Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Witcher sorozat


-Dan-

Recommended Posts

Doggar

Ajaj...

Azthiszem a vakmeröségem miatt elbaltáztam itt a dolgokat.. Annyira hajtott már a végigjátszás, hogy felelötlenül mentem csak elöre... Most úgy vagyok, hogy lent vagyok a Katakombákba.. Egy rohadt kovakövem sincs.. Fözetem nuku.. Az életem kb a negyedén... Ki lehet innen jutni valahogy? Illetve van kijárat? Ja és megittam egy rozsomákot, igy a jelek kilöve még egy darabig... Az a Koska meg olyan mint a cséphadaró.. Ha lenne egy fecském legalább, megoldanám.. De semmim sincs bakker... :(

Betöltsek egy újat vagy ? Vagy lehet itt más megoldás?

köszi

Link to comment
Share on other sites

Daermon

Ajaj...

Azthiszem a vakmeröségem miatt elbaltáztam itt a dolgokat.. Annyira hajtott már a végigjátszás, hogy felelötlenül mentem csak elöre... Most úgy vagyok, hogy lent vagyok a Katakombákba.. Egy rohadt kovakövem sincs.. Fözetem nuku.. Az életem kb a negyedén... Ki lehet innen jutni valahogy? Illetve van kijárat? Ja és megittam egy rozsomákot, igy a jelek kilöve még egy darabig... Az a Koska meg olyan mint a cséphadaró.. Ha lenne egy fecském legalább, megoldanám.. De semmim sincs bakker... :(

Betöltsek egy újat vagy ? Vagy lehet itt más megoldás?

köszi

Aard jel + erõs stílus ;)

Link to comment
Share on other sites

Doggar

Aard jel + erõs stílus ;)

Az lesz. Körül is nézek a katakombába.. Tuti lesz valahol egy kovakõ... Hogy meditáljak egyet. Ha már nincs fõzetem legalább életérõm legyen.. De ha minden igaz egy fûzfát talán tudok csinálni...

Mindenesetre nagyon durván beszippantott ez a játék, a világ, a karakterek. Alig várom, már, hogy elkezdjem a kettõt... Ami Elvileg külön sztori, de aki játszott az elsõ résszel tuti sok helyen ismerõs lesz..

Csak haljon már meg az a rohadt koska...

Link to comment
Share on other sites

Daermon

Az lesz. Körül is nézek a katakombába.. Tuti lesz valahol egy kovakõ... Hogy meditáljak egyet. Ha már nincs fõzetem legalább életérõm legyen.. De ha minden igaz egy fûzfát talán tudok csinálni...

Mindenesetre nagyon durván beszippantott ez a játék, a világ, a karakterek. Alig várom, már, hogy elkezdjem a kettõt... Ami Elvileg külön sztori, de aki játszott az elsõ résszel tuti sok helyen ismerõs lesz..

Csak haljon már meg az a rohadt koska...

Hajrá hajrá! Nem olyan durva :)

Link to comment
Share on other sites

Imishark

Az lesz. Körül is nézek a katakombába.. Tuti lesz valahol egy kovakõ... Hogy meditáljak egyet. Ha már nincs fõzetem legalább életérõm legyen.. De ha minden igaz egy fûzfát talán tudok csinálni...

Mindenesetre nagyon durván beszippantott ez a játék, a világ, a karakterek. Alig várom, már, hogy elkezdjem a kettõt... Ami Elvileg külön sztori, de aki játszott az elsõ résszel tuti sok helyen ismerõs lesz..

Csak haljon már meg az a rohadt koska...

Az megvan, hogy ignivel is tudsz tüzet gyújtani?

Link to comment
Share on other sites

Doggar

Az megvan, hogy ignivel is tudsz tüzet gyújtani?

Mindig tanul az ember. :D

Na befejztem az elsö részt. Nagyon nehezen vettem rá magamat, de nagyon megérte. Tökéletes betekintést láttam Temeria világába. A karakterek nagyon szerethetöek, a történet óriási. A megvalósítás is nagyon el van találva. Alig várom, hogy folytassam utam mint Geralt a fehér farkas.

òriási hiba lett volna, nem végigjátszani az elsö részt.

Irány a második.

Link to comment
Share on other sites

Doggar

öööö. Megöltem az edriaga királynöt.. de a quest nem frissül.. valamit elrontottam?

Link to comment
Share on other sites

Imishark

öööö. Megöltem az edriaga királynöt.. de a quest nem frissül.. valamit elrontottam?

Ketten vannak ;)

Link to comment
Share on other sites

Doggar

Ketten vannak ;)

Nem mondod... :-D..

És hol a másik? Mert találtam még ugyan cocoonokat, de nem engedett Velük semmit csinálni...

Link to comment
Share on other sites

Imishark

Ha megnyitod a térképet, a vizszintesen vonalkázott mocsáros terület két szélén, az egyik a híd, a másik Flotsam közelében.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Doggar

Na eljutottam Loredo házába, ahol megtaláltam az öregasszonyt... Meglett a kulcs is... Inventoryba látom de nem frissül a küldetés... Ez bug lehet? Vagy valamit rosszul csinálok? Folyamat azt irja, találjam meg a kulcsot...

segítség..

