Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Desktopok


-Dan-

Recommended Posts

azaLeeRicks

Az meg valahogy nem tetszik...:D Jók lesznek nekem ott azok az ikonok...:D

Link to comment
Share on other sites

alratar

Az már megint nem jó, mert akkor meg mindig meg kell keresni a játékot amivel játszani akarok...:D

Erre a problémára, a legjobb megoldás a Raptr.

Ugyanis az összegyûjti egy ablakba, az összes játékot, ahonnan egy kattintással indulnak.

De hasonló célt szolgál, ha jól tudom, a Win Games könyvtár, amit a Start menüben érhetsz el.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ha tudsz valami ötletet, hogy hova tehetem az ikonokat, oszd meg velem :D

Asztali ikonok megjelenítése mellõl kiszedni a pipát, Asztal eszköztárat a tálca jobb szélére, és kész is. Piszok kényelmes megoldás, ha nem szemeteled tele képekkel az asztalod, ahogy én szoktam :D.

Link to comment
Share on other sites

yorgash

Ha tudsz valami ötletet, hogy hova tehetem az ikonokat, oszd meg velem :D

Ha nem akarsz RocketDock, ObjectDock, stb dock-okat, akkor talán a legegyszerûbb a Stardock Fences nevû progi, ahol kategóriákba gyûjtheted az ikonokat (pl játékok, alkalmazások), és duplaklikk az asztalon eltünteti/megjeleníti õket (ill beállithatod pl. hogy a Rendszer ikonokat ne rejtse el).

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

DreamScene nagyon eszi a procit úgyhogy visszatérek a sima képekhez :D :

http://dl.dropbox.com/u/1201829/desk73.jpg

Baromi jó ez a háttér, egy wall jó lenne :)

DreamScene micsoda és mire jó?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Így visszanézve az eddigieket: mind f@sza B). Itt az enyém, új wall.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

KaiL

dorrencs, Dan, az oldalsávban lévõ HDD, CPU, RAM stb cuccokat, a lomtárt és az órát mivel csináltátok ?:)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Baromi jó ez a háttér, egy wall jó lenne :)

DreamScene micsoda és mire jó?

Tessék: http://dl.dropbox.com/u/1201829/Fantasy-Ci...exus.com%5D.jpg

A DreamScene az egy szolgáltatás ami eredetileg benne volt a w7-ben csak a ms valamiért a véglegesbõl kiszedte, lényegében videót tudsz betenni háttérnek vele.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Tessék: http://dl.dropbox.com/u/1201829/Fantasy-Ci...exus.com%5D.jpg

A DreamScene az egy szolgáltatás ami eredetileg benne volt a w7-ben csak a ms valamiért a véglegesbõl kiszedte, lényegében videót tudsz betenni háttérnek vele.

Köszi :)

Hát az tényleg memória zabáló lehet! És túl sok értelmét se látom...

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Köszi :)

Hát az tényleg memória zabáló lehet! És túl sok értelmét se látom...

Nincs mit. Amúgy a RAM foglalásával nincs annyira gond, inkább a 10-15%-os proci használat nem tetszett :D .

Link to comment
Share on other sites

yorgash

DreamScene-t én is meguntam, de védelmében annyit, hogy igyekszik minimalizálni a CPU használatot amennyire egy ilyen funkció képes rá. Szóval lényegében egy erősebb CPU elboldogul vele különösebb gondok nélkül, valamint "pause"olja magát ha full képernyős alkalmazást futtatunk (ha jól emlékszem).

BTW a deskem ma:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

nyolc8

Régen jártam erre, most ilyen:

[GSF] Picture

(osx 10.6.7)

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Enyém most:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nincs mit. Amúgy a RAM foglalásával nincs annyira gond, inkább a 10-15%-os proci használat nem tetszett :D .

Attól is függ milyen procinak hazsnál 15%-ot. De ha nem jétszigat az ember akkor persze nem gáz.

Na de én spec alig látom a háttérképemet (mivel full screenen bönglészek, filemezek és játszok)

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

[GSF] Picture

végleges :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Tetszetõs (a csaj a képen) :D

Link to comment
Share on other sites

_WenGEr_

Most ilyen:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Max: rohadt jó :o

Itt a mostani desk-em:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Köszi!

Itt a végleges végleges verziója :lol:

De már csak link formájában :)

Link to comment
Share on other sites

dorrencs

dorrencs, Dan, az oldalsávban lévõ HDD, CPU, RAM stb cuccokat, a lomtárt és az órát mivel csináltátok ?:)

Bocsi, hogy csak most reagálok, de 1000 éve nem érek ide valahogy... :(

Amit látsz, az nem oldalsáv, csak annak a helyén van, bárhová elhelyezhetõek az elemek. Rainmaterrel van csinálva egyébként ;)

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

dorrencs, Dan, az oldalsávban lévõ HDD, CPU, RAM stb cuccokat, a lomtárt és az órát mivel csináltátok ?:)

Ááá én meg nem olvastam vissza, sorry.

Nekem nem Rainmeter, hanem egyszerû Windows7 gadget az összes :) Ha kell, adok hozzájuk linket.

//Ide be kell szúrnom, hogy kb egy hete totál új deskem van, csak még nem vágtam rendet rajta... De ami késik nem múlik, teszek majd fel képet is :) //

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nem bírta sokáig az előző wall-om. Valahogy hangulatos volt de nem nekem való. Itt az új (egyébként az új Ubisoft logó animációjából screenshot -oltam... próbálok elkapni egy jobbat, de nem nagyon sikerül... itt is zavar hogy csak úgy hirtelen vége van a csíknak bal szélen, még javítok rajta ^^)

Igen tetszik ez a csíkos, direkt "régimódi" / zavart jel hatású effekt rajta. A winamp pedig magától összehúzódik, ha nincs fölötte az egér, egyébként csak a bal szélén látható pár pixelnyi vonal az egész. Áthúzom rajta az egeret és már is kinyílik, nagyon szeretem, kényelmes, jól néz ki, nem takar ki semmit és az összképhez is megy.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

alratar

Ez milyen skin? (Winamp)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ez milyen skin? (Winamp)

Hellemium: http://www.winamp.com/skin/hellemium/199786

Always on top bekapcsolása ajánlott. Hogy a többi színt hogy bányászod ki belőle ne kérdezd, én sem találtam még meg... nincs colors menü.

Link to comment
Share on other sites

alratar

Köszönöm. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...