Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Devil May Cry Sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

GustyX

Fõhõst leszámítva ez egy Ledér! jó játék lesz szerintem. Kismillió játék van amiben ehhez a Dantehoz hasonló a fõhõs szimpátiája, de a játékmenettel semmi gond sincs. Bár lehet rossz ez a hozzáállás, mert ugye a fõhõs/fõhõsnõ külseje határozza meg 99%-ban az egész játékot.

Link to comment
Share on other sites

KaiL

ezaz. a régi Dantéhoz nem igazán volt hasonló egy játékban sem. ez meg egy tömegszar. és igen, a Darksiders-ben is ez volt a felállás, hogy kard-kasza. ne nevettessék már ki a sorozatot. én nemhogy megvenni, még letölteni se tölteném. kuka. kb mint a 2008as prince of persia. csak ez szarabb

Link to comment
Share on other sites

Trungi.X

A Capcom szép lassan minden játék címét kiheréli...sajnálom ami DMC-vel történik, a Resident Evil-rõl meg jobb nem is beszélni. Még az SF az úgy ahogy tartja magát...

Link to comment
Share on other sites

Athesz

ezaz. a régi Dantéhoz nem igazán volt hasonló egy játékban sem. ez meg egy tömegszar. és igen, a Darksiders-ben is ez volt a felállás, hogy kard-kasza. ne nevettessék már ki a sorozatot. én nemhogy megvenni, még letölteni se tölteném. kuka. kb mint a 2008as prince of persia. csak ez szarabb

Szerintem a 2008as az még jó volt de emberfüggõ a dolog. :) Oké konzolcucc volt mert 4 gomb ütemes nyomkodásával és egy ujjal meg lehetett ölni bármit csukott szemmel de az legalább szép volt(mármint a táj) meg hangulatos ,meg abba nem volt (számomra) irritáló a fõszereplõ. A forgetten sands na az tényleg rossz volt.

Link to comment
Share on other sites

Karez

Új infók:

Dübörög a Gamescom, és a Ninja Theory emberei is kint vannak. Már csak azért is, mert szeretnék megmutatni hogy az első bejelntés óta mennyit javult a játék, plusz megakarják majd győzni az embereket hogy nem lesz ez olyan rossz játék.

Ennek folyamán készült egy rövid kérdezz felelek kérdés is a producernek.

Kérdés: Láttuk az új concept art képeket. És az egyiken Dante angyalok között üldögél. Lesz ennek jelentősége a játékban?

Válasz: Maga a játék sztori része hét pecsétes titok. De annyit elmondhatok hogy a régi hírekkel ellentétben nem canon rész lesz az új devil may cry. Tényleges reboot rész lesz, és az előző részekből csak a főbb karakterek neveit tartjuk meg. Az angyalos kép sem véletlenül készült el. Mivel a régi részekben Dante egy démon, és egy ember szerelmének gyermeke volt.

Nos ez most változni fog, a mi verziónkban Dante egy démon és egy angyal szerelem gyermeke lesz!

Pofátlanság magasiskolája:

Antoniades (Ninja Theory directora, ő a emós hajú csávó, aki magáról mintázta az új Dante-t) egyik friss kijelentése:

"Azok az emberek, akik most szkeptikusan állnak hozzá a játékunkhoz, azoknak titokban tetszik a játékunk! És a mi feladatunk hogy bebizonyítsuk, megtudjuk mi is csinálni a Devil May Cry bejáratott esszenciáját"

Ilyen kijelentések mellett azért ez erős...

Valamint meglett erősítve. A játék 30 FPS sebességben lehet majd játszani. :omg:

Ez azért is borzalmas hír, mert az előző négy részben simán tudták hozni a folyamatos 60 FPS-t, mindhárom platformon (igaz 4.részben volt 1-2 kisebb lassulás, de nem az a vészes kategóriába soroltak) Okés 15 frem rate sec. nem veszi észre az ember hogy lassulna a játék. De azért érződik hogy a Ninja Theory egyáltalán nemtud kezelni, egy játék motort sem ami kezébe kerül...

