Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gears Of War Sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

Karez

Sziasztok!

Nem tudja vki, nincs vmi mód h a Gears 1. részét magyarosítsam Xbox-on?(természetesen eredeti játék!)

a 2. rész magyar, jó lenne ha az 1. is az lenne.(persze ha nem lehet akkor sincs baj)

1.részhez nem készült magyar felirat x360 verzióhoz.

Akkor még elég gyerek cipőben járt itthon az xbox 360 is, rá két évre jelentek meg az első igazi magyar feliratos játékok köztük a Gears 2 is.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

1.részhez nem készült magyar felirat x360 verzióhoz.

Akkor még elég gyerek cipõben járt itthon az xbox 360 is, rá két évre jelentek meg az elsõ igazi magyar feliratos játékok köztük a Gears 2 is.

értem, köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
killermonkey

ha beregeltem a kulcsot 1 acchoz, másikra be lehet még regelni?

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

ha beregeltem a kulcsot 1 acchoz, másikra be lehet még regelni?

gondolom PC-s verzióról beszélsz. szerintem nincs gond, vele, másik acc-hoz is jó lesz.(legalábbis a GfWL-os játékoknál elvileg mûködik)anno a GTA IV-et is beregeltem én is, meg öcsém is külön acc-on.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Teddi

Elõre leszögezném hogy a játék eredetiben van meg. Na szóval nemrég úgy döntöttem hogy elõveszem újra ezt a játékot mig el nem készül a Far Cry 3 magyarítása. Berakom a dvd-t hogy telepítsem és ekkor jött a meglepetés nem tudom telepíteni mert a dvd szerint már telepítve van. Megnéztem a megadott helyet de ott nincs semmi sõt még a mappa sem létezik megnézem a vezérlõpult programok eltávolítása fülén, ott is azt írja hogy fent van megpróbálom uninstallálni de hát ugye ami nincs fent azt nem lehet. Van valakinek valami öttlete mit kezdjek ezzel?

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Előre leszögezném hogy a játék eredetiben van meg. Na szóval nemrég úgy döntöttem hogy előveszem újra ezt a játékot mig el nem készül a Far Cry 3 magyarítása. Berakom a dvd-t hogy telepítsem és ekkor jött a meglepetés nem tudom telepíteni mert a dvd szerint már telepítve van. Megnéztem a megadott helyet de ott nincs semmi sőt még a mappa sem létezik megnézem a vezérlőpult programok eltávolítása fülén, ott is azt írja hogy fent van megpróbálom uninstallálni de hát ugye ami nincs fent azt nem lehet. Van valakinek valami öttlete mit kezdjek ezzel?

Valami hibás registry-bejegyzés lehet róla.

Nem lehet, hogy korábban egy "másik" változatot feltelepítettél róla, amit aztán nem szabályosan töröltél le? Attól, hogy nem létezik a mappa, még hibásan mutathat oda egy program, bár ez nem egy túl hasznos dolog, eléggé szét tudja cseszni a partíciókat.

- Vezérlőpult/Programok telepítése-törlése menüben sem találod ott a programot? Ha ott mégis ott van, akkor próbáld meg távolítani - előfordul, hogy ilyenkor azt mondja, nincs uninstall.exe a gépen, de törölheted a listáról (ilyenkor kiszedheti a registry-ből magától is) és ezzel megoldható a probléma. Esetleg ugyaninnen szokott lenni olyan, hogy választhatsz hogy törlöd, frissíted vagy javítod (uninstall, update, reinstall opciók) és akkor itt értelemszerűen a javításra kéne rámenni.

- Próbálj egy registry karbantartó programot felrakni (tudom javasolni a Wise Registry Cleaner-t), azt lefuttatni és kijavítani vele a hibákat automatikusan...szerintem ennek segíteni kéne a problémán. Semmiképpen se kezdj el kutakodni csak úgy magadtól a registry-ben, mert kb olyan ingoványos terep, mintha aláaknázott földeken kezdenél el ugrándozni.

- Esetleg...bár nem tudom mennyit használna, ezután még egy lemeztöredezettség-mentesítést is futtathatsz, ha nagyon ráérsz.

----

Ha semmi nem segít, akkor marad a szomorú Win újratelepítés.

