Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Star Wars: Knights Of The Old Republic 1 & 2: The Sith Lords


Lucky_Strike

Recommended Posts

JoeJoeJoe

Engem nem érdekelt a TOR, de ma reggel belenéztem az introba, és akkor mondom "jó, akkor hozom a hideg élelmet, bezárom az ajtókat, és tolom ameddig engedik" :D

Link to comment
Share on other sites

a880120

Semmi...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Melch

Sziasztok!

Nekem annyi lenne a problémám, hogy nem tudom futtatni a kotor 2.-t win7 alatt. Sehogy sem sikerül.

Amit próbáltam:

-Új crack leszedése

-Új telepítés mod-ok nélkül

-Futtatási beállítások megváltoztatása rendszergazdásra meg win 2000/xp/vista alatt

-vista/7 fix .ddl fájl használata

-.ini fájlban beírva a graphic-os enable akármit

-futtatás ablakban (fullscreen=0 de nem mûködött)

-kikapcsoltam a videókat meg a hardweres egeret, meg be a v-sync

Ezeket a megoldásokat találtam interneten itt-ott, meg még pár virtuális rendszer félét, de azt nem akarom kipróbálni. Sehogy sem akar mûködni akár vegyesen akár az összes megoldást alkalmaztam. Odáig minden alkalommal eljutok, hogy megcsinálom a karaktert, elindítom a játékmenetet, de aztán a sw mûködése leállt, a win megoldást keres a problémára....néha még hallom a kezdõ videó pár hagfoszlányát, de aztán annyi. A kotor 1-et nem próbáltam felrakni, bár az megvan eredetiben, de jobban tetszik a 2, a társak jedivé alakítása meg a jobb ráhatás miatt. Meg a 2-t még nem vittem végig jedi-ként, csak sith-ként uh végre azt a verziót is ki akarom próbálni.

Ha valaki tud megoldást a problémámra, akkor nagyon megköszönném, ha megosztaná.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
-moki-

Találtam egy augusztusi interjút Jennifer Hale-el (Bastilla), amiben azt nyilatkozta, hogy dolgozik egy Lucas animációs projekten, amirõl nem beszélhet :unsure: :unsure: Csak nem kapunk egy Kotor vagy Tor animációs sorozatot, filmet? xD

Link to comment
Share on other sites

alratar

Szerintetek menmyi az esélye annak, hogy a Bioware készít egy KOTOR 3-mat?

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Szerintetek menmyi az esélye annak, hogy a Bioware készít egy KOTOR 3-mat?

Semennyi, ott a ToR ami jól megy.

Link to comment
Share on other sites

aluminiumtrioxid

Találkozott valaki már azzal a marha idegesítõ buggal (elsõ rész - a másodikban is volt, de ott újratöltés megoldotta), hogy a karakter beragad, és nem hajlandó mozogni? Mindezt ráadásul globálisan, minden fõkarakterre?

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Találkozott valaki már azzal a marha idegesítõ buggal (elsõ rész - a másodikban is volt, de ott újratöltés megoldotta), hogy a karakter beragad, és nem hajlandó mozogni? Mindezt ráadásul globálisan, minden fõkarakterre?

Igen, de nem találtam rá megoldást én sem...

Link to comment
Share on other sites

alratar

Semennyi, ott a ToR ami jól megy.

Sejtettem, hogy ez lesz a válasz.

Bár reménykedtem, és még most is reménykedem, hogy mégiscsak elkészül!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Gruffersten

Jó játék reményében felraktam a Kotor 2-õt, azonban win 7 alatt rakoncátlankodik.Olyan, mintha kevés FPS lenne a játék folyamán, rádaásul erõszeretettel akad.Mi lehet a gond?

Frissítettem DX9-et, kicseréltem a ms32 filet, ráadásul a rendszergazda/komptabilitás parancsszó sem zavarja. :( A restoration modot raktam fel és egy hang patchet, mást nem.