Link to comment
Share on other sites

Dei

Remélem valamikor kijön az 5. rész, amibe visszakapjuk az eredeti DMC világot. Természetesen a 4. és a 2. rész között játszódjon.

Térjen vissza Lady, Nero és Trish. Dante legyen újra a középpontban, de Nero és Trish is kaphatna egy story módot. Persze majd csak a Dante Must Die fokozat után legyenek elérhetõek.

Meg gondolhatnának az eddig begyûjtött lelkekre, akik ott porosodnak a Devil May Cryban. Nem bánnám, ha az 5. részbe lehetne közülük választani.

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Nos ez most változni fog, a mi verziónkban Dante egy démon és egy angyal szerelem gyermeke lesz!

Pofátlanság magasiskolája:

Antoniades (Ninja Theory directora, õ a emós hajú csávó, aki magáról mintázta az új Dante-t) egyik friss kijelentése:

"Azok az emberek, akik most szkeptikusan állnak hozzá a játékunkhoz, azoknak titokban tetszik a játékunk! És a mi feladatunk hogy bebizonyítsuk, megtudjuk mi is csinálni a Devil May Cry bejáratott esszenciáját"

Valamint meglett erõsítve. A játék 30 FPS sebességben lehet majd játszani. :omg:

Jézusom. Ez iszonyat idiótán hangzik. Miért jobb ha egy angyal az anyja? klisé, buta, szar.

[GSF] Picture és tényleg :unsure:

nem tudom mit képzel magáról a fejlesztõbrigád, szerintem bukta lesz az egész ahogy van, nagyon mérsékelt eladások, süllyesztõ. Ezzel akarják megreformáln a szériát? hogy a fanok 90%-a köpne rá? :unsure:

A DMC4 hiába futott 30 FPS-en szaggatás mentesen, de olyan lomhán megy hogy beszrás, kellett neki a 60 FPS.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

olyan lesz mint az a mese grafos pop rész,azt se fogják szerintem a büdös életbe folytatni akkora rakat sz@r lett.

ez is arra a sorsra fog jutni. -_-

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

olyan lesz mint az a mese grafos pop rész,azt se fogják szerintem a büdös életbe folytatni akkora rakat sz@r lett.

ez is arra a sorsra fog jutni. -_-

Bár egyetértek hogy szemét lesz, a PoP-ot nem szidni, jó játék az, kellemes, nyugis, gyönyörködtetõ, ellazulós idõtöltésnek tökéletes.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Bár egyetértek hogy szemét lesz, a PoP-ot nem szidni, jó játék az, kellemes, nyugis, gyönyörködtető, ellazulós időtöltésnek tökéletes.

háát túl sok kihívást nem nyújtott,haver átjött és azelőtt nem próbálta még a gamét,de 1 gomb nyomkodásával kinyírta a bosst elsőre. -_-

az olyat ahol semmi kihívás nincs én nem bírom élvezni,ennél könnyebb játékot ritkán lát az ember.

ezután akármilyen szépen néz ki (miután engem az nem izgat,mert a játék élmény nem a grafikánál kezdődik) igenis jogosnak érzem hogy szidjam azt is. szégyen az előző pop részekhez képest. -_-

és remélem nem jut a dmc arra a sorsra,bár kihívásban valószínűleg annál csak jobb lehet,de még így is trágya mert újra kezdik az egészet mindenféle szar indokkal.

még hogy nem illik a képbe hogy ember volt az anyja,micsoda jó indok arra hogy újra írjuk az egész storyt ami már 10 éve megy. -_-

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

A DMC IV-vel van egy kis gondom. Van egy Xbox 360 controllerem, valami oknál fogva egyesen nem lehet futni, oldal-hátra irányba megy rendesen. A netet bóklászva észre vettem, hogy nem egyedüli eset ez, csak sajna megoldást sehol sem találtam rá.

Valakinek van valami tippje ötlete? Vagy csak egyszerûen arról van szó, hogy drága Campcom portolásnál bakizott (nem is kicsitt).

