Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gears Of War Sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

wYth-NRG

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
jagdtigger

Akadt egy kis gondom de fingom sincs hogy mi baja, szóval az istennek se tudom rávenni hogy 16-20 fps-nél többet produkáljon holott a gépem bírna többet is ilyen beállítások mellett(már kínomban csontra lebutítottam a grafikát de ez sem oldotta meg):

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Szerintetek mi baja? :unsure: (Túlmelegedés nem lehet mert már megnéztem tesztprogikkal.)

SZERK

Ezt most nem félre érteni, eredeti játékról van szó!(Ha valaki nem hiszi el szóljon és felteszek egy képet a dobozról benne a dvd-vel ;) .) De nem lehet hogy nem szereti a daemon toolst(jobb szeretek virtuális lemezt használni az igazi helyett mert nehezebben megy tönkre :D )?

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Igazán odaírhattad volna, h a topic 2. része! ;)

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Akadt egy kis gondom....

Amik hasonló problémákat oldottak már meg: hang beállításoknál a hardveres gyorsítást kikapcsolni, kompatibilitást kell átállítani. Esetleg megpróbálhatnád DX9-ben is.

Egyébként minek nem mezei crack-et használsz (meg ez talán nem is kéri a lemezt)?

Ha nem lett volna GS melléklet, akkor talán félre lehetne érteni, de így... :)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Amik hasonló problémákat oldottak már meg: hang beállításoknál a hardveres gyorsítást kikapcsolni, kompatibilitást kell átállítani. Esetleg megpróbálhatnád DX9-ben is.

Egyébként minek nem mezei crack-et használsz (meg ez talán nem is kéri a lemezt)?

Ha nem lett volna GS melléklet, akkor talán félre lehetne érteni, de így... :)

Nos jobb szeretem tisztázni az ilyen félreérthetõ részeket és kéri a CD-t de nem baj ;) . Ami a tippjeidet illeti egyik se hozott változást (XP SP3rendszergazdaként indítva- semmi hatás, ugyanúgy már a menüben laggol az egér, vista sp2 rendszergazdaként- ugyanaz mint az elõzõnél, kompatibilis mód nélkül rendszergazdaként- szintén semmi hatás), DX10-es funkciókat letiltom akkor se javul, a hangbeállításoknál meg nincs olyan hogy hardveres gyorsítás.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Nos jobb szeretem tisztázni az ilyen félreérthetõ részeket és kéri a CD-t de nem baj ;) . Ami a tippjeidet illeti egyik se hozott változást (XP SP3rendszergazdaként indítva- semmi hatás, ugyanúgy már a menüben laggol az egér, vista sp2 rendszergazdaként- ugyanaz mint az elõzõnél, kompatibilis mód nélkül rendszergazdaként- szintén semmi hatás), DX10-es funkciókat letiltom akkor se javul, a hangbeállításoknál meg nincs olyan hogy hardveres gyorsítás.

Hang: start menü/vezérlõpult/hangok és audioeszközök/hang/speciális/teljesítmény. Lets try it!

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Hang: start menü/vezérlõpult/hangok és audioeszközök/hang/speciális/teljesítmény. Lets try it!

Nekem nincs ilyen beállítás(w7).

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Na végre csak meglett a ludas, valamiért összeakasztotta a bajszát az Online Armor-al, betettem a kivételek közé és láss csodát dől az FPS :D :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
ryd

3db kép a Gears of War 3-ból

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
GustyX

Valaki tudna segíteni, hogyan lehet használni ezt a GS-féle PC-s GoW-t, hogy a beállításokat és az állást is elmentse?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Valaki tudna segíteni, hogyan lehet használni ezt a GS-féle PC-s GoW-t, hogy a beállításokat és az állást is elmentse?

Simán bejelentkezel GfW Live-ba (itt is ugyanúgy be lehet lépni offline és online is mint steam-be, neked az online kell). Ha online-ra próbálsz menni kérni fogja a serial-t, de offline is menti az állásod elvileg (tudom mert volt hogy anno úgy vittem én is mielõtt megvettem volna).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
GustyX
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

marco045

Ez hány millió? :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

törölték a régi topikot? :ninja:

nah mindegy...én már nagyon várom a 3. részt, über brutál lesz szerintem B)

ez a gyûjtõi kiadás elég beteg :D

Link to comment
Share on other sites

marco045

lD9z4lNEwCg



Eszméletlen jól néz ki ez a Marcus szobor, be kéne rá majd ruházni, de tuti 20K fölött lesz jócskán.
Link to comment
Share on other sites

GustyX

Eszméletlen jól néz ki ez a Marcus szobor, be kéne rá majd ruházni, de tuti 20K fölött lesz jócskán.

150$

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
GustyX

GoW-ban mást nem zavart ez a rángatózó kamera?

Egyébként ahogy vártam, semmi különös. Egyszeri TPS amit csak ki kell pipálni és jöhet is egy másik játék.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Egyébként ahogy vártam, semmi különös. Egyszeri TPS amit csak ki kell pipálni és jöhet is egy másik játék.

Ha játszanál a 2. résszel (is), nem ezt mondanád. -_-

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

GoW-ban mást nem zavart ez a rángatózó kamera?

Egyébként ahogy vártam, semmi különös. Egyszeri TPS amit csak ki kell pipálni és jöhet is egy másik játék.

Igen, mert már minden játék erre az akcióra, fedezékrendszerre hajaz. Annó ez elég nagynak számított amikor kijött a játék. Főleg hogy majdnem mindent egy gombbal oldottak meg

Link to comment
Share on other sites

marco045

BrjvrHaOOpw



Gepárd! jó lesz! B)
Link to comment
Share on other sites

GustyX

Igen, mert már minden játék erre az akcióra, fedezékrendszerre hajaz. Annó ez elég nagynak számított amikor kijött a játék. Fõleg hogy majdnem mindent egy gombbal oldottak meg

Már megjelenéskor sem vonzott, csak a GS miatt, véletlenül szereztem be :D.

Link to comment
Share on other sites

Jack_the_ripper

BrjvrHaOOpw

Gepárd! jó lesz! B)

hájjj de zsír a zenéje :D Várom szeretettel.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
marco045

qjV9lowbXek



omg nagyon epic lesz. B)
Link to comment
Share on other sites

jardo

Kib.aszott állat. :B Nagyon várós. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...