Tudna valaki segíteni?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
nemmindegy

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy mass effect rajongóként így a trilógia vége után gondoltam, hogy talán végre érdemes lenne játszani a kotorral is. Láttam, hogy meg is lehet venni. Csakhogy én a mafia óta, amit a gamemanias sorozatban megvettem kb. 2 éve, egyszer végigjátszottam xp-n, és windows 7-n sehogy se tudom mûködésre bírni, elhatároztam, hogy többet nem veszek ilyen régi játékot, ha nem tudom róla, hogy futni fog a gépemen. Ezért most is letöltöttem a kotort. Megvolt a mountolás, sikeresen telepítettem a játékot, megvolt a patch és a crack is. Viszont ahogy elindítom a játékot, csak odáig jutok el, hogy bejön az elsõ promovideó, aztán a játék mûködése hiba miatt leáll. Nem tudjátok, hogy ez mi lehet? Szintén win 7 probléma? Mert akkor nem adok ki 3000 Ft-t a játékért. Hátha a kalózverzió hibája... Csak mondjuk ahogy neten nézegettem, ilyesmi olyanoknál is elõfordult, akik a játékot eredetiben vették meg.

Szóval megköszönném, ha tudnátok segíteni. Esetleg abban is, hogy nincs-e valami alternatív mód arra, hogy ezeket a játékokat xp-ben futtassam, merthogy azért meg akadnak játékok, amelyekbõl nem szeretnék kimaradni. A compatibility mode eddig még sose mûködött.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Hát igen, a KotOR-t nehéz win7-en elindítani, de nem lehetetlen... én egyszer valami napokig azt kutattam, hogyan induljon el az eredeti (!) CD-s játékom widescreenben, meg minden, ahogy kell, de úgy sose mûködött, ahogy kellett volna.

Persze, a legegyszerûbb, ha a Steames változatot használod, azzal elvileg nincs gond.

Link to comment
Share on other sites

nemmindegy

Hát igen, a KotOR-t nehéz win7-en elindítani, de nem lehetetlen... én egyszer valami napokig azt kutattam, hogyan induljon el az eredeti (!) CD-s játékom widescreenben, meg minden, ahogy kell, de úgy sose mûködött, ahogy kellett volna.

Persze, a legegyszerûbb, ha a Steames változatot használod, azzal elvileg nincs gond.

Köszi!

Akkor ha más nem, akkor egyszer talán megpróbálom a steameset letölteni. Az amúgyis olcsóbb.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Templar-von-Midgard

Win 7 alatt nekem tökéletesen futott a KotOR, ám a KotOR 2-nek minden indításnál be kellett állítani az affinitást ;)

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy mass effect rajongóként így a trilógia vége után gondoltam, hogy talán végre érdemes lenne játszani a kotorral is. Láttam, hogy meg is lehet venni. Csakhogy én a mafia óta, amit a gamemanias sorozatban megvettem kb. 2 éve, egyszer végigjátszottam xp-n, és windows 7-n sehogy se tudom mûködésre bírni, elhatároztam, hogy többet nem veszek ilyen régi játékot, ha nem tudom róla, hogy futni fog a gépemen. Ezért most is letöltöttem a kotort. Megvolt a mountolás, sikeresen telepítettem a játékot, megvolt a patch és a crack is. Viszont ahogy elindítom a játékot, csak odáig jutok el, hogy bejön az elsõ promovideó, aztán a játék mûködése hiba miatt leáll. Nem tudjátok, hogy ez mi lehet? Szintén win 7 probléma? Mert akkor nem adok ki 3000 Ft-t a játékért. Hátha a kalózverzió hibája... Csak mondjuk ahogy neten nézegettem, ilyesmi olyanoknál is elõfordult, akik a játékot eredetiben vették meg.

Szóval megköszönném, ha tudnátok segíteni. Esetleg abban is, hogy nincs-e valami alternatív mód arra, hogy ezeket a játékokat xp-ben futtassam, merthogy azért meg akadnak játékok, amelyekbõl nem szeretnék kimaradni. A compatibility mode eddig még sose mûködött.

Azt olvastam, hogy ha virtual machine-re telepítesz egy XP rendszert, majd oda a játékot, akkor Win 7 alól kényelmesen lehet játszani, mivel a játék azt fogja hinni, hogy XP-d van. Mondjuk még nem próbáltam ki. Meg az is igaz, hogy ha Steam-en megveszed, az egyszerûbb.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Gabi2

sziasztok! nekem olyan problémám lenne, hogy felteszem a játékot megcsinálom a karaktert, elindítom és csak sötétség lesz az egész hang van de semmi más, aztán másnap megint elindítottam akkor pedig a sötétség megmaradt de most megjelenik az a csodás hibaüzenet, hogy 0x00000000 címen található utasítás 0x00000000 memória címre hivatkozott. nagyon sok embernél láttam már ezeket a hasonló problémákat. van valakinek valami megoldása erre vagy felejtõs az egész? elõre is köszi a segítséget, ja és laptopom van alaplapi videokarival.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
aluminiumtrioxid

Részletes KotOR2 playthrough.

Olyan kivágott dolgokkal, amiket a restored content mod sem rakott vissza. Ráadásul a srác végig kommentál, folyamatosan felhívva a figyelmet olyan apróságokra, amik az átlag játékos figyelmét 99 %, hogy elkerülték (pl. hogy a játékban elcsöpögtetett infók alapján elég valószínû, hogy

Handmaiden anyja Kreia

). Plusz a PST-vel kapcsolatos párhuzamokat is nagyon szépen kiemeli. Szóval ha valaki nosztalgiázni akar, de a baltával faragott modellek meg a katasztrofális harcrendszer elriasztják, veselkedjen neki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Tibee007

Keress rá a Restored Content Mod-ra. Rengeteg minden került bele a játékba, itt felsorolni szinte lehetetlen.

ehhez van magyarosítás? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
GustyX

Valakinek sikerült 16:9 képarányt beállítani?

Van valami UWS patch, de ez KisTehén! felpecselni, így ez nem mûködik nálam. Azt írja ki, zárjak be mindent....

Valami ötlet? Amúgy simán fut win7 alatt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
-moki-

Sziasztok!

Gondolkozom, hogy megveszem mind a két játékot steam-en. Van két kérdésem ezzel kapcsolatban.

1.: Ugye mind a kettõ fut Win 7-en?

2.: A Kotor2 alapból tartalmazza a kivágott tartalmakat, vagy külön le kell szedni a modot hozzá?

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Sziasztok!

Gondolkozom, hogy megveszem mind a két játékot steam-en. Van két kérdésem ezzel kapcsolatban.

1.: Ugye mind a kettõ fut Win 7-en?

2.: A Kotor2 alapból tartalmazza a kivágott tartalmakat, vagy külön le kell szedni a modot hozzá?

1. Nem rég jött ki valami felújított változat, ami tutifix, hogy fut Windows 7 alatt. Nekem mondjuk a "régivel" sem volt baj, amikket kb 2004 óta játszogattam. --> Tehát igen, el fog indulni Win 7 alatt mindkét játék szerintem.

2. Nem, nincs benne a kivágott tartalom a 2. részben. A Restored Content Mod-ot itt éred el. Már nagyon régen játszottam vele (~2 éve), de már akkor is annyira jól vissza volt pakolva a tartalom, hogy le a kalappal.

Link to comment
Share on other sites

Voya

Sziasztok! Nemrég újra kedvet kaptam ahhoz, hogy végigvigyem a KotOR elsõ részét. Fel is tettem, elindult, ám amikor a karakterem profilképét szeretném változtatni, elszáll az egész, és a szokásos hibaüzenettel (SWKotOR hibát észlelt, ezért leáll... etc.) bezár.

Szerintetek mi lehet a gondja, így látatlanban? Nekem ötletem sincs, hiszen a minimum gépigényt jóval felülmúlom, ezenkívül mégis mi baja lehet? Windows XP-n menne, más játékok probléma nélkül futnak, csak a KotOR nem hajlandó. =/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
-Stranger-

Elõszedtem most a The Sith Lords-t, a szokásos Jedi Consularommal még épp a telosi bázison robotolok. És nagy eszemmel így az x-edik végijátszásnál figyeltem meg, hogy Kreia, Bao-Dur és a fõkarakter sokkal jobbat sebez fegyver nélkül, mint bármilyen közelharci fegyverrel. :biglol: Én meg szerencsétlenkedtem az upgradelt kardokkal.

Link to comment
Share on other sites

Balu027

Elõszedtem most a The Sith Lords-t, a szokásos Jedi Consularommal még épp a telosi bázison robotolok. És nagy eszemmel így az x-edik végijátszásnál figyeltem meg, hogy Kreia, Bao-Dur és a fõkarakter sokkal jobbat sebez fegyver nélkül, mint bármilyen közelharci fegyverrel. :biglol: Én meg szerencsétlenkedtem az upgradelt kardokkal.

Én is pont ma kezdtem neki, bár én most játszom elõször. Vissza kell rázódnom, rég játszottam ilyen típusú RPG-t :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Balu027

Arra tudtok egy megoldást, hogy a swoop race bugot hogy lehetne megoldani? Izizben az egyik versenyt forfeiteltem, azóta akár nyerek akár vesztek, azt mondja hogy nem tudok még egy versenyt sem befejezni. Leszedtem a save editort, de nem akar elindulni sem (win 7 pro). Elég idegesítõ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...