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A DMC IV-vel van egy kis gondom. Van egy Xbox 360 controllerem, valami oknál fogva egyesen nem lehet futni, oldal-hátra irányba megy rendesen. A netet bóklászva észre vettem, hogy nem egyedüli eset ez, csak sajna megoldást sehol sem találtam rá.

Valakinek van valami tippje ötlete? Vagy csak egyszerűen arról van szó, hogy drága Campcom portolásnál bakizott (nem is kicsitt).

Teljesen jó az xbox kontroller kompatibilitása a PC-s DMC4-el. Ez rajtad mondjuk sajnos nem segít, csak gondoltam mondom, hogy más lesz a gond... szerintem simán meghalt a kontrollered, úgy is az előre gombot használod ki a legjobban.

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Zsír új kontroller és ezt a hibát,hogy tövig elõrenyomom és akkor csak sétál csak ennél a gamenél csinálja.

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Bár egyetértek hogy szemét lesz, a PoP-ot nem szidni, jó játék az, kellemes, nyugis, gyönyörködtetõ, ellazulós idõtöltésnek tökéletes.

igen, énis elboldogultam vele, de elég nagy reményeket fûztek hozzá, hogy megreformálják a sorozatot és elég csúnya lett a véhe. a forgotten sands is elég nagy hulladék lett. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

DevilDragon

Ahogy mondták mások is csak egy baja van a játéknak. DMC-nek hívják, amúgy semmi más. Mintha a franchise egy kínpadon lenne és minden rendezvény alkalmával vágnának belõle egyet egy nagy bárddal. Lassan elfogy aztán marad a név. Kíváncsi vagyok TGS-en mekkora darabot nyesnek le.

Az egy dolog, hogy egy reboottal akarja a Capcom megfejni a DMC nevet, de hogy ettõl várják a nagy pénz esõt az elképesztõ. Talán erre a nagy negatív hypera építenek?

Link to comment
Share on other sites

Karez

A producer Tameem Antoniades újabb magasröptű gondolatokat osztott meg velünk blogjában:

"Olyan helyzetben nőtt fel, ahol a démonok az életére akarnak törni, a társadalmat is ők vezérlik; megtör Dante e nyomásban, az utcán nő fel, szóval inkább tekinthetünk rá egy utcai bunyósként" - mondta Tameem Antoniades, a játék kreatív direktora a PlayStation Blogon. "Mozdulatai kevésbé kiforrottak, mint a korábbi Devil May Cry-játékok hőseinek."

Ez persze nem azt jelenti, hogy Dante noob lenne: "Nem mondanám, hogy zöldfülű és naív, én csak azt mondom, hogy nem egy szarkupac."

[GSF] Picture

Agybaj, AGYBAJ!

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

A producer Tameem Antoniades újabb magasröptű gondolatokat osztott meg velünk blogjában:

"Olyan helyzetben nőtt fel, ahol a démonok az életére akarnak törni, a társadalmat is ők vezérlik; megtör Dante e nyomásban, az utcán nő fel, szóval inkább tekinthetünk rá egy utcai bunyósként" - mondta Tameem Antoniades, a játék kreatív direktora a PlayStation Blogon. "Mozdulatai kevésbé kiforrottak, mint a korábbi Devil May Cry-játékok hőseinek."

Ez persze nem azt jelenti, hogy Dante noob lenne: "Nem mondanám, hogy zöldfülű és naív, én csak azt mondom, hogy nem egy szarkupac."

[GSF] Picture

Agybaj, AGYBAJ!

k,ez egyre szarabb és szarabb. -_-

szerintem kéne nekik egy javaslatot tenni hogy nevezzék már át a rohadt játékot mert ez engem így nagyon irritál. :unsure:

de most komolyan mért ezek a f@szkalapok csinálják és mért nem a régi team?

szegény capcom jól elb@szta ezt most.

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom

k,ez egyre szarabb és szarabb. -_-

szerintem kéne nekik egy javaslatot tenni hogy nevezzék már át a rohadt játékot mert ez engem így nagyon irritál. :unsure:

de most komolyan mért ezek a f@szkalapok csinálják és mért nem a régi team?

szegény capcom jól elb@szta ezt most.