Link to comment
Share on other sites

Teddi

Nem volt "másik" változat a gépen mindig is csak ez volt meg. (nagyon kevés torrentes játékom van)

A Vezérlõpult/Programok telepítése-törlése menüben megtalálható csak az a baj hogy az is ugy gondolja hogy fent van a játék és ezért nem tudom törölni a listábol. uninstallálni pedig az sem tudja mert hát ugye nincs mit.

Ezt a Wise Registry Cleaner-t kipróbálom és majd meglátjuk mi lesz.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Elõre leszögezném hogy a játék eredetiben van meg. Na szóval nemrég úgy döntöttem hogy elõveszem újra ezt a játékot mig el nem készül a Far Cry 3 magyarítása. Berakom a dvd-t hogy telepítsem és ekkor jött a meglepetés nem tudom telepíteni mert a dvd szerint már telepítve van. Megnéztem a megadott helyet de ott nincs semmi sõt még a mappa sem létezik megnézem a vezérlõpult programok eltávolítása fülén, ott is azt írja hogy fent van megpróbálom uninstallálni de hát ugye ami nincs fent azt nem lehet. Van valakinek valami öttlete mit kezdjek ezzel?

nálam is volt hasonló probléma anno, bár nekem akkor még a nem eredeti verziója volt meg, és mikor az eredeti akartam telepíteni, nekem is ezt írta ki.

Lényeg, hogy én is próbálkoztam mindennel, de végül csak a Win7 újratelepítése segített...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
-StiF-

Most játszom a 3. résszel. Egy baja van... annyira pörögnek az események, h az ember legszívesebben egy ültõ helyében kipörgetné. :D Nagyon tetszik, hozzá a szokásos GoW hangulatot.

(Még csak a 2. fejezetnél tartok, de annyi minden történt már így is, h ezt nyugodt szívvel kijelenthetem)

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Most játszom a 3. résszel. Egy baja van... annyira pörögnek az események, h az ember legszívesebben egy ültõ helyében kipörgetné. :D Nagyon tetszik, hozzá a szokásos GoW hangulatot.

(Még csak a 2. fejezetnél tartok, de annyi minden történt már így is, h ezt nyugodt szívvel kijelenthetem)

Hát ja, nagyon jó lett ez a rész(is)! Hát még a multija. Bestia, meg a horda mód szintén nagyon jók.

De majd próbáld ki a 2. részt is, abban is voltak izgalmas részek :)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Hát ja, nagyon jó lett ez a rész(is)! Hát még a multija. Bestia, meg a horda mód szintén nagyon jók.

De majd próbáld ki a 2. részt is, abban is voltak izgalmas részek :)

Ha lesz live-om tolhatnánk, ha benne vagy. ^_^

Többször végigpörgettem. :) Rögtön az elején, mikor megindul a csapat azokon a nagy monstrum gépeken és ahogy közben ágyúznak bennünket, az egyszerûen félelmetes hangulatú rész. Nekem az a kedvencem, de baromi nehéz válogatni a sok-sok emlékezetes jelent között. Mikor meglovagoljuk pl. a Brumakot stb, stb... :D (Bár az nagyon jó rész, mégis túl könnyûre sikeredett.)

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Ha lesz live-om tolhatnánk, ha benne vagy. ^_^

Többször végigpörgettem. :) Rögtön az elején, mikor megindul a csapat azokon a nagy monstrum gépeken és ahogy közben ágyúznak bennünket, az egyszerûen félelmetes hangulatú rész. Nekem az a kedvencem, de baromi nehéz válogatni a sok-sok emlékezetes jelent között. Mikor meglovagoljuk pl. a Brumakot stb, stb... :D (Bár az nagyon jó rész, mégis túl könnyûre sikeredett.)

OK, felõlem mehetm inkább az a nehéz, hogy megfelelõ idõpontot találjunk. Mert én hétvégén szinte sosem érek rá. :(

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Nekem pont hétköznap lenne ink. jó. Meg nem is kell 2 nap alatt kitolni, elég szépen lassan, csak legyen meg az acsi. ögüü

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Nekem pont hétköznap lenne ink. jó. Meg nem is kell 2 nap alatt kitolni, elég szépen lassan, csak legyen meg az acsi. ögüü

Az ok, akkor! Majd vegyél fel a live-on!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
VassGabor

Nektek hogy tetszik ez a tactic epizódja?,és az 5?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...