:(

Na eljutottam Loredo házába, ahol megtaláltam az öregasszonyt... Meglett a kulcs is... Inventoryba látom de nem frissül a küldetés... Ez bug lehet? Vagy valamit rosszul csinálok? Folyamat azt irja, találjam meg a kulcsot...

segítség..

:(

Okés én voltam a hülye.. Loredo szobakulcsa máshol van. :)

Link to comment
Share on other sites

Cori

Srácok, most h kijött a Fallout 4 és számomra csalódás lett, így meg se fogom venni, pedig mennyire vártam :( No mindegy, a Fallout topicba morgok, nem itt :D

Szóval Hearts of Stone megéri a pénzét? A történetrõl nem hallottam kb semmit, jó, nem jó? Mik a vélemények, olvastam h páran kijátszottátok és, h tetszett nektek akkor, most, h leülepedtek a dolgok, mit gondoltok? Vannak új ruhák, fegyverek, akármik vagy csak a történetet adják?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Doggar

Na jelentem befejeztem a W 1-et W 2-öt. Megittam egy üveg sört, és nekiálltam a 3-nak.. Gépem nem egy erömü, de hála Olibának nagyon Puding!án összeraktuk. (i3 -4160, 8giga ram, Gtx 750Ti) , a beállításokat olyan erös közepesre löttem be.. De én még mindig az államat keresem.. Ez egyszerüen csodaszép.. Ennek hangulata van... òrák óta mást nem csinálok mint csak bolyongok, gyüjtögetek, nézem az embereket mit csinálnak. Nem tudok betelni vele... Kimerem jelenteni, hogy én még ilyen szép játékkal nem játszottam...

Örülök, hogy ami tetszett az elsö részben, azt mindet áthozták ide. (Részletes Alkimia), (összetett inventár) (nagyon jó térkép) , ennek fényében a Witcher 2 csak valami árkád akció játéknak tünnik.. Látszik rajta, hogy anno ez volt az elsö Witcher amit konzolra is legyártottak.. De maga a sztori ott is nagyon jó volt...

Pár kérdés. A Story elején vagyok még (Griff). Ha most beújítom a dlc, nem maradok le semmiröl, ugye? A dlc gondolom a sztori végén indul, ugye?

Meg ez a kártyajáték mi? :D Semmit nem értek belöle... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Godzillamessage

GOG-on hogyan lehet Witcher kulcsot hozzáadni? Invalidot ír nekem állandóan... :(

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Na jelentem befejeztem a W 1-et W 2-öt. Megittam egy üveg sört, és nekiálltam a 3-nak.. Gépem nem egy erömü, de hála Olibának nagyon Puding!án összeraktuk. (i3 -4160, 8giga ram, Gtx 750Ti) , a beállításokat olyan erös közepesre löttem be.. De én még mindig az államat keresem.. Ez egyszerüen csodaszép.. Ennek hangulata van... òrák óta mást nem csinálok mint csak bolyongok, gyüjtögetek, nézem az embereket mit csinálnak. Nem tudok betelni vele... Kimerem jelenteni, hogy én még ilyen szép játékkal nem játszottam...

Örülök, hogy ami tetszett az elsö részben, azt mindet áthozták ide. (Részletes Alkimia), (összetett inventár) (nagyon jó térkép) , ennek fényében a Witcher 2 csak valami árkád akció játéknak tünnik.. Látszik rajta, hogy anno ez volt az elsö Witcher amit konzolra is legyártottak.. De maga a sztori ott is nagyon jó volt...

Pár kérdés. A Story elején vagyok még (Griff). Ha most beújítom a dlc, nem maradok le semmiröl, ugye? A dlc gondolom a sztori végén indul, ugye?

Meg ez a kártyajáték mi? :D Semmit nem értek belöle... :D

A Hearts of Stone-ra gondolsz DLC alatt gondolom. Afféle független mellékszál, de 30+ szintnek ajánlott lenni hozzá, ami nagyjából a játék végére leszel.

És igen, a kockapóker jobb volt :(.

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Tegnap 23. szinten megcsináltam egy 24. szintûeknek ajánlott, hosszadalmas küldetést, amelyben két db 26. szintû szörnnyel is végezni kellett, s a végén a veleni-skelligei nõ kovácsolt nekem egy pöpec páncélt. Amit csak 26. szinten tudok használni. Majdnem mondtam neki valamit. :)

Eleinte nekem is hiányzott a kockapóker a játékból. Késõbb is. Amikor Dandeliont kerestem, a barátnõje(?) felajánlotta, hogy játsszunk egy meccsett, amíg várakozunk. Még akkor sem vonzott ez a Gwynt nevû játék. Aztán utánanéztem, hogyan is kellene játszani, és azóta eléggé tetszik. :)

Aki ismeri a gyûjtögetõs kártyajátékokat, az rá tud érezni, hogy milyen jó lett.

Link to comment
Share on other sites

Malleus

No comment

v7qsrqNQuOQ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
JoeJoeJoe

A következő vaják könyv, a fecske tornya április 22-én jelenik meg. Jeeeeeeeej!

17190912_1256859561030624_81673477554533

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tenderlumpling

Ide is berakom :)

vajak.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
VassGabor

Most olvasom hogy belekerült a koronavírus a játékba :D :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...