Nézd a másik oldalát. Akiknek ismeretlen a sorozat biztos nagy érdeklõdéssel lesznek iránta, egyébiránt én is, bár a negyedik részen játszottam. Grafika biztos topon lesz úgyhogy casual szinten is kecsegtetõ lesz sokaknak. ^_^

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nézd a másik oldalát. Akiknek ismeretlen a sorozat biztos nagy érdeklõdéssel lesznek iránta, egyébiránt én is, bár a negyedik részen játszottam. Grafika biztos topon lesz úgyhogy casual szinten is kecsegtetõ lesz sokaknak. ^_^

Ha fogalmam sem lenne a DMC legendáról, akkor is undorodnék ettõl a szeméttõl, ennyit arról hogy "nagy érdeklõdéssel lesznek iránta". A reboot-nak valóban ez lenne a célja, de a megvalósítás akkor is hamvaiba szüli a projectet.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Gondolom egyeseknek a Max Payne elsõ része kimaradhatott, hiszen abban is hasonlóan retardált feje volt a fõhõsnek.

Pedig igazán jó játék volt!

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Gondolom egyeseknek a Max Payne elsõ része kimaradhatott, hiszen abban is hasonlóan retardált feje volt a fõhõsnek.

Pedig igazán jó játék volt!

És ki volt a fõhõse? Max Payne. A Devil May Cry Dante-ról szól? Dante a fõhõs? Köszöntem.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

És ki volt a fõhõse? Max Payne. A Devil May Cry Dante-ról szól? Dante a fõhõs? Köszöntem.

Ha fogalmam sem lenne a DMC legendáról, akkor még nagyobb érdeklõdéssel várnám a játékot, hiszen anno a Max Payne elsõ részében is hasonlóan szimpatikus, retardált, nyomorékfejû kötsög pofáját kellett bámulnom végig egy igencsak izgalmas akciójátékban, ahogy itt is.

Sõt, lehetett volna Vérpistike is a fõszereplõje, akkor is remek játék lett volna a MP!

Tény, nem a legszebb húzás egy jól bejáratott nevet felhasználni egy, az eredetihez csak játékmenetben hasonló programhoz, de ne a külsõre antipatikus fõhõs és névazonosság ellenére a kötõdés teljes(?) hiánya miatt hányjuk már el magunkat egy játéktól.

Ne legyünk már ennyire fanatikus Dante Censored!k, hogy csak a név és a fõhõs külseje miatt hordjuk le sárgaföldig egy még megjelenés közelében sem lévõ játékot...

Ha meg ennyire Dante kell, akkor ragassszunk róla egy képet a monitorra, hogy néha azért megteljenek a véredények, miközben az új DmC-jal játszunk.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Max Payne küllemével semmi baj nem volt ott a garfika volt szar anno azért nézett ki úgy ahogy.

A hasonlat meg nem jó ez a kari megjelenésében ronda. Ez nem olyan hogy kiadnak egy sztorit alapból ronda emberrel hanem mint ha kiadnák az elsõ részt Maxel, a második részben meg mondogatnák hogy igaz h a viseltes rendõrbõl csináltunk egy homokos kis nyomingert de nyeld már le a békát és hidd el hogy õ max csak bebuzult a drogoktól. -_-

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom

Hát tényleg elég homi feje lett.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Karez

Nah most már egyre biztosabb a Devil May Cry HD Collection

Az Amerikai ESRB besorolások közé nagyon frissen bejegyezték a Devil May Cry, a Devil May Cry 2, és a Devil May Cry 3 - Dante's Awakeing SE játékokat... most tessék kapaszkodni Playstation 3 és Xbox 360-ra!

Így a x360 tulajdonosok is örülhetnek. ^_^

Hivatalos bejelentés most már biztosra véve a jövõheti Tokyo Games Show '11-nél lesz.

Itt fog kiderülni hogy dobozosan, vagy mint a Resident Evil 4 és Resident Evil Code Veronica X csak letölthetõ Games of Demand formájában lesz elérhetõ a két konzolra. (dobozos verzióban azért reménykedek, resi részek persze Japánban megjelentek dobozosan is)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...