Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik Játékot Fogod Megvásárolni A Közeljövőben?


Balee

Recommended Posts

SaltyDave

Már csak egy plusz kontrollert kell vennem, és tudunk is ketten játszani. :rolleyes:

Tényleg, ilyenkor osztott képernyõn megy a dolog? Vagy hogy? (Ugyanez a kérdésem fennáll a LEGO játékokkal kapcsolatban is.)

"Szimszonékat" nem tudom, LEGO-n ugyanaz mint ha egyedül játszanál, nincs osztott kép vagy hasonló.

Link to comment
Share on other sites

jardo

"Szimszonékat" nem tudom, LEGO-n ugyanaz mint ha egyedül játszanál, nincs osztott kép vagy hasonló.

Nem is baj, talán jobb móka (vagy kihívás?) úgy tolni, hogy együtt is kell mozogni.

De pl. akkor én nem tudok kimenni a képbõl, ha a társ nem jön? :unsure: :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Nem is baj, talán jobb móka (vagy kihívás?) úgy tolni, hogy együtt is kell mozogni.

De pl. akkor én nem tudok kimenni a képbõl, ha a társ nem jön? :unsure: :D

nem tudsz :P

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Nem is baj, talán jobb móka (vagy kihívás?) úgy tolni, hogy együtt is kell mozogni.

De pl. akkor én nem tudok kimenni a képbõl, ha a társ nem jön? :unsure: :D

Idiana Jones-ban viszont osztottképernyõs lesz, vagyis mehetsz szabadon.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Idiana Jones-ban viszont osztottképernyõs lesz, vagyis mehetsz szabadon.

Eddig egyszer játszottam osztott képernyõn (talán valami versenyjátékot, ha jól emlékszem, a ToCA 3-t), hát az elég veszélyes volt. :D

De hát gondolom, csak megszokás kérdése az egész.

nem tudsz :P

Ezt a Simpsons-ra mondtad? Mert Gusty szerint az Indy az osztott képen megy.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Idiana Jones-ban viszont osztottképernyõs lesz, vagyis mehetsz szabadon.

Milyen Indyben? Mert a Lego Indy nem osztott.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Eddig egyszer játszottam osztott képernyõn (talán valami versenyjátékot, ha jól emlékszem, a ToCA 3-t), hát az elég veszélyes volt. :D

De hát gondolom, csak megszokás kérdése az egész.

Ezt a Simpsons-ra mondtad? Mert Gusty szerint az Indy az osztott képen megy.

Lego Indiana Jones 2, jardonak meg ha jól láttam az van meg.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Nekem az elsõ része van meg a LEGO Indy-nek. Akkor az nem osztott?

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Nekem az elsõ része van meg a LEGO Indy-nek. Akkor az nem osztott?

Kifejezetten, nem. Egyébként, ha van kedved vevõ vagyok ODST Firefight-ra. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

jardo

Kifejezetten, nem. Egyébként, ha van kedved vevõ vagyok ODST Firefight-ra. :ph34r:

Benne vagyok. Ma (kedden) nem jó, mert csak este megyek haza, szerdán meg ott alszik az asszony, de csütörtökön vagy utána játszhatunk. Amúgy azt csak ketten lehet? Mert ha nem, Leont is megfûzhetnéd.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Benne vagyok. Ma (kedden) nem jó, mert csak este megyek haza, szerdán meg ott alszik az asszony, de csütörtökön vagy utána játszhatunk. Amúgy azt csak ketten lehet? Mert ha nem, Leont is megfûzhetnéd.

Nekem nincs ODST-m, "csak" Reachem.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Ezt a Simpsons-ra mondtad? Mert Gusty szerint az Indy az osztott képen megy.

a LEGOkra gondoltam. az Indy2vel nem jatszottam, viszont a többi az nem osztott (Harry Potter meg ugyanolyan mint Indy2)

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Nekem nincs ODST-m, csak Reachem.

Fix'd

Link to comment
Share on other sites

jardo

Nekem nincs ODST-m, "csak" Reachem.

Akkor nem tudom, honnan szedtem ezt. :unsure: :D

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Az elõbb láttam lego SW complete akármit a tescoba 3k-ért. Szóval holnap elugrok érte. Azt azonban megkérdezem, hogy jól tévedek, amikor azt mondom, hogy nincs benne online coop?)

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Az elõbb láttam lego SW complete akármit a tescoba 3k-ért. Szóval holnap elugrok érte. Azt azonban megkérdezem, hogy jól tévedek, amikor azt mondom, hogy nincs benne online coop?)

BÁÁÁZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!

Olyan nekem is kellene!!!! Annyiért ajándék!!!!

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Shank-en agyalok most. Nemtom megérné-e a multi miatt , mert akármennyire jó gém is a single is egy kijátszásig kötött le. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Shank-en agyalok most. Nemtom megérné-e a multi miatt , mert akármennyire jó gém is a single is egy kijátszásig kötött le. :unsure:

Dettó. Csak engem az öcsik érdekelnének :D. Meg persze egy végigjátszás erejéig azért a coop is érdekelne.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Dettó. Csak engem az öcsik érdekelnének :D. Meg persze egy végigjátszás erejéig azért a coop is érdekelne.

Fõként h multiban van a második történeti rész, az is rátesz a dologra. :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Fõként h multiban van a második történeti rész, az is rátesz a dologra. :)

Na ezt sem tudtam, akkor tényleg meg kéne venni...

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Az elõbb láttam lego SW complete akármit a tescoba 3k-ért. Szóval holnap elugrok érte. Azt azonban megkérdezem, hogy jól tévedek, amikor azt mondom, hogy nincs benne online coop?)

Nem, sajna nincs. Egy billen játszotok ketten, vagy kontroller + bill.

Link to comment
Share on other sites

marco045

Fable 3 CE-t tervezem 1-2 héten belül.

Link to comment
Share on other sites

Feared

Ha minden igaz ma jelenik meg a James Bond Blood Stone. Elég ígéretesnek tûnik kisvideók alapján, valaki tud bõvebbet mondani róla?

Õszintén szólva inkább ez érdekelne mint a Black Ops, mivel tegnap néztem végig egy közel órás videót a multiról, és annyira MW2 fíling volt, hogy még én szégyelltem el magam. :D

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Ha minden igaz ma jelenik meg a James Bond Blood Stone. Elég ígéretesnek tûnik kisvideók alapján, valaki tud bõvebbet mondani róla?

Õszintén szólva inkább ez érdekelne mint a Black Ops, mivel tegnap néztem végig egy közel órás videót a multiról, és annyira MW2 fíling volt, hogy még én szégyelltem el magam. :D

Screenes topic,marha rövid, de jó.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Ha minden igaz ma jelenik meg a James Bond Blood Stone. Elég ígéretesnek tûnik kisvideók alapján, valaki tud bõvebbet mondani róla?

Õszintén szólva inkább ez érdekelne mint a Black Ops, mivel tegnap néztem végig egy közel órás videót a multiról, és annyira MW2 fíling volt, hogy még én szégyelltem el magam. :D

inkább Black Ops.

olvass teszteket a 007rõl. nem nagy durranás a jatek, azt vegigtolod egyszer aztan soha az életbe nem veszed elõ többé. (szerintem egy BOval sokkal jobban járnál, még, ha MW2 koppincs a multi is)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...