Slaugther house-ban amikor a hadnagynál magamhoz térek) feltudok venni az egyik asztalról egy lángszórót. ELég rossz mert gyakran beakad, de még eddig sosem fogyott ki, sõt számozva sincs a lövése, ugyanakkor a fegyverkereskedõnél tegnap elõtt csináltam olyan küldit ami után vehetek lángszórót! (vagyis a játékban 12%-ot úgy szaladgáltam lángszóróval h elvileg nem is vehettem/lehetett volna, én meg csak úgy találtam a játék legelején.)

mellesleg a lángszóró szerintem a játék talán legjobb fegyvere (azok közül amiket eddig próbáltam) furcsállottam is h ilyen jó fegyvert ilyen hamar megkapok.

(Ezekszerint mégis több szerepe lenne annak h milyen karaktert választasz? Esetleg egyfajta nehézségi fokozat lenne?)

A machete, meg hátulról sötétben csendben tipusu cucc. A harcok 99%-ánál semmi értelmét se láttam mivel közelharci cucc és simán szitává lõnek (ha észrevettek alapból) mire odaszaladsz vele.

Azt a machete-át az elején alapból megkapod, amirõl én beszéltem az unlockolható. 2 féle is van(házi, primitív)de eddig xbox videókat láttam, PC-n nem tudom ezek hol vannak, ha vannak egyáltalán :unsure:

Amúgy nem rossz a machete néha amikor elakad a skuló és közel az ellen gyors elõveszem, oda futtok--> 1 nyakleves :) aztán vissza vonulok megcsinálni a fegyvert. Persze este sunyiba a legjobb.

Emlékszem anno FC-ban lecserélhetõ volt a machete ott nem is volt sok haszna megtartani mert lõfegyverre úgyis nagyobb szûkség van viszont a 2-ben, hogy nem lehet eldobni így sztem használják is., én biztos ^_^

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

A középsõ térkép akármelyik részén felébredhetsz (Cock Fights, Lumberyard stb) és az lehet APR vagy UFLL terület is, ha APR-nál ébredsz lángszórót kapsz, ha UFLL-nél, akkor RPG-t. És mindegy kit választasz, de én is zsidóval mentem :lol: .

Hogy érted a középsõ térképet? (én a slaughter houseba keltem)

Akkor ezekszerint APR-nél ébredtem fel.

Itt is csak két fegyver lehet egyszerre nálunk? :wacko:

A magyar az zsidó?

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Hogy érted a középsõ térképet? (én a slaughter houseba keltem)

Akkor ezekszerint APR-nél ébredtem fel.

Itt is csak két fegyver lehet egyszerre nálunk? :wacko:

A magyar az zsidó?

Kategóriánként egy, igen... mondjuk amíg nem tudsz magadnak beújítani egy UZI-t a pisztoly helyére(vagy a nehézgéppuskát-bár ki mondana le a lángszóróról xD), addig nem érdemes mesterlövésszel nyomulni( nálam most így néz ki: hangtompítós pisztoly-Dragunov-nehézgéppuska... ezekkel nagyjából mindent el lehet hárítani...szeretném megnyitni az erõsebb mesterlövészt, ami még távolabbra hord, de mostanság nem tudok fegyverkereskedõs küldit elvállalni)

Viszont a hitbox nálam néha borzalmas... van h 10 cmrõl, a kocsi fedélzeti géppuskájából lövöm a mögém beállt kocsi géppuskását/sofõrjét, már szinte lángol a saját fegyverem de b*sznak meghalni-én bezzeg atommód lesebzõdöm:(

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Hogy érted a középső térképet? (én a slaughter houseba keltem)

Akkor ezekszerint APR-nél ébredtem fel.

Itt is csak két fegyver lehet egyszerre nálunk? :wacko:

A magyar az zsidó?

Úgy értem, hogy egy terület 9 négyzetből áll és a középső négyzetben a város körül ébredsz fel. Három fegyver lehet nálad: Primary - Secondary - Special

Nekem a két kedvenc összeállításom a Dragunov - PKM - M79 és a MP5 - Dart Rifle - M79/MP5 - RPG - SDMakarov. Annyira jók, hogy már hiányzik hogy nem használom, úgyhogy valszeg megint nekiugrok :D .

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hogyan lehet a gránátot / molotov koktgél eldobni?

Most tartok annál a küldinél h a vagonnyi földgázt fel kell robbantanom! De hiába lövöm nehéz fegyóval is kilyukad, meggyújtom nem robban fel.

Mondta is valamerlyik h robbanószerrel kell felrobbantanom! Azt hol találom?

Viszont a hitbox nálam néha borzalmas... van h 10 cmrõl, a kocsi fedélzeti géppuskájából lövöm a mögém beállt kocsi géppuskását/sofõrjét, már szinte lángol a saját fegyverem de b*sznak meghalni-én bezzeg atommód lesebzõdöm:(

nagy ritkán nekem is van ilyen, de legrosszabb amikor fa mellett állnak. Valamiért aprgram akkor is sokszor veszi úgy (ha csak egy kis részük is a fa mögött van) hogy teljesen fedezékben vannak.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Hogyan lehet a gránátot / molotov koktgél eldobni?

Most tartok annál a küldinél h a vagonnyi földgázt fel kell robbantanom! De hiába lövöm nehéz fegyóval is kilyukad, meggyújtom nem robban fel.

Mondta is valamerlyik h robbanószerrel kell felrobbantanom! Azt hol találom?

Külön robbanószer tudtommal nincs... vagy viszel magaddal RPG-t/gránátvetőt(ha van), vagy dobod a gránátot...am Q billentyűre dobja el a gránátot/molotovot(F billentyűvel meg váltogatni lehet köztük)...1x épp emiatt szívtam vele egy esti missziót... fegyvert akartam váltani hangtompítós pisztolyra és reflexből Q-t nyomtam... aztán már csak azt láttam, h telibe kaptam a lőszer-lerakatot gránáttal...persze a sunnyogás egyből ugrott xD

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Most tartok annál a küldinél h a vagonnyi földgázt fel kell robbantanom! De hiába lövöm nehéz fegyóval is kilyukad, meggyújtom nem robban fel.

Mondta is valamerlyik h robbanószerrel kell felrobbantanom! Azt hol találom?

Mellégfurítottam 2 sárga ghordót, belelõttem és siker B)

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Ha robbantani kell, vagy valakit ki kell iktatni(fõleg ha kocsikázik) akkor a legjobb megoldás a telepíthetõ akna, lényegében a c4 kókányolt változata. Már a gém elsõ felébe is megszerezhetõ. Leteszed az útra vagy a tartálykocsira és szia. Van, hogy egy tagot ki kell nyírni, de õrzik rendesen, nah akkor érdemes a dart gun-al menni. A lövést szinte nem is hallani csak a hullát látják meg ;)

Nekem a gránátozás az a Q betû asszem gyári beállítás, az E-vel meg váltogatsz a molotov meg a gránát között, mondjuk ez saját beállítás.

Nemrég unlockoltam a 4 lövetû gránát puskát ^_^

Link to comment
Share on other sites

Almier

Te most komolyan nem jöttél rá magadtól hogy hogyan kell gránátot dobni?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...