Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Test Drive Unlimited Sorozat


-Dan-

Recommended Posts

UC

Nálam most maxon 4xAA-val 1080p-ben 70 fps körül mozog, bétában jóval kevesebb volt.

Index hang nincs, belülrõl nem is jelez, tank nem ürül ki, irányítás mintha egy dekányival jobb lenne. Grafika nekem kifejezetten bejön, eddig egy erõs közepes a játék, bár csak offline próbáltam (csúnya verzió) Még 2 napja van, hogy meggyõzzön. :)

Biztos nagyon idegesítõ, hogy ilyeneken akadok fenn, de erre most halál komolyan egyetlen fejlesztõ sem gondolt, senkinek nem tûnt fel? Vagy ennyire bonyolult lenne megcsinálni???

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Biztos nagyon idegesítõ, hogy ilyeneken akadok fenn, de erre most halál komolyan egyetlen fejlesztõ sem gondolt, senkinek nem tûnt fel? Vagy ennyire bonyolult lenne megcsinálni???

Én utoljára a Porsche: Unleashed-ben láttam. :D

Link to comment
Share on other sites

HD2

Biztos nagyon idegesítõ, hogy ilyeneken akadok fenn, de erre most halál komolyan egyetlen fejlesztõ sem gondolt, senkinek nem tûnt fel? Vagy ennyire bonyolult lenne megcsinálni???

Még ha hang nem is, de legalább jelezne belülrõl... Így azt sem tudod mi van, lehet, hogy kilométereken át úgy mész, hogy jobbra indexelsz.

Link to comment
Share on other sites

UC

Még ha hang nem is, de legalább jelezne belülrõl... Így azt sem tudod mi van, lehet, hogy kilométereken át úgy mész, hogy jobbra indexelsz.

Igazából nem is az az idegesítõ, hogy nincs benne ez a feature, hanem inkább az, hogy félmunkát végeznek. Ha már beletesznek valamit a játékba, akkor azt csinálják jól, használhatóan. Ennek így kb semmi értelme, pl a te példádat nézve. A bétában sokszor jártam így... És attól tartok nagyon, hogy nagyrészt ilyen átgondolatlan, félbehgagyott dolgokkal fogok találkozni végig. Biztos vagyok benne, hogy a házaimban a dohányzóasztal színét hatmillióféleképp megadhatom majd, csakhát ez engem teljes mértékben hidegen hagy... Á fakk, mondjon már valaki valami bíztatót is, teljesen elmegy (már megint) a kedvem az egész játéktól :(

Link to comment
Share on other sites

HD2

Na most toltam egy versenysorozatot, meg furikáztam is egy kicsit. Szerintem holnap megveszem. :D

Egy dologra tuti nem lehet panasz, mégpedig a grafika.

Képeken nem jön át annyira, mert jpg valahogy ennél az enginenél nagyon szemcsésít, de mozgás közben baromi szép.

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Irányítás sem horribilis, szokható a fizika, egyedül az érzékenységgel vannak problémák (finom korrigálás billentyûzettel kb lehetetlen, még ez az elején nem is, de majd 300-nál baromi idegesítõ lesz) Gamepad viszont orvosolja ezt is. :)

Link to comment
Share on other sites

UC

Na most toltam egy versenysorozatot, meg furikáztam is egy kicsit. Szerintem holnap megveszem. :D

Egy dologra tuti nem lehet panasz, mégpedig a grafika.

Képeken nem jön át annyira, mert jpg valahogy ennél az enginenél nagyon szemcsésít, de mozgás közben baromi szép.

Ez igazából már az elsõ résszel is így volt :) Engem ettõl függetlenül nem gyõzött meg. Látom a géped is rendesen leizzasztotta :D

Link to comment
Share on other sites

Hrubi

Nekem eddig nem tetszik.. A gépemen sz.rul mozog maxon, ez eddig oké is, de még közepesen se megy tökéletesen, pedig úgy már majdnem csúnya a grafika. A kormányt meg nem tudom normálisan beállítani, mert elég nagy a holtpont a kormányon és ha leviszem minimumra, szinte mintha nem csináltam volna semmit. Tehát eddig ennyi a véleményem róla, és egyelõre még a hangulat se fogott meg, mikor kiléptem, olyan érzés volt bennem, mintha egy szokásos orosz autós játékkal játszottam volna. (nagyon bírom a tdu1-t meg is vettem, csak úgy hozzáteszem)

Még adok neki esélyt, hátha...

Link to comment
Share on other sites

osszaki

TDU2-vel kapcsolatban, valahogy vegyes a dolog. A grafika még okés is lenne, de ez a csillogó aszfalt, meg a blur nekem nagyon nem kellene, (billentyûvel tolom), és a TDU 1 billentyûvel mesésen vezethetõ volt, ez már nem annyira, de ami a legjobban idegesít, az az, hogy mikor vezetek, -"lökhárító" nézet- ilyen apró remegést csinál a játék. Mikor rendesen belsõ nézetbõl irányítom, akkor nincs, csak én bentrõl nem szeretem irányítani. :D

Link to comment
Share on other sites

HD2

Én csak annyit mondok, hogy az elsõ részt sem az irányítás miatt szerettem, sõt rengeteg hibája volt ezen a téren (szögletes utak, cseszett nagy padkák) amik itt már nincsenek. Még abban reménykedek, hogy az apróbb dolgokat valami patch formájában javítják (index) mivel azt mondták a támogatásra már sokkal nagyobb figyelmet szentelnek. :) Úgy legyen.

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Nekem nem nagyon nyerte el a tetszésemet a játék... Nem ismeri fel a gamepad-emet, billentyûzettel meg egyszerûen lehetetlen vezetni. Megvettem a Mustangot, erre néha még elindulni se sikerült vele köszöntõen annak, hogy nem lehet egyenesben tartani - a bill meg csak fullgázt tud ugye. Köszönöm szépen Atari, hogy támogatod a gamepademet -_- Meg amúgy is nagyon fura az egész irányítás, meg most ez mi? Történet orientált lett a tdu? Érdekes...

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Nekem nem nagyon nyerte el a tetszésemet a játék... Nem ismeri fel a gamepad-emet, billentyûzettel meg egyszerûen lehetetlen vezetni. Megvettem a Mustangot, erre néha még elindulni se sikerült vele köszöntõen annak, hogy nem lehet egyenesben tartani - a bill meg csak fullgázt tud ugye. Köszönöm szépen Atari, hogy támogatod a gamepademet -_- Meg amúgy is nagyon fura az egész irányítás, meg most ez mi? Történet orientált lett a tdu? Érdekes...

Érdekes...nekem van egy Rumblepad 2 gamepadom, nem ismeri fel a "detect"-nél, de be tudtam állítani.

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Érdekes...nekem van egy Rumblepad 2 gamepadom, nem ismeri fel a "detect"-nél, de be tudtam állítani.

Nekem is Cordless Rumblepad 2-m van... Akkor majd megnézem van-e újabb driver hozzá, de azért nem értem mert minden más játékkal megy rendesen...

Link to comment
Share on other sites

jardo

Kár, hogy nincs a játékból rendes demó, mert akkor ki tudnám próbálni én is (gondolom, ha lenne demó, akkor az kijött volna minden platformra). Laptopra le se merem tölteni. :D

Link to comment
Share on other sites

HD2

Nekem is Cordless Rumblepad 2-m van... Akkor majd megnézem van-e újabb driver hozzá, de azért nem értem mert minden más játékkal megy rendesen...

Az is elképzelhetõ, hogy a csúnya verziós ilyen csak, mert nálam sem ismeri fel, ami mégdurvább pedig az, hogy találtam belsõ mûszerfalon helyet az indexnek (Land Roverben) viszont nem mûködik, úgyhogy ez tuti valami nem végleges cucc.

Nekem nem nagyon nyerte el a tetszésemet a játék... Nem ismeri fel a gamepad-emet, billentyûzettel meg egyszerûen lehetetlen vezetni. Megvettem a Mustangot, erre néha még elindulni se sikerült vele köszöntõen annak, hogy nem lehet egyenesben tartani - a bill meg csak fullgázt tud ugye. Köszönöm szépen Atari, hogy támogatod a gamepademet -_- Meg amúgy is nagyon fura az egész irányítás, meg most ez mi? Történet orientált lett a tdu? Érdekes...

Csak az eleje olyan, késõbb is lesznek elemek, de utána inkább olyan mint az elsõ rész. Itt kicsit kibõvítették az elsõ repteres részét, ahol autót kölcsönzöl.

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Leszedtem a játékot de nem gyõzött meg, pedig megvétel esélyes volt, még nyomom 1 ideig és meglátjuk, + kéne kormány mert a régit sikerült kinyírnom...

az meg h ebben is csak 8 fõs a multi szerintem nevetséges 1 úgynevezett MMO-tól...

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Leszedtem a játékot de nem gyõzött meg, pedig megvétel esélyes volt, még nyomom 1 ideig és meglátjuk, + kéne kormány mert a régit sikerült kinyírnom...

az meg h ebben is csak 8 fõs a multi szerintem nevetséges 1 úgynevezett MMO-tól...

Az autók hangjait nem hallgattátok meg tüzetesebben? Szerintem szánalmas....Viper Racingbe volt utoljára ilyen hangja egy autónak. :)

Link to comment
Share on other sites

HD2

Nemsokára teszek fel videót youtubera, 23 perces. Van benne 4 kocsi, off-road, és aszfalt versenyzés, fodrászat, és ruhabolt. :)

Link to comment
Share on other sites

osszaki

Lehet, hogy egy kicsit le vagyok maradva. Most raktam fel a TDU 1 et. és az a gáz, hogy az 1. versenynél nem belépés után nem tudom elindítani a versenyt. Nem fagy le mivel ki tudok lépni, de nem reagál sem az autóválasztásra sem a startra.

Segítsetek ha tudtok.

Sajnos azt kell mondjam "beszívtad". Nálunk eredeti a TDU 1, nálam megy, fateromnál, és laptopon nem, szintén az elsõ versenynél megáll, nem tölt be. Valami nagyon elbaltáztak a fejlesztõk, amit nem javítottak ki, így azt kell mondjam, azon a gépen egyelõre nem fogsz TDU 1-el játszani.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Kipróbáltam nem rossz a játék, biztos meg fogom valamikor venni. De azért vicces, hogy az autók garfja olyan mint GT5-ben a standard autóké.

Leszedtem a játékot de nem gyõzött meg, pedig megvétel esélyes volt, még nyomom 1 ideig és meglátjuk, + kéne kormány mert a régit sikerült kinyírnom...

az meg h ebben is csak 8 fõs a multi szerintem nevetséges 1 úgynevezett MMO-tól...

8 fõs? Na az tényleg nevetséges...

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Akinek sikerült rendesen beállítani a kormányt, nyomjon egy shotot légyszives, mert ez így alapból baromi szánalmas... képtelenség finoman kormányozni.

A játék nagy része amúgy egy vicc az első részhez képest. Az autók sokkal részletesebben ki voltak dolgozva, itt olyanok mintha a GTA IV-ből vették volna ki őket, az izmos felsőtestek meg az FPS nézet kidolgozása helyett a vezetésre kellett volna a hangsúlyt fektetni.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na igen, szerintem az elsõ rész szebb volt, a táj és az autók is.

Link to comment
Share on other sites

HD2

A kontrollerek beállítása a csúnya verzió miatt nem megy (és valószínű több hiba is azért van), mert a játék támogatja a kontrollereket, és írták is néhányan, hogy nekik jól működik (amerikában már vasárnap megjelent)

A tájat meg akkor lehet igazán összehasonlítani, ha átrepülsz Hawaiira (a játékban, igen a TDU 2-ben, mivel Hawaii is benne van)

Link to comment
Share on other sites

HD2

Meg lehet nézni a videomat itt : link

Link to comment
Share on other sites

UC

Meg lehet nézni a videomat itt : link

Látom a korméány még mindig 20 fokot fordul (!)... Hihetetlen, hogy azok közül ahülységek közül amiket mindenki idegesítõnek tatrott az egyben, ennyi mindent sikerült átemelni...

Egyébként... basszus, azért ez így nem tûnik annyira rossznak. Szerintem vétel lesz belõle, de az tuti megvárom, míg külföldön zuhan egyet az ára.

(Ja és az elmaradhatatlan nyavajgás: a tankolás hihetetlenül hiányzik belõle. Tudom, hogy nem volt beígérve, de sokan várták, ráadásul az elsõ képeken még ott volt az üzemanyagszint jelzõ. Na mindegy, nagy feeling lett volna a krúzok szempontjából :( )

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Nálam most maxon 4xAA-val 1080p-ben 70 fps körül mozog, bétában jóval kevesebb volt.

Index hang nincs, belülrõl nem is jelez, tank nem ürül ki, irányítás mintha egy dekányival jobb lenne. Grafika nekem kifejezetten bejön, eddig egy erõs közepes a játék, bár csak offline próbáltam (csúnya verzió) Még 2 napja van, hogy meggyõzzön. :)

Az hagyján, hogy index hang nincs, de nálam az égvilágon semmilyen hang nincs! :D Két napja próbálok megoldást találni rá... nyista...

Nekem is "offline" verzió van, ha már demót nem képesek kiadni belõle. Az irányításra sokan panaszkodnak, nekem egész tûrhetõ. A deadzone-t meg egy másik beállítást nullára kell venni és billentyûzettel kb olyan mint bármelyik NFS. Amúgy kormánnyal az igazi. A grafika nem egy hû de nagy eresztés, ellenben nagyon hangulatos, szóval egyensúlyban van legalább. Ami felett viszont nem tudok szemet hunyni, hogy ótvar, fos fizikája van. Tulajdonképpen nincs is neki, le van szkriptelve egy "visszapattanás" és bárminek mész neki, így fogsz visszapattanni... választási lehetõség nincs. Volt már olyan, hogy szembõl kaptam el egy oszlopot az autó orrának bal oldalával és pont az ellenkezõ irányba pattantam vissza mint kéne.

Nálam itt el is vágta magát. Már nem izgat, hogy nincs hang a játékban, mert egy autós játékban, legyen az bármennyire is árkádos, legalább minimális fizika legyen b4sszus! Ez így ebben a formájában pont olyan szinten áll, mint a 10 évvel ezelõtti NFS: Porsche Unleashed!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...