Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Arsenal


Lonkosz

Recommended Posts

-Gabe-

Chamakh harmat gyenge játékos sztem. Adebayor is azért szerzett gólokat mert rúgattak vele.

Hány Arsenal meccset láttál idén?

Link to comment
Share on other sites

Alashrad

Na megvan az egyik károgó :)

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Hány Arsenal meccset láttál idén?

összeset:)

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Na megvan az egyik károgó :)

Beismerem, hogy nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz.

összeset:)

Akkor meg hülye vagy hogy ilyeneket írsz.

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

hát jó végül is.... vkinek a csajához bottal nem érnék, de neki az a szép. Neked ha ő jó játékosnak számít akk az a te bajod :lol: Egyénileg egy nagy 0, magátol helyzetbe se tud kerülni, passzai 90%-a kb hátrafele megy, nem küzdő szellemű, amiket ő gólt lőtt itt Arsenalban ahhoz nem kellett semmilyen egyéni villanás, mert bárki belőtte volna. De te is örülsz h ien klasszis csatárotok van, én is örülök h ien van az Arsenalnak. Ferdinand meg Vidic közt jól fog ide oda pattogni (:

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

1. Nem írtam, h klasszis csatár. Jó csatárnak tartom, de nem klasszisnak.

2. Egy csatárt a góljai száma minõsít, amibõl neki már van 10, innentõl fogva nincs mirõl beszélni.

3. Rengetegszer szépen tartja meg a labdákat, illetve fejelgeti le õket az érkezõknek.

4. 10 gólja mellett kiharcolt már 3-4 büntetõt is.

Szóval akármit mondasz, igen jól jártunk vele.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

hát jó végül is.... vkinek a csajához bottal nem érnék, de neki az a szép. Neked ha õ jó játékosnak számít akk az a te bajod :lol: Egyénileg egy nagy 0, magátol helyzetbe se tud kerülni, passzai 90%-a kb hátrafele megy, nem küzdõ szellemû, amiket õ gólt lõtt itt Arsenalban ahhoz nem kellett semmilyen egyéni villanás, mert bárki belõtte volna. De te is örülsz h ien klasszis csatárotok van, én is örülök h ien van az Arsenalnak. Ferdinand meg Vidic közt jól fog ide oda pattogni (:

Amiket leírtál hogy elvársz tõle az nem egy csatár dolga. Eddig meg pont az volt a baj, hogy a "bárki képes belõni" kategóriás helyzeteinket egyik falábú sem tudta értékesíteni. Ha csak a minimumot teljesíti már aranyat ér a csapatnak.

Link to comment
Share on other sites

peter135

hát jó végül is.... vkinek a csajához bottal nem érnék, de neki az a szép. Neked ha õ jó játékosnak számít akk az a te bajod :lol: Egyénileg egy nagy 0, magátol helyzetbe se tud kerülni, passzai 90%-a kb hátrafele megy, nem küzdõ szellemû, amiket õ gólt lõtt itt Arsenalban ahhoz nem kellett semmilyen egyéni villanás, mert bárki belõtte volna. De te is örülsz h ien klasszis csatárotok van, én is örülök h ien van az Arsenalnak. Ferdinand meg Vidic közt jól fog ide oda pattogni (:

futballvakság amiben te szenvedsz.

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

te meg elfogultságban sajna =(

Link to comment
Share on other sites

Alashrad

hát jó végül is.... vkinek a csajához bottal nem érnék, de neki az a szép. Neked ha õ jó játékosnak számít akk az a te bajod :lol: Egyénileg egy nagy 0, magátol helyzetbe se tud kerülni, passzai 90%-a kb hátrafele megy, nem küzdõ szellemû, amiket õ gólt lõtt itt Arsenalban ahhoz nem kellett semmilyen egyéni villanás, mert bárki belõtte volna. De te is örülsz h ien klasszis csatárotok van, én is örülök h ien van az Arsenalnak. Ferdinand meg Vidic közt jól fog ide oda pattogni (:

:)))))))))))))))))))))))))

Kiezte?

Nem küzdõ szellemû? Szerintem kevered a dán sztárjátékosunkkal.

Ferdinand már lassú, Vidic meg egy õsember.

Na peace. :)

Link to comment
Share on other sites

peter135

te meg elfogultságban sajna =(

Nem hiszem, hogy ebben a témában egyenrangú vitapartnerem lehetnél, úgyhogy csak annyit mondok, hogy Alan Shearer is biztos elfogult.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

:)))))))))))))))))))))))))

Kiezte?

Nem küzdõ szellemû? Szerintem kevered a dán sztárjátékosunkkal.

Ferdinand már lassú, Vidic meg egy õsember.

Na peace. :)

:lol:

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

azért Vidicet Chamakhal összehasonlítani nagy bátorság :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Hallod peter135... Midnenki elismeri, hogy te nagy Arsenal-guru vagy meg még le is borolunk a lábaid elé... De ilyeneket már ne mondj, hogy egyenlõ vitapartner meg ilyenek. Azért nem vagy te az atyaisten, hogy bárkit lealacsonyíts egy kisebb szinte, csak mert az a valaki nem nyálaz át naponta "500" oldalt az Arsenalról. ;)

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

kisgyerek még nem kell bántani, én is ilyen voltam az õ korában. Pubertáskor velejárója.

Link to comment
Share on other sites

peter135

Hallod peter135... Midnenki elismeri, hogy te nagy Arsenal-guru vagy meg még le is borolunk a lábaid elé... De ilyeneket már ne mondj, hogy egyenlõ vitapartner meg ilyenek. Azért nem vagy te az atyaisten, hogy bárkit lealacsonyíts egy kisebb szinte, csak mert az a valaki nem nyálaz át naponta "500" oldalt az Arsenalról. ;)

Aki legalább kétszer látta Chamakhot játszani az Arsenalban, és azután is azt mondja róla, hogy egy gyenge játékos, azt -már megbocsáss- de kiröhögöm. Ehhez nem kell átnyálazni naponta 500 oldalt. Sõt, egyet sem.

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

kisgyerek még nem kell bántani, én is ilyen voltam az õ korában. Pubertáskor velejárója.

Észérvek elfogytak, megy a személyeskedés.

Grat. ;)

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Mindenkinek más a véleménye. Azt mondta látta eddig az összes idei meccset. Másfelõl lehet megnézhet õ 150 meccset is a marokkóival a csapatban, akkor is ugyanez lesz a véleménye róla. És hiába röhögöd ki, ha õ így gondolja. Megjegyzem Adebayorrol is anno ódák zengtek, aztán egyszer csak gólt sem rúgott, jófej sem volt aztán most már ott tartunk, hogy õ a legnagyobb közellenség. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Minek vitatkoztok... amíg az a gyökér ül a kispadon, addig tökmindegy, hogy ki mennyire jó/nem jó. :lol:

Link to comment
Share on other sites

elindir

Mindenkinek más a véleménye. Azt mondta látta eddig az összes idei meccset. Másfelõl lehet megnézhet õ 150 meccset is a marokkóival a csapatban, akkor is ugyanez lesz a véleménye róla. És hiába röhögöd ki, ha õ így gondolja. Megjegyzem Adebayorrol is anno ódák zengtek, aztán egyszer csak gólt sem rúgott, jófej sem volt aztán most már ott tartunk, hogy õ a legnagyobb közellenség. :rolleyes:

Látom, sokat tudsz az Adebayor-ügyrõl. Ennyire nem volt egyszerû.

Link to comment
Share on other sites

Alashrad

Aki legalább kétszer látta Chamakhot játszani az Arsenalban, és azután is azt mondja róla, hogy egy gyenge játékos, azt -már megbocsáss- de kiröhögöm. Ehhez nem kell átnyálazni naponta 500 oldalt. Sõt, egyet sem.

Teljesen így van. :)

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Minek vitatkoztok... amíg az a gyökér ül a kispadon, addig tökmindegy, hogy ki mennyire jó/nem jó. :lol:

Köszönjük az építõ jellegû hozzászólást a témához.

Gio: Persze gondolhatja úgy, de baromság egyszerûen. A számok nem hazudnak és aki egy kcisit is ért a focihoz az látja, h Chamakh Puding!án tolja.

Link to comment
Share on other sites

elindir

Minek vitatkoztok... amíg az a gyökér ül a kispadon, addig tökmindegy, hogy ki mennyire jó/nem jó. :lol:

Annak a gyökérnek az irányítása alatt több trófeát nyert az Arsenal egy évtized alatt, mint azelõtt ötven év alatt.

Link to comment
Share on other sites

otamas

Megjegyzem Adebayorrol is anno ódák zengtek...

Biztos nem ennek a topicnak az elõdjében :D

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Mindegy lenne ha ráhúznánk Bendtner mezét egy zsák földre és kiraknánk a pályára.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...