Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Futball Világversenyek


jardo

Recommended Posts

jardo

A topik címe magáért beszél: ide jöhet minden, ami a labdarúgás legnagyobb nemzetközi eseményeivel foglalkozik, legyen az világbajnokság, Európa bajnokság, Afrika kupa, vagy bármi más.

Elsõ körben szerintem lehet a téma mondjuk a 2012-es lengyel-ukrán EB selejtezõsorozata, amihez a szavazás is kapcsolódik.

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

logikusabb lett volna átnevezni a VB-set erre, úgy legalább megmaradtak volna az odaírt posztok...

Link to comment
Share on other sites

jardo

logikusabb lett volna átnevezni a VB-set erre, úgy legalább megmaradtak volna az odaírt posztok...

Azt mindenképpen töröljük a hétvégén, mivel túl nagy.

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

túl nagy??? 6k poszttal? Mi az h túl nagy? Amíg meg nem kezdõdött ez a nagy tisztogatás, addig is remekül futott a fórum, azóta lett törölve 20 topik, akk mirõl beszélünk? És így is lesz még csomó haszontalan törölve. Az h elKisTehén!ódtak a karakterek, meg h rossz a quickedit, meg h az avatar beállítás is fos, annak semmi köze a topikokhoz. Szóval az ésszerûség azt súgja, h egy eddig is ien eseménnyel foglalkozó topikot nevezzünk át, ami tartalmaz a témával kapcsolatos, nem is olyan régi bejegyzéseket.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Mert 20ezer amúgy a limit (évek óta), és gondold el: Már csak 14ezer kommentárnyi hely maradna. Jó ez így.

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Hát most kreáltunk 6kt. Számoljunk továbbra is ennyivel. 4 év után se telne meg, de lehet h még a 2016-os EB-re se... Lehet addigra ez a fórum se lesz, de akkor is nagyon KisTehén!a mindneki szemét ez a 6 k post!!!

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Szerintem meg fölösleges egy ilyen topic. A válogatottal kapcsolatban ott van a magyar foci topic, úgyis mindenki oda ír. Amikor meg EB vagy VB van akkor úgyis van nyitva annak egy külön topic, amit simán lehet törölni, ahogy a VB-set is most már nyugodtan, nem tudom miért kellen megtartani Balin, ki olvasgatja már azokat a postokat?

Szal a lényeg h szerintem nem fog pörögni ez, de akkor majd úgyis törlöd jardo. :)

Szerk.: oké lehet itt gondolni afrika kupára, vagy copa libertadoresre vagy klub VB-re, de azok nem akkora események, simán mehetnek a futball mindenesbe, eddig is ott volt róluk NÉHA szó.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Ezt a topikot csak azért nyitottam, mert jelezték, talán lenne rá igény. Ha nem kell, majd töröljük.

Balin:

A fórum fejlesztése következtében a szabályzat is hamarosan módosulni fog, és akkor már nem a jelenlegi értékek alapján kell zárni/törölni a topikokat. Többet egyelõre nem mondhatok, legyen elég annyi, hogy (talán) a következõ hétvégén jelentõs változások lesznek ilyen téren.

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

non izgulok

Link to comment
Share on other sites

jardo

Nem kell izgulni.

Tényként közöltem, hogy a VB 2010 topik zárva marad, hétvégén pedig megy a kukába. Pont.

Arról nem is szólva, hogy már lejárt az a topik. Azokat meg amúgy is töröljük, nem kell elérniük a limitet.

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Meglep hogy viszonylag reálisan látják az emberek a dolgot a szavazás alapján B)

NSO-n ez fordítva szokott lenni általában :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Szerintem felesleges a topik. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
jardo

2012 Africa Cup of Nations

Helyszín: Gabon, Egyenlítõi-Guinea

Idõpont: január 21.-február 12.

Résztvevõk:

A csoport

- Egyenlítõi-Guinea

- Líbia

- Szenegál

- Zambia

B csoport

- Elefántcsontpart

- Szudán

- Burkina Faso

- Angola

C csoport

- Gabon

- Niger

- Marokkó

- Tunézia

D csoport

- Ghána

- Botswana

- Mali

- Guinea

Ide jöhet minden hozzászólás és vélemény az idei Afrikai Nemzetek Kupájáról.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

jó kis tippmix meccsek lesznek! :troll:

am. Ghánával és Szenegállal (mióta elkenték a francik száját) szimpatizálok.

Link to comment
Share on other sites

jardo

am. Ghánával és Szenegállal (mióta elkenték a francik száját) szimpatizálok.

Én a 2006-os tornát láttam elõször, akkor megszerettem Ghánát, azóta válogatott szinten õk a kedvenc csapatom. :) 2008-ban harmadikok lettek, 2010-ben másodikok, úgyhogy remélem, most már arany lesz a vége. :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Egyiptom sehol? :o

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Egyiptom sehol? :o

Ha jól emlékszem, volt valami kavarás, hogy döntetlenre játszottak, mert elég pontjuk volt. Aztán mikor vége lett a meccsnek, akkor derült ki, hogy valaki nagyon elszámolt valamit, és így nem jutottak ki. Pech.

A meccseket adja valamelyik sportcsatorna?

Link to comment
Share on other sites

jardo

A meccseket adja valamelyik sportcsatorna?

Az Eurosport szokta adni, nem?

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Valószínû, h az fogja adni. Mindig õk közvetítették eddig.

szerk.: EuroSport

2012. jan. 21. 19:30 - Labdarúgás (élõ) - Afrikai nemzetek kupája, csoportmérkõzés, Egyenlítõi Guinea - Líbia

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor2

Még jó, hogy itt nincs európai vendégválogatott, mert szétszopatná a szájukat :D

Link to comment
Share on other sites

jardo

Még jó, hogy itt nincs európai vendégválogatott, mert szétszopatná a szájukat :D

Szerintem meg nem. :) Egyrészt mert gondolom nem a legerõsebb csapatot hívnák meg, vagy ha mégis, nyilván senki nem küldené az elsõ csapatát, fõleg nem az EB évében. :) Ráadásul szerintem semmivel sem gyengébb az afrikai foci, mint bármelyik másik kontinensé. Sõt, eddigi tapasztalataim alapján simán jobb, mint amilyen mondjuk a tavalyi Copa America volt. -_- Meg európai fociban is láttam már jóval színvonaltalanabb meccseket... Na persze itt is elõfordulnak ilyenek, de összességében semmivel sem rosszabb ez. Szerintem legalábbis.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Szerintem meg kár errõl beszélni, sok értelme nincs. Mi van akkor, HA... :DD

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

A nyitó meccs második felét láttam, elég amatõr focit produkált a két csapat (Egyenlítõi Guinea és Líbia), de ennek ellenére, vagy épp ezért sokkal élvezetesebb volt, mint az európai klub és válogatott nagyágyúk összecsapásai.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

szenegál csúnyán ég...! :o :huh:

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Nem tudom, mennyire fogom nézni ezt az Afrika-kupát idén, de lehet, hogy pár nevesebb meccsbe belenézek majd, ha lesz olyan, mondjuk egy Ghána-Elefántcsontpart.

Bár az elég szar, hogy esélyes csapatok nem jutottak ki. :blink: Nigéria, Dél-Afrika, Kamerun, és még Egyiptom is. :ninja: Nélkülük azért szegényebb ez a torna. Viszont abból a szempontból nem baj, hogy így El.cs.partnak könnyebb dolga lehet. :D Remélem, behúzzák az ANK-t Drogbáék. :D